İçeriğe Yönlendir

Özenti Denilen Bu Olsa Gerek :)

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Ford un bir modelinin amblemini yine Ford a takarım kardeşim, Ford a gidipe Merso yıldızı takmıyoruz ya  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Heh bende seni bekliyodum barış abi :) dumanım da bogulur :) top speedde çakarım deli cesareti varsa çıksın 220 ye :) içinden geçicem :D  :D

Eski arabam laf yok :D

0-100 de bize 5 boy fark atar

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Rüzgar da ve fren de de atarmı, virajı zaten yazmam  :D

Yorum bağlantısı

Ford un bir modelinin amblemini yine Ford a takarım kardeşim, Ford a gidipe Merso yıldızı takmıyoruz ya  :D

hahaha ali abi çok güldüm yaa hak vermemek elde degil bende ön tarafa bmw amblem i takmayı düşünüyorum sence nasıl olur ?  :D  :D

Biz ? focus benzinliler olarak mı abi  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

hahaha ali abi çok güldüm yaa hak vermemek elde degil bende ön tarafa bmw amblem i takmayı düşünüyorum sence nasıl olur ?  :D  :D

Biz ? focus benzinliler olarak mı abi  :D  :D  :D

Dizel,
Yorum bağlantısı

Dizel,

söz abi adamla kapışıcam sırf senin için :) şaka bi yana eski çalıştıgım şirkette var dı bu araçtan gerçekten çok iyi hızlanması ama hafif bir araç bize gelmez 

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Tdci olarak adlandirilan motorlar ne zamandan beri forda has motorlar oldu.

via Note2

Yorum bağlantısı

via Note2

böyle bir iddamız yok zaten konun nereye açıkldıgına bakarsan amacımızıda ögrenmiş olursun.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

trend arabanın bile titanyum görünümlü yapılması bana garip gelmiştir.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

via Note2

Hemen söyleyim Onurcum..

F3 Diesel, yeni nesil 1.5 diesel. Bmax, Fiesta Fordun motorudur ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bugün crdi motora göre tdci motor halk arasında daha çok bilindiği için,kendince "Benimde aracım dizel"demeye çalışmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Crdi araca Tdci yazısının yapıştırılmasının komik karşılanması çok garip geldi..

Esp olmayan arabaya Esp düğmesinin konduğu, STolmayan araca ST yazılarının, çıkartmalarının yapıştırıldığı aksesuarlarının eklendiği bir forumuz nihayetinde.

Katiliyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Crdi araca Tdci yazısının yapıştırılmasının komik karşılanması çok garip geldi..

Esp olmayan arabaya Esp düğmesinin konduğu, STolmayan araca ST yazılarının, çıkartmalarının yapıştırıldığı aksesuarlarının eklendiği bir forumuz nihayetinde.

:bravo:  :bravo:  :bravo:  :good1:  :good1:  :good1:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Herkes kendi dalgasına baksın ozaman.
Bugün İngiltere'de Silverstone pistinde dünyanın en önemli organizasyonu yapılır..
Tüm Ford kullanıları araçlarıyla buraya gelir ve pistte tur atar şölen havasında geçer. Adeta dünya Kupası gibi beklenir..
Burada Türkiyeden bir diesel arabanın ST ruhunu taşıması komik değilde, övgü ile bahsedilir.. Ve en dikkat çeken arabadır YMN..
Organizasyonu üstlenen Paul ED tarafından, aynı zamanda Pilot'tur kendisi, bizzat silverstone'ye davet edildim..
He bunu hiçbir yerde söylemedim. Aslında söylememde hiç sevmem böyle muhabbetleri ama yeri geldi söyleyim dedim..
Herkes filo şirket arabasına binmeye devam etsin ;)

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı

Hazır konu genişlemişken fikir edinmek adına,

1.5 CRDI 
Maksimum Güç 110 ps / 4000 d/dk 
Maksimum Tork  235 nm / 1900-2750 dd

Maksimum Hız: 176 km

0-100 km:11.5 sn

Yakıt tüketimi (litre/100km) 

Şehir İçi :5,6

Şehir Dışı :4,0 
Ortalama:4,6 

1.6 TDCI 

Maksimum Güç 109 ps /4000 d/dk 
Maksimum Tork 240 nm / 1750- 2500 dd

Maksimum hız:188 km 
0-100 km hızlanma:10,9 sn
Yakıt tüketimi (litre/100km) 
Şehir içi:6,2 
Şehir dışı:4,0 
Ortalama:4,8

Yorum bağlantısı

Gergin değilim Mahmut...

Sadece önce herkes kendisine baksın, sonra başkasıyla dalgasını geçsin. Buna kendim de dahilim.

