İçeriğe Yönlendir

Biraz Da Offroad

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Uğur Çınar
Çağlar Bayur

http://www.youtube.com/watch?v=qeLBCcXdKjw

İlk gelen suzuki'de sadece lastik var :) Siz bi lastik işine girin yavaştan abi önümüz kış, arazide şartlar çetin :D

araziye 20binlik ciple girmeli

5 kapı abi bu türkiye ye bunlardan gelmedi galiba.

gelenler de artık jilet oldu

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Fatih Keskin
Ayhan Sırtıkara

Acayip videolar geliyor

Yoldışına çıkıyorsun, şehiriçinde yoksun ne iş.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bugün gelen giden oldu. Yoksa nerde görülmüş toplantı kaçırdığım

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bugün gelen giden oldu. Yoksa nerde görülmüş toplantı kaçırdığım

Gözümüz aradı seni, bir eksiklik vardı yani.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Freelander bizi şaşırttı. Klasik 4x4 araçlar ile aynı tepkiyi verdi. Ben sırf bu yüzden crv'yi satmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arka tekerler dönmedi, yere basan hiçbir teker dönmediki lastik lazım olsun. Bir iş var ama..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Arka tekerler dönmedi, yere basan hiçbir teker dönmediki lastik lazım olsun. Bir iş var ama..

Kilit :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

:unsure2:  :nea:

Kilitli Difransiyel :) Ya düzgün çalışmamış ya da doğru arazi moduna alınmamış olabilir. Freelander'da var diye biliyorum ancak orda kalmasının tek nedeni kilit :) Hee bir başka nedeni de yeterince gaz verilmemiş olduğundan olabilir. 2.5 turda falan kitliyor genelde. Ama orası gaz vermeye pek müsait değil kayabilir :)

Bir de Amerikan olmaması var tabi o başka bir hikaye :p

tarihinde Yiğitcan Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kilit :)

Kilit sistemi yok bunlarda. Patinaja geçen tekeri frenleme ile milisaniyelik blokajlar uygulayan sistem var. Her koşulda patinaja geçen tekeri frenle bloke etmesi lazım.

Bir video daha.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Kilit sistemi yok bunlarda. Patinaja geçen tekeri frenleme ile milisaniyelik blokajlar uygulayan sistem var. Her koşulda patinaja geçen tekeri frenle bloke etmesi lazım.

Land'larda TCS olması lazım işte abi. Kilit gibi çalışıyor çok da güzel çalışıyor olması lazım. Freelander videolarına baktım takır takır gidiyorlar. Çağlar abinin niye çalışmadı. Normalde çekip çıkarması lazım onu oradan  :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...