İçeriğe Yönlendir

Trakyalı C-Max

Misafir

Recommended Posts

Motor üst koruyucu kapak al acilen. ;)

Maşallah :nazar:

Sağolasın Lokman Abicim. Daha ona sıra gelene kadar istediğim, yapacağım çok şey var.. İnşallah oda olacak yakında.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Sağolasın Lokman Abicim. Daha ona sıra gelene kadar istediğim, yapacağım çok şey var.. İnşallah oda olacak yakında.

En önemlisini sona bırakma :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kapaksız tdci motor,şapkasız adama benzer demişler... :biggrin: biran önce motor kapağı al kerem... :yes:

Kaç paradır bu meret?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ben önceki sponsorumuzdan almıştım, 130 tl. aklımda kalan. piyasada 200-250 den bahsediliyor.

Yorum bağlantısı

ben önceki sponsorumuzdan almıştım, 130 tl. aklımda kalan. piyasada 200-250 den bahsediliyor.

200-250 çokmuş. Dediğim gibi şimdilik ikinci planda. Araç su alıyor ve ona tahminen 300-500 Tl masraf.  :(

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Pahalıymış boşver Kerem biz o parayla köfte yeriz :D :D şaka bi yana pahalıymış ..

Yorum bağlantısı

Hakkını vericeksin,yok öyle çok para çokkkk   :)

Arabanın hakkını ver diyorsun da, 2004-2005 lerde fabrikasyon koymamışlar ben napiyim  :D

Masraf cıkarmayın daha kışlık lastik alıncak :D

Lastikte geri planda şuan. Su almasını çözmem lazım şuan. Birazdan özel servise gidiyorum. Bakalım çok kaçmaz inşallah :(

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

02062011191.jpg

02062011192.jpg

02062011203.jpg

158 tl. ye almışım. dünden bugüne c-max 442. mesaj.

Yorum bağlantısı

Arabanın hakkını ver diyorsun da, 2004-2005 lerde fabrikasyon koymamışlar ben napiyim  :D

O zamanlar hakkı o kadarmış koymamış adamlar...şimdiki hakkını ver.. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Araç su aldığından özel servise gittim. Servis, kaporta/ döşemeciye yönlendirdi. Ön tetkik yapıldı (nereden olduğuna emin olmak için) ve sunroof olduğu kesinleşti. Çoğu arka giderlerden taşıyor. (ben daha önce önlere bakmıştım) Yarın sabahtan bırakıcam aracı, akşama kadar ancak sürecekmiş. Komple tavan döşemesi sökülecek, hortumlar yenilenecek, silikon vari bir şeyle yerlerine sağlamca sabitlenecek hortumlar, döşeme takılacak, taban ıslaklığı kurutma işlemi çok fazla ıslaklıktan dolayı taban döşemesinin komple sökülmesi daha sağlıklı olur dendi. Oda komple sökülüp temizlenip kurutulacak. Ortalama maliyet 200 tavan+ 200 taban= 400 TL. 300-350 ye çıkacak sanırım tanıdık indirimi ile...

İşlemler bitince bilgiler burada paylaşılacaktır..

ÖNEMLİ: Hortumların bağlantı yerleri sebebi ile kesinlikle basınçlı hava ile temizlemeyin/ temizletmeyin. Eklerden çıkıyor ve işlemler dahada uzayıp, masraf artıyor!

Yorum bağlantısı

Güle güle kullanın Kerem Bey. :nazar:  :nazar:  :nazar:

Ben Focusu sıfır almıştım. Aldığımda bu kasa c-max olsaydı. Büyük bir ihtimal tercihim bu yönde olurdu. 

Yorum bağlantısı

Güle güle kullanın Kerem Bey. :nazar:  :nazar:  :nazar:

Ben Focusu sıfır almıştım. Aldığımda bu kasa c-max olsaydı. Büyük bir ihtimal tercihim bu yönde olurdu.

Sağolun Ali hocam. Bizimki 2004 model, benimde 2008 ler filan hoşuma gidiyor, hafif makyajlı kasa..
Yorum bağlantısı

Haşırt to the blackboard.. Araç puan işlemde. Akşama alıcam bakalım. Yarından kurutma olacak kısmetse.

300-400Tl :( Hayırlısı bakalım..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...