İçeriğe Yönlendir

En Güzel Balık Yemekleri

Safak Acar

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Ya ben ne zamandır unutmuşum bu konuyu iyi mi  :) sabah sabah görünce midem genişledi nasıl yaparız öğleni ki  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yarin aksamin menusu bugunden temizlendi hazirlandi..

08025ea4618d5a82baa1705beeb7aa9e.jpg

acd0073529bdfd039c1070353b51667c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Sarıyer'de yaşamanın ayrıcalığı. :)

Kendin mi tuttun ? :) Bu arada forumu fazla takip edemiyorum, hayırlı olsun İstanbula mı geldin? 

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Kendin mi tuttun ? :) Bu arada forumu fazla takip edemiyorum, hayırlı olsun İstanbula mı geldin?

Doğrudur Abi İstanbul'a dönüş yaptım, sağolasın. Kendim tutmadım abi pek beceremiyorum ama kendim tutsam ancak bu kadar taze olurdu aldığımda balıklar canlı idi neredeyse.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Doğrudur Abi İstanbul'a dönüş yaptım, sağolasın. Kendim tutmadım abi pek beceremiyorum ama kendim tutsam ancak bu kadar taze olurdu aldığımda balıklar canlı idi neredeyse.

Hayırlı, uğurlu olsun tekrar. İstanbul'da geçim zordur ama ne de olsa İstanbul. Doğrudur diyince aklıma geldi. Mesleğimin ilk yıllarında, bana soru soran, karşısındakilerin bakışlarından kaçacak delik aradığı, sert mizaçlı yüksek rütbeli bir komutana konuyu onaylamak açısından ''Dogrudur, haklısınız " gibi bir cümleyle karşılık verince, bana sert bakışlarla ve yüksek sesle " Asıl sen doğru dur !!! " demişti. :biggrin:   2-3 yıl önce vefat ettiğini öğrendim. Allah rahmet eylesin.   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Hayırlı, uğurlu olsun tekrar. İstanbul'da geçim zordur ama ne de olsa İstanbul. Doğrudur diyince aklıma geldi. Mesleğimin ilk yıllarında, bana soru soran, karşısındakilerin bakışlarından kaçacak delik aradığı, sert mizaçlı yüksek rütbeli bir komutana konuyu onaylamak açısından ''Dogrudur, haklısınız " gibi bir cümleyle karşılık verince, bana sert bakışlarla ve yüksek sesle " Asıl sen doğru dur !!! " demişti. [emoji3] 2-3 yıl önce vefat ettiğini öğrendim. Allah rahmet eylesin.

Doğrudur Abi. [emoji12] Eyvallah abi, çok teşekkür ederim. Komutanınıza da Allah rahmet eylesin. tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

çinekop gömdüm

Yazarak oluyorsa bu iş bende az önce balina tuttum [emoji23]

Foto yoksa olmaz bu iş.

Yorum bağlantısı

Yazarak oluyorsa bu iş bende az önce balina tuttum [emoji23]

Foto yoksa olmaz bu iş.

iyi bir gurmenin ispata ihtiyacı yoktur :fiuw:

Yorum bağlantısı

iyi bir gurmenin ispata ihtiyacı yoktur :fiuw:

Senden olsa olsa Kraker Gurmesi olur,Çinekoplu kraker yemişsin yazıyorsun buraya [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı

Senden olsa olsa Kraker Gurmesi olur,Çinekoplu kraker yemişsin yazıyorsun buraya [emoji23][emoji23]

[emoji15] Gömmeseydin iyiydi.
Yorum bağlantısı

526x297-4iy.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...