İçeriğe Yönlendir

Micro Sd Class 10 Hafıza Kartı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Safak Acar

Evet iki adet 32gb clas 10  aldık , testlerini yaptık , şimdi onaya sunuyoruz :D

Servet abi bugun işlerim cıktı fırsat bulup gönderemedim, yarın bir aksilik olmaz ise  kargoya vereceğim :p

20131223_120600.jpg

20131223_200914.jpg

20131223_210121.jpg

iki adet toplamda 126tl cik tuttu :D

Ve Sani'nin önerdiği program ile yapılan testlerin sonucu.

bu 1 ci hafıza kartı.

(256mb de hızı)
Ads_z.jpg
(2 gb de hızı)

Ads_z2.jpg

Bu da 2 ci hafıza kartı.
(256mb de hızı)

adl.jpg
(2 gb de hızı)

adl_2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gayet iyi sayılır ancak yanıltmaca var. Kutunun üstünde 30mbit'e kadar çıkabilir demiş ki, yarısını zor görmüş kartlar. Sandisk'le yazışmakta fayda görüyorum.

USB bellek aldığımda kutunun üstünde yazanı alabilmiştim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Gayet iyi sayılır ancak yanıltmaca var. Kutunun üstünde 30mbit'e kadar çıkabilir demiş ki, yarısını zor görmüş kartlar. Sandisk'le yazışmakta fayda görüyorum.

Belki onlar farkli programla olcuyordur.

Sani , bu gorevi Mehmet abiye ve Servet abiye vermek lazim karti kullanan onlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaydederken değil de.. Okurken duruma göre 60 ları da görüyor Sani.. 

Bizim için lazım olan kayıt hızı.. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaydederken değil de.. Okurken duruma göre 60 ları da görüyor Sani.. 

Bizim için lazım olan kayıt hızı.. 

60?? Emin misin abi? USB 3.0'larda bu hızlar mümkün.

Kayıt sen ne kadar yüksek tutsan da, kayıt cihazının zaten belli bir yazma hızı vardır. Telefonlarda mesela okuma önemlidir. PC'lerde ise yazma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Biz kamerada kullanıyoruz Sani.. Onun için yazma hızı lazım bize.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Böyle cıktı abi, resimleri atma hızana yetişemedim klasör dosya atma hızı böyle yazıyo ama bende anlamadım..

Başka bi yöntem varmı acaba denemek için pc.ye yazarken dosyaları cok hızlı , pcden hafıza kartına yazarken yine baya hızlı ama dediğin gibi bi rakam göremedim 6-7 arası değişiyor. :unsure2:

60?? Emin misin abi? USB 3.0'larda bu hızlar mümkün.

Kayıt sen ne kadar yüksek tutsan da, kayıt cihazının zaten belli bir yazma hızı vardır. Telefonlarda mesela okuma önemlidir. PC'lerde ise yazma.

Anlik ciliyor Sani, bende gordum ilk alip denediqimde.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Servet Abi'nin aldığı sandisk'ten Çankaya'da bulduk, 65-TL'ye 1 tane aldım.Şu anki performansı oldukça iyi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kutu da 30mb/s ** demiş... yani ** ların açıklaması önemli :) o da kutu arkasında falan yazıyordur..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Team SD kart geldi, sonuçları küçük dosyalarda Sandiskten yavaş, büyük dosyalarda ise biraz daha hızlı gibi.

Arkadaş da hepsiburadadan Kingston 32GB Class10 almış. Gelince onu da test edip buraya atarız sonucu.

Bu arada Kingston'un fiyatı 50TL'ye düşmüş. İhtiyacı olanlar kaçırmasın derim.

zyyl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

40mb okumayı nasıl verebilmiş bu kart anlamıyorum. Ya taktığımız reader'larda problem var, ya da illa usb3.0 falan istiyorlar. USB3.0 istiyorsa telefonlarda nasıl bu hıza erişmeyi planlıyorlar :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Arkadaşın aldığı ürünler de az önce ulaştı. Aynı readerda Kingstonu da test ettik. TEAM'den hızlı çıktı :) Hem de ucuz. Bence ihtiyaç varsa mutlaka alın hepsiburada'dan.

g7og.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

PC'de kurup sd kartı PC'ye bağlayıp test edeceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Pınar

Bu arada şöyle bir olay gelişti.

Benden önce bir kişi transcend ile sandisk arasında kalmıştı.Ben sandisk daha iyidir hatta bak bizim forumda o konuyu okuyorum filan dedim.Saol abi dedi.Ben bu sandiski alayım dedi ve satın alıp gitti.Arkasından ben görevli bayana sandisk 32 gb istiyorum dedim.Maalesef beyefendi, elimizdeki son kalanı az önceki bey satın aldı deyince,gülmekten kendimi alamadım.Mecbur 16 b satın aldım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Özcan Keskin

nokia lumia 1320 telefonum var geçenlerde sd kart aldim çin li lerden aldığım link bu http://www.ebay.com/itm/161283021790?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ilk başlarda sorunsuz gibiydi sonra sorun çıkarmaya başladı formatladım baştan doldurdum 6 gb yi geçince sıkıntı vermeye başlıyor . yani tırt çıktı

eski telefonum c6-01 in içinden çıkan 8 gblik kartı telefonda test ettim hızı telefondan daha iyi.

unnamed.jpg

şimdi bunu

http://www.ebay.com/itm/New-64GB-SanDisk-Ultra-MicroSDXC-MicroSD-Card-Class10-64G-Adapter-Genuine-2014-/271573681938?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&hash=item3f3b0d8712

veya bunu almayı düşünüyorum

http://www.ebay.com/itm/Hot-Sell-SanDisk-Micro-SD-Card-64GB-TF-Flash-Memory-Card-With-Adapter-Class10-/111419946658?pt=US_Cellphone_Memory_Cards&var=&hash=item19f12576a2

sizce bunlarında tıt çıkma ihtimali var mı?

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

mesaj tekrarı oluyor ama hep sonradan aklıma geliyor

buda eski c6-01 telefonumdan çıkan 8 gb lik kartın değerleri

bu arada iki kartında üzerinde aynı marka var

r2uoi4vl.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...