İçeriğe Yönlendir

Fordclub Üyelerinin Araç Kokuları.

Hakkı Ünsal

Recommended Posts

Murat Dere

Şundan aldım, attım arka bardaklığa. Hareket algıladığında pıskırtıyor, yoksa duruyor. Piller DuraCell çok uzun gidiyor. İçini istediğinden alırsın. Ben bir ondan, bir bundan alıyorum zevkime göre. Koku da uzun gidiyor. Kalıcılık sorunu doğal olarak yok. HAreket varsa, koku da var. ;)

e3d74f38-0df5-4f27-9bf4-fe43ecd354b0_300

Bu ürünü yararlı buluyorum.Hareket sensoru sacmalamıyorsa tabiki.İçine alınan tüplerden piyasada yaygın mı? Dakika ayarı var mı? Bu arada California secret bayagı zirve yapmıs.Ne ara bu kadar ünlenmiş yayılmış bilmiyorum.Hugo boss modelinide merak ettim acıkcası. Yalnız bu aç karına koku mevzusu çok dogru,aç karına oldugumda koku algılarsam midem grulduyor :)

Saçmalamıyor tabii ki Hakkı Hakan. ;) Yanılmıyorsam yarım saatte bir sıkıyordu. Oldukça iyi bir süre bence. Yetmezsa zaten üzerindeki düğme ile kendin de sıkabilirsin. Aldığım tepkiler hep olumlu idi bu aletten. Tüpler gayet tabii yaygın ve çeşitli. :D

Yorum bağlantısı
Hakkı Ünsal

15-20 dakika sürdüm park ettim ve sonra yine aynı süre içinde eve geldim.Hiç yarım saat devamlı calısmadı aracım ne olacak :) Ben yarım saat kesintisiz bindigim cok olmuyor.İlçe içinde sürekli park ediyorum tekrar biniyorum.En aşagı ayarı 30 dk. mı ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Ucuz ve kalıcı. Tavsiye ederim.

31506185_large.jpg

Acaba nereden bulabilirim bunu ? Gerçekten kavun kokusunu veriyor değil mi ?

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Valla marka takıntım yok :D

Dükkanda sattığımız oda parfümlerinden kavunlusunun kokusuna bayıldım gerçekten müthiş bir kokusu var.. Tek sıkımda en az 2 hafta kalıcı kokusu var :good1:

Fiyatı da 2 liracık :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Acaba nereden bulabilirim bunu ? Gerçekten kavun kokusunu veriyor değil mi ?

Ben 1 tane aldım memnun kaldığımdan şu an evde 6 tane yedek var... Tüm tansaş migroslarda var başka yerde yok maalesef.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Ben 1 tane aldım memnun kaldığımdan şu an evde 6 tane yedek var... Tüm tansaş migroslarda var başka yerde yok maalesef.

teşekkürler hocam :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Kokusu kalıcı mı?

Vanilya kokusunu 2 şişe kullandım kalıcı değildi.

5 dakika sonra kokudan eser kalmıyordu.

Yorum bağlantısı

Valla bugün mahmut abinin araba da vardı bir koku hasta oldum :wub::wub::wub:

mükemmel birşey ama adını sanini bilmiyorum (;

GT-I9100 Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

3.5 TL, 1 ay garantili. Çok iyi. Yaz sıcağında 1 ay gitti. Tekzen den aldım. Discover marka. Blueberry modeli en iyisi. Bublegum a çok benziyor kokusu. Tavsiye ederim. Tek sorun koyacak uygun yer bulmanız olabilir.

kOPWRcR.jpg?1

9YK1FyG.jpg?1

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Kalwax kullanıyorum, tek geçerim

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ali Abi'nin (Elöver) tavsiyesiyle Little Trees aldım 3 tane bir tanesi 10 gündür hala kokuyor, ne ağır ne keskin hoş bir yoğunluğu var. Bakalım onda da mutlu sona ulaşamazsam Tunap 104 alacam :D Ya da bagaja menekşe ekecem :D

Ben Little Trees'i uzun süre kullanamadım. Poşeti yarım açıp kullandığım halde uzun gitmedi. Yine toka şeklinde olanlara döndüm ızgaraların içine doğru yerleştirilen. Havalandırma açılmadığında boşuna erimiyor. Açıldığında da hoş ve inceden bir parfüm kokusu veriyor. Opetten aldım enson vanilyalı. Bugüne kadar kavunlu gladden sonra gördüğüm baskın olmayan ama en kalıcı parfüm bu. Glade'in kavun kokusunu mondeo'da koyabileceğimiz tek yer bardaklık ama orada bile devrildiği için 1 gün kullandım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Little Trees, ABD bayraklı olanından 3 tane hediye geldi.. Arabama koymak yerine, WC'ye koydum..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İbrahim Ünver

Çilek - Kavun bayan parfümü :) her açıdan 10 numara. Uzun süre kalıcılık için markası ün salmış ürünler var onun haricinde dolum yapan yerlerden temin edebilirsiniz. Fiyat 5 TL kalıcılık birkaç sıkımda 3-5 gün :) beni benden alan bir koku ve araca binen herkes ( özellikle bayanlar) hasta oluyor bu kokuya :D

Yorum bağlantısı
Misafir

California Scent bubble gum dedi herkes hepsiburada dan aldım 2 tane ilk 10 gün çok ağır kokuyo, ve ben hariç hiç kimse beğenmedi, tabi hiç kimsenin beğenmemesi benide uyuz etti değerlendirme mekanını değiştirdim bende,

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mango kokusu hoşuma gidiyor, ama devamlı açık bırakmıyorum kapağını haftada bir iki açtım mı bir kaç gün kalıcılık söz konusu....

Yorum bağlantısı
Misafir

California Scent, Efsanedir..

üstüne tanımam :)

Aldım Göksel. Kullandım. Sıcak havada 15 günde temiz. Verdiğin paraya değmez. Bununla birlikte çok ağır kokuyor. İlk binişte camları 10-15 dakika açıyorum havalansın araç diye.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Şuan aracın sıfır kokusu hoşuma gidiyor ilerde bu koku gidince bende bir marka arayışına girerim sanırım :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Haklısın Kerem, ilkbaşta çok yoğun kokuyorda sonrasında o keskinliği kayboluyor

Yorum bağlantısı
Misafir
İ.Göksel Yaman
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...