İçeriğe Yönlendir

Ecodostu"mla İş Seyehati..

Safak Acar

Recommended Posts

Şahıs firmasın Ozan,

Hırsız-yangın Alarmları kuruyoruz iş yerlerine ,evlere Genelde markalı cihazlar kullandığımız için sıkıntı olmuyor. life sos ve crow kullanıyoruz çoğunlukla.

Trakya camın Alarm sistemi ve güvenlik sistemi bakım kontrol işi bizde.

Takibi kime yaptiriyosunuz abi

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Trakya camda Takibi güvenlikciler yapıyor . Güvenlik merkezinde 3 adet farklı bölgelerde pc var ,  pc ye bildirim geliyor yangın durumunda veya alarm durumunda, pil zayıf vs.  bunlar pc programında ekrana düşüyor ona göre güvenlikçiler anında mudahale ediyor.

Dışarıdan bi firmaya bağli değil. Bildiğim kadarıyla. 

Bizim kendi yaptıklarımız izleme istasyonlarına bağlı değil. Genelde gsm modüllü cihazlar msj ve arama ile bildirim yapıyor. Zaten müşterilerden isteyende olmuyor.  

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Safak Acar
(düzenlendi)

Bügün öğleden sonra, Kamera takmaya Trakya cama gittik, araç olarak bipper ile gittik..  bipperı bugun zorladım iniş aşşa 170 km geçmedi, acilen bir yazılım yapmam lazım :D   düz yolda 140-150km anca gidiyor, 5.vites 4 bin devirde bağıra bağıra yardırıyor.. 

bugun gidiş geliş çok sıkıştırdım.. toplam 320km 80 tl yakıt yaktı..  araç bilgisayarı şuanda 6.0lt mazot litresi 4.26tl shel nitro.. 

İşin şakasını geçtim Yazılım yaptırsak bu bağırma olayını kesebilirmiyiz, düşük devirleri canlandırabilirmiyiz 70hp son kaç olur :unsure2:

Bu arada Köfteleri götürdük yine :D 

Kerem bey.. : :p aklımdaydın ama fırsat bulamadım.. İnşlh birdahaki sefere..  

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...