Ortada komik bir durum varsa en az biz de o kadar komiğiz. ;)

O zaman siz kendinize bakmanıza devam edin.burada mizah bölümüne açılmış bir konu.eger sizde yapsanız aynısını sizinlede dalga gecerdim kusura bakmayın neyın ne oldugu hangi aracın ne oldugu belli orda da.he benim aracım tofaş ta olabilir şahin de ama şahin se şahin dir hundaise hundai ben tutupta şahin e mercedes yıldızı takmam takarsam direk aphachi damgası yerim beniö gözümde de bu arkadaş aphachidir arac neyse o kalmalı.Siz kendinizi komik görmeye devam edin o zaman yapacak bir sey yok.

Kasmanın anlamı yok.Bende aracıma bmw amblemi takarsam benle de dalga geçin o zaman ok 

Yorum bağlantısı

Benim yorumum böyle.. İşine gelirse... Konuyu açarken yorum yapmayın desen yapmazdım.

Konuyu açarken sadece senin hoşuna gidecek yorumlar yazılmayacağını biliyor olman lazımdı.

(Not: İmla ve dilbilgisine dikkat edersen mesajlarını daha rahat okuyabileceğiz.)

, STolmayan araca ST yazılarının, çıkartmalarının yapıştırıldığı aksesuarlarının eklendiği bir forumuz nihayetinde.Diyip de sonra lafım sana degil diyen birisin o zaman lafının arkasında dur ok . 

not: Türkçe yi senden öğrenecek değilim.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Göksel abi sana nasıl ulaştı ? Araçla mı davet etti yani ?

Zaten benden çok aracı istedi :)

Çünkü orada alışılmış bişey değil..

Bu Olay çok hoşlarına gidiyor. Hatta focus klibimizi orada yayinlayinca hem çok şaşırdılar hem çok hoşlarına gitti..

Stowners.com'un sahibi. Herhangi gibi resmi bir Ford'tan davet değil yani..

Yorum bağlantısı

Yapmayın güzel insanlar basit bir konu için kalp kırmaya değmez:(

Yahu mahmut abi,ben kimsenin kalbi kırılsın taraftarı degilim.lakin ben konuyu mizah konusuna açtım,biraz gülelim diye ama maalesef eğlenmeyi bile beceremiyoruz millet olarak.

Yorum bağlantısı

Git de kendi yazdığın alttaki mesaja bak...

İstersen önce Hyundai nasıl yazılır ve noktalama işaretleri nedir konularıyla başlayalım...

-de bağlacı ve büyük harf kullanımına ileriki derslerde geçeriz. Şimdi ağır olur.

hahaha türk dil kurumunda mı çalışıyorsunuz siz yaa :D  :D  :D

Siz on numarasınız biz kötüyüz anlaştık  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

böyle bir iddamız yok zaten konun nereye açıkldıgına bakarsan amacımızıda ögrenmiş olursun.

Sahsiniz adina birsey yazdigimi dusunmuyorum.

Ayrica nereye bakacagimi ve neyi ogrenmem gerektigini Sizden ogrenecek degilim!!! Kendinize neden boyle bir misyon yuklediniz anlamadim?

Konu sahibi olmak burda yazilanlari ustune alinmak anlaminada gelmiyor!

via Note2

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Resmi Ford anlamında demedim, farklı bir ülkeden senin aracı fark etmeleri, hatta oraya kadar davet etmeleri çok iyi ya :)

Erdem fark etmeleri benim arabamı paylaşmamla ve diesel olduğunu yazınca ortaya çıktı :) diesel bir arabayı TR'de hiç kullanicisi olmamasına rağmen bilip, bu denli benzetmek inanılmaz hoş karşılandı. Biz'den çok daha ST fanatigiler. Kendi aralarında para toplayıp, professionel klip çekiyorlar.

Ken Block dahil çağırıyorlar. Kliplerinde oynatıyorlar

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hemen söyleyim Onurcum..

F3 Diesel, yeni nesil 1.5 diesel. Bmax, Fiesta Fordun motorudur ?

Tdci yazan butun araclar ford motorlu degil ozaman dogru biliyormusum.

via Note2

Yorum bağlantısı

Sahsiniz adina birsey yazdigimi dusunmuyorum.

Ayrica nereye bakacagimi ve neyi ogrenmem gerektigini Sizden ogrenecek degilim!!! Kendinize neden boyle bir misyon yuklediniz anlamadim?

Konu sahibi olmak burda yazilanlari ustune alinmak anlaminada gelmiyor!

via Note2

Bende neyi üzerime alınıp alınmayacağımı sizden öğrenecek değilim.Ben bu konuyu açarken burada biraz gülelim eğlenmek adına açtım ama çok fazla ciddiyet arıyorsanız yorum yazmak zorunda degilsiniz yani ben ciddi amaçlı açmadım konuyu zaten 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...