İçeriğe Yönlendir

Özenti Denilen Bu Olsa Gerek :)

Misafir

Recommended Posts

Serkan Toker

Karate yok. BEnde sayokanda siyah kuşağa geçtim ama figürler sergilemek istemiyorum.  Yağlı güreş yapacaz. Şimdi çarşıdan paçalı don alacam iki tane. Senin ki ne renk olsun :D

Çok anlayışlı yöneticilerimiz var şanslıyız ilteber :D

Krem rengi yünlü olsun, soğuktur oralar cır cır oluruz... :D

En kısa zamanda sürün Ford larınızı Tekirdağ a. Güzel bir kebap organizsyonu da ben yapacağım buralarda bilginize... :good1:  Gerçi forumda tazeyken yapmıştık patladı amma  :D  http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/247579-trakya-kuzusu/#entry2068065

Abi sen de pek uzak yerde açmışsın konuyu, yerken iyi de dönüş yolunda acıkıyor insan... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi kesin baska bi toplantiya falan denk gelmistir yok sa kimse duyarsiz kalmaz mangal a bizim forum da :)))

Aynen. O zamanlar (sanki yıllardır forumdayım :biggrin: ) forumun nasıl takip edildiğini fazla bilemediğimden FCTR Yaz Şenliği zamanına denk gelmiş. Forumdan gelen olmasa da yaklaşık 25 kişi filan oldu. Patladı gitti yani.

Abi sen de pek uzak yerde açmışsın konuyu, yerken iyi de dönüş yolunda acıkıyor insan... :p

Serkan Bey, siz gelin ben yanınıza dönüşte erzak hazırlattırırım merak etmeyin. Kimseyi mağdur bırakmayız çok şükür  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Aynen. O zamanlar (sanki yıllardır forumdayım :biggrin: ) forumun nasıl takip edildiğini fazla bilemediğimden FCTR Yaz Şenliği zamanına denk gelmiş. Forumdan gelen olmasa da yaklaşık 25 kişi filan oldu. Patladı gitti yani.

Serkan Bey, siz gelin ben yanınıza dönüşte erzak hazırlattırırım merak etmeyin. Kimseyi mağdur bırakmayız çok şükür :biggrin:

Abi nasip olur sa bir gun geliriz insallah.tek duman a bakar :)
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Karate yok.

Çok anlayışlı yöneticilerimiz var şanslıyız ilteber :D

Valla ben bile Mizah olduğuna dikkat etmedim :) Acayip bir forumuz bir etiket için Türkçe dersleri havada uçuştu. ST nedir olayına geldi. Ford'un diesel motorları sorgulandı. Arkada fon muziği olarak Rocky Balboa Eye of tiger müziği eksitti sadece gergin dolu anlar :)

Sende bana şekil yaptın Abi unutmayacağım, unutturmayacağım :p

Alper Abi' yi zaten sevmiyordum foruma yeni üyeyken ü'yü neden u yaptin diye azarladı beni herkesin içinde ona küsüm :) sanada küstüm şimdi ıhh konuşmuyom işte :) Onurada küsüm İzmir'de çay ısmarlamadı bana :) Serkan Abi'ye uyuzum konuyu gene şiş kebaba getirdi Erkek çoçuguyuz biyerimiz şişecek :)

Emmi Foruma sahip çıkmıyor hala ortalarda yok onada küstüm. Çağlar abiyede Yazılanları sil dedim silmedi onada ayar oldum. Serkan Abi rüşvet istedi onu unutmam :)

Sonerede kıl oluyorum zaten, onu baştan beri sevmedim.

