İçeriğe Yönlendir

Micro Sd Class 10 Hafıza Kartı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Ben Toshiba 16gb. Class 10 kullanıyorum. Bimeks'ten almıştım.. Çok memnunum hızı ve görüntü kalitesi süper..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

emmi üstüne kargoyu ekle, dğer sitelerdeki kargosuz varsa onlarla kıyasla ona göre al. en uygun hepsi burada görünüyor.

Kargo yok abi... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resme bakar mısın abi :D  http://www.ebay.com/itm/SanDisk-Micro-SD-SDHC-32GB-32G-MicroSD-Memory-Card-Class-10-Mobile-Ultra-UHS-1-/111065176248?pt=Digital_Camera_Memory_Cards&hash=item19dc0018b8

Ticaret bu kadar adileşmemeli yaa.. :D

Nerde toptancılar, nerede ithalatcılar... Milletin yaptığı hep aliexpresten 11 doalra al burada Mahmuta 55 liraya sat.. Ebaydan 22 dolara al Mehmete 65 liraya sat.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

http://www.ebay.com/itm/NEW-SanDisk-Extreme-32GB-SDHC-45-MB-S-300x-UHS-1-SD-Class-10-Memory-Card-32-GB-/251028901974?pt=US_Memory_Card_Readers_USB_Host_Adapters&hash=item3a727d1056

kamera bundan ucuz

yanında vantuzu 2. camerası, çakmak adaptörü ile, kameradaki lcd ekran ledler ışıklar ohaha dah anelerrrr

86 dolar len :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi 1000 tl.nin üzerinde alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

SD kartı nerden alacağız arkadaşlar.. Benim aliexpresten aldıklarım tırt çıktı... 

32 GB ULTRA MICRO SDHC CLASS10 SDSDQUA-032G-U46A

AB310_SAN0005_7977.jpg

55tl Mehmet abi 

8 GB SD KART ULTRA C10 SANDISK 

AB310_SAN0027_8124.jpg
 20tl abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

64 GB ULTRA MICRO SDHC CLASS10 

AB310_SAN0015_7448.jpg

130 Tl :D

Mehmet abi sana sd mi lazim ? yoksa micro sdmi lazim ? 

16 GB SD ULTRA C10 SANDISK 

AB310_SAN0016_7449.jpg
buda 34 tl abi 
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayatta o kadar para vermem. Veri uçlarını belli, çekerim hattı hdd bağlarım misler gibi :keyifli:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

16 GB ANDROID MICRO C10 SANDISK      =35tl

32 GB ULTRA MICRO SDHC CLASS10        =55tl

64 GB ULTRA MICRO SDHC CLASS10       =130tl

8 GB SD KART ULTRA C10 SANDISK        = 20tl

16 GB SD ULTRA C10 SANDISK               = 34tl

aynı kart aradaki fiyat farklarına bakın. :D

Lokman abi hepsinin arasında benim verdiğim fiyatlar uygun, kendi firma alş fiyatm :D Kârsız  ;)

Tabi işin içine bi 7tl kadar kargo ücreti giriyor. :angry:  Gönül isterki yakında olsa ben götürsem. :(

Oda Mehmet abinin tercihi.. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben doğubanktan aldım ve çok pişmanın...markasıda toshiba birde... :( ha bire resimler donuyor....

Yorum bağlantısı

Bunlar uygun fiyatlı ürünler. En yakın elektronik mağazasından kolayca garantili olarak yada Şafak tan alınabilir  :p

Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Bana micro lazım.

Yazdiqim gibi abi, fiyatlari onlarin altinda fiyat bulabilirsen al derim abi, tabi netten alicaklarindada kargo ucreti olcak, yukardaki listeden mavililer micro sd sana lazm olanlar abi ,hangisi uygunsa bi ptt kargo giriyo isin icine +7tl iste,kargo ucreti olmasa iyi olcakta

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sandisk 32 gb micro sd istiyorum.. 

Bana göndermeden önce test et, yazma hızı 29 mb/saniyenin altına düşüyorsa gönderme :D

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Sandisk 32 gb micro sd istiyorum.. 

Bana göndermeden önce test et, yazma hızı 29 mb/saniyenin altına düşüyorsa gönderme :D

Akşama alim test etmesine edim abide neyle neye göre doğru sonuc alıcam. 

örnek1. pcden 20gb bir klasörü hafıza kartınamı yazdirim? saniye göstergesinden kontrol.

örnek2 ?

örnek3 ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yıllardır ayağımızın altındaki kasada döndüğü yetmedi, bi dene de aynanın üst tarafında depemizde mi dönecek Efendiiii.! :p

ssd hdd kullanacağım bilader ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sandisk öneririm..Diğer markalardan biraz daha hesaplıdır onlardan da geri kalır bir yanı yoktur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...