İçeriğe Yönlendir

Touran 1.4 Tsi Dsg Aldım Ama....

Oktay Demirağ

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Üzülmeyin bence de en hayırlısı bu olmuş...Şimdi yapılsa bile ileride problem çıkartma ihtimali bile insanın uykularını kaçırır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Ersel Çevik

Kötü haberleri aldık. Vosmer aracı iyi niyet garantisinde sadece % 20 karşılacağını bildirmiş. Arkas ise kalan 5.000 tl masrafın % 50 sini karşılayabileceğini yada aracı iade alabileceğini söyledi. Ben de mecburen iade alınması yönünde istekte bulundum. Yarın arabanın tekrar satışı yapılacak ve ücret iadesinde bulunacaklar :(

Matıksız!

5000 tl nin % 50 sini ancak ödemeye razı olurken aracı geri almak 5000 tl nin tamamını kabullenmek olmuyor mu?

Yine birinin canın ı yakacaklar.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Matıksız!

5000 tl nin % 50 sini ancak ödemeye razı olurken aracı geri almak 5000 tl nin tamamını kabullenmek olmuyor mu?

Yine birinin canın ı yakacaklar.

Bana dışarıda daha uyguna yaptirabileceklerini zaten aracı satarken cok düşük kar ettiklerini. Yaptirip daha yuksek fiyata satabileceklerini soylemislerdi.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bana dışarıda daha uyguna yaptirabileceklerini zaten aracı satarken cok düşük kar ettiklerini. Yaptirip daha yuksek fiyata satabileceklerini soylemislerdi.

Anladım yazık alıcısına canı yanacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Belkide vosmere yaptırırlar. Ben 36 ya anlasmistim. Şanzıman garantili 42 e rahat satabileceklerini soylemislerdi. Gerçekten boyle yaparlarsa bu sefer karlı çıkıyorlar

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Belkide vosmere yaptırırlar. Ben 36 ya anlasmistim. Şanzıman garantili 42 e rahat satabileceklerini soylemislerdi. Gerçekten boyle yaparlarsa bu sefer karlı çıkıyorlar

Ben inanmıyorum.

Geçici bir revizyon

sonra çak gitsin anlayışı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...