One minute, Ben gidiyorum dahaha foruma gelmem :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Valla ben bile Mizah olduğuna dikkat etmedim :) Acayip bir forumuz bir etiket için Türkçe dersleri havada uçuştu. ST nedir olayına geldi. Ford'un diesel motorları sorgulandı. Arkada fon muziği olarak Rocky Balboa Eye of tiger müziği eksitti sadece gergin dolu anlar :)

Sende bana şekil yaptın Abi unutmayacağım, unutturmayacağım :p

Alper Abi' yi zaten sevmiyordum foruma yeni üyeyken ü'yü neden u yaptin diye azarladı beni herkesin içinde ona küsüm :) sanada küstüm şimdi ıhh konuşmuyom işte :) Onurada küsüm İzmir'de çay ısmarlamadı bana :) Serkan Abi'ye uyuzum konuyu gene şiş kebaba getirdi Erkek çoçuguyuz biyerimiz şişecek :)

Emmi Foruma sahip çıkmıyor hala ortalarda yok onada küstüm. Çağlar abiyede Yazılanları sil dedim silmedi onada ayar oldum. Serkan Abi rüşvet istedi onu unutmam :)

Sonerede kıl oluyorum zaten, onu baştan beri sevmedim.

One minute, Ben gidiyorum dahaha foruma gelmem :D

Bizi hep birbirimize dusuren tayyip hep onum isi :) :) :) abi bana kil oldugunu zaten biliyorum bu arada bende sana kilim haberin olsun :) :) yarin tem de sello mu yiceksin :) :)
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Emmi bağ bozumunda,

Serkan söğürme kebabı derdinde,

Çağlar Abi G2 yüzünden tekoculara takmış durumda

Alper i bende sevmiyorum, çok ters bir adam, sivri dilli hemde :)

Ama ben seni çok seviyorum (Kalpli gözleri olan adam smileyi isteriz)

Bu arada asıl yarın canlı canlı görüntüler gelince kapat kaç sen telefonu ve bilgisayarı, ya da adamın biri gibi yap sabote et. Çay resmi at, ne bilem yastık resmi koy

Arkadaş iki mimik koyduk hemen başımıza polis dikildi çok fazla güldün diye. Gülmekte mi yassaaaah gardaşım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bu arada evet yazı ironik olmuş. İbretle baktım Soner. İkisinden birini sökseydin bari :)

:) abi yaa sorma boyle denk getirirsem crdi i sokucem tdci kalsin :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

dahi anlamındaki -de yi bitişik yazanlar var  :D

Ne oluyor len burada :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yeah ewwet qanka. İnnlmz spr yzyorsun. Çok cool.

Alın bunu da :)

Da ayrı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

öylemi yazmişim :D

yok hocam burası biraz karışmıştı dil bilgisi krizi yaşadık da  :D

(-mi ayrı olacak ama mevzu o değil :fiuw: )

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

bunu burdan alin :) alin bu nu burdan :)

Seni de ben gelip alacağım. Bu yaz olmadı başka yaza :D Sen hiç merak etme :)

-de ayrı :D

Yorum bağlantısı

Seni de ben gelip alacağım. Bu yaz olmadı başka yaza :D Sen hiç merak etme :)

-de ayrı :D

:) :) beni alin abi bir daha ki yaza bu is biter ;) - ki ayri :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konu mizahta, buradan ceza çıkmaz... Ayrıca yarın yola gideceğim, söğürme kebabı yiyeceğim...Dokunmayacağım bugün sizlere.... :D

Bende yarın burada yiyeceğim söğürme kebabını. Patlıcan-Kırmızı biber-Soğan. Bunlar kömür ateşinde pişecek. Sonra doğayıp.Hakiki nar ekşisi,sarımsak,hakiki zeytinyağı,birazda pul biber bir güzel karıştıracaksın al sana söğürme.

Şimdi yemekten kalktım ağzım sulandı.

CIMG6035.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Ne oluyor len burada :D

Bro Ertan Abi ile Alper Abi sana laf koymuş :)

ST, olmayan Arabaya ST mi yapılırmış falan, filan

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Tdci yazısı orijinalse ucuz değil 2012'den itibaren yok. Bende de yok Çağlar abi ile bakmıştık 55 liraydı vazgeçtim, adam kıymış paraya ne diyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ne cok mod gelmis la konuya. Olay mi oldu, eylem mi var, gosteri mi yapiyirsunuz. Mod lar biber gazi mi sıktı.

:crazy:

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

:D  :D  :D  :D  Bmw 3.16' ya M3 Logo atanı gördümde Hyundai'ye Tdci logo atanı ilk kez görüyorum hayretler içindeyim  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bizim malleye gelsenize he gelsenize :))))))

mahalleye gelirim ama "malleye"  :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...