İçeriğe Yönlendir

Özenti Denilen Bu Olsa Gerek :)

Misafir

Recommended Posts

Arkadaslar oncelikler herkese merhaba.kac zamandir calistigim yere yakin bir mekanda bu araci gotuyorum fotolamak bu gune kismetmis ilk gordugumda baya gulmustum :)

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen hiç ghia yazIlan araba görmedin mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

genellikle magiruscular yapıştırıyo abi :)

Aslında bizin CRDI yapıştırmamız lazım.  :bambam: Çok seri ve hızlı bir motor. :f1:

Hahaha abi o zaman bu adam neyin özentisini yaşıyor madem crdi daha iyi  :D  :D

Yorum bağlantısı

E30 kasa Bmw'ler de de araç 3.16 arkasında 3.25 yazan çoktu... :biggrin:

Yalnız bu bayağı bir  level atlamış  TDCİ olmuş. :D

hahaha yazı var yürür yok diyosun yani abi :) 

Aşmış abi kendini resmen ya ne zamandır görüyordum dün de trafik sıkışınca yapıştırdım foto yu :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Neredeyse tüm taksiciler :D şahin doğan albea demeden hepsi yapıstırıyo :D Sürsen doğan şahin sorsan Turbolu bmw :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

TDCİ : Tokatçı Diesel Common Injection

Hundaycı Abi işi biliyormuş gidip HDİ veya DCİ mi yazdıracaktı yani :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Hepimiz 3-5 lira para toplayıp arkadaşa bi Focus alalım da hevesi kursağında kalmasın  :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

TDCİ : Tokatçı Diesel Common Injection

Hundaycı Abi işi biliyormuş gidip HDİ veya DCİ mi yazdıracaktı yani :)

hahaha aynen abi naylon naylon amblemine özenecek degil ya :)

Hepimiz 3-5 lira para toplayıp arkadaşa bi Focus alalım da hevesi kursağında kalmasın  :hohoho:

Adam tdci alamadık madem amblemini yapıştıralım demiş :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Crdi araca Tdci yazısının yapıştırılmasının komik karşılanması çok garip geldi..

Esp olmayan arabaya Esp düğmesinin konduğu, STolmayan araca ST yazılarının, çıkartmalarının yapıştırıldığı aksesuarlarının eklendiği bir forumuz nihayetinde.

En azından markaya bağımlıyız :) Bunları yapmak bana 12bintl'ye mal oldu..

Sadece bizim foruma has birşey değil vw forumuna git orada GTİ, Seat forumuna git Cupra, Mercedes Forumuna git AMG, Bmw forumuna git M..

Saygılarımla ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Crdi araca Tdci yazısının yapıştırılmasının komik karşılanması çok garip geldi..

Esp olmayan arabaya Esp düğmesinin konduğu, STolmayan araca ST yazılarının, çıkartmalarının yapıştırıldığı aksesuarlarının eklendiği bir forumuz nihayetinde.

Araç neyse odur esp dügmesini bilemem saçma geldi bana da.lakin st de bir ford degil mi ? benim aracımda çok arkadaşların var.onlar benzettikleri için yazmışlardır ben hiç bu denli saçma bir şeye denk gelmedim forum da yanlış anlamayın sizin için demiyorum saçmadan kastım yukarıdaki resim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Emege saygı. 

Adam iyi ki I love my ford çıkartması yapıştırmamış :)

:D  :D

En azından markaya bağımlıyız :) Bunları yapmak bana 12bintl'ye mal oldu..
Sadece bizim foruma has birşey değil vw forumuna git orada GTİ, Seat forumuna git Cupra, Mercedes Forumuna git AMG, Bmw forumuna git M..
Saygılarımla ;)< ;)>

adam 12tl ye tdci olmuş :D  :D

tarihinde Soner Çalkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Crdi usste,tdci alta yapıştırmış,anlatmak istediği şey farklı soner anlasana,adam her koşulda basarım tokadı diyor :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Soner relaxible ;)

Mercedes Diesel olan arabasına Amg Paket koyuyor.

Bmw M paket koyuyor farkını verirsen..

Üstelik bunun için 15.000TL fark 6 ay bekliyor ;)

Yorum bağlantısı

Crdi usste,tdci alta yapıştırmış,anlatmak istediği şey farklı soner anlasana,adam her koşulda basarım tokadı diyor :D

Heh bende seni bekliyodum barış abi :) dumanım da bogulur :) top speedde çakarım deli cesareti varsa çıksın 220 ye :) içinden geçicem :D  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

ST dizel araçlarımız var (ben dahil)

Ticari araç motorlu ST,

Spesifik olarak onaylı olmayan standart araca, büyük jant, spor yay denilen farklı boyutlu yay, spoyler, badi kit denilen uydurma ek parçalar vs gibi şeyleri takıyoruz dünyanın parasını harcıyoruz, sonra aracına 5 liralık birşey yapıştırdı diye adama salak muamelesi yapıyoruz.

Len ne adamız be. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Soner relaxible ;)

Mercedes Diesel olan arabasına Amg Paket koyuyor.

Bmw M paket koyuyor farkını verirsen..

Üstelik bunun için 15.000TL fark 6 ay bekliyor ;)

bizim arkadaş e 46 316 sını m paket yapıyor şuan  :D  :D  

Mercedeside geçen gün c180 geldi dizem amg :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...