İçeriğe Yönlendir

Micro Sd Class 10 Hafıza Kartı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Safak Acar

Sandisk 32 gb micro sd istiyorum.. 

Bana göndermeden önce test et, yazma hızı 29 mb/saniyenin altına düşüyorsa gönderme :D

Akşama alim test etmesine edim abide neyle neye göre doğru sonuc alıcam. 

örnek1. pcden 20gb bir klasörü hafıza kartınamı yazdirim? saniye göstergesinden kontrol.

örnek2 ?

örnek3 ?

Kamerada fark ediyor.. 

Abi son kararın nedir yarın ona göre alırım. bugun gitmdim malzemeciye. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akşama alim test etmesine edim abide neyle neye göre doğru sonuc alıcam. 

örnek1. pcden 20gb bir klasörü hafıza kartınamı yazdirim? saniye göstergesinden kontrol.

örnek2 ?

örnek3 ?

Görmemişim.. 

Evet, aktarım yaparken detayları açıp aktarım hızına bakacaksın.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Tamam abi yanlız kart okuyucu yok bende,  telefona atarken bugun kendi 8gb da denedim o ayrıntıyı vermedi :unsure2:

tarihinde Safak Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok büyük olmasına gerek yok.. Sd karta veri kopyalarken Daha fazla ayrıntı yazan yere tıklayınca pencere bu hale geliyor ve hızı görüyorsun.. 

Jg7p6sJ.jpg

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Anladim abi tek öğe atıp denicem .

Abi bu arada  sakın dışarıdan alma 32 gb cok pahalı akşam üstü media markete girdim benim alacağim ürünün aynısı 99tl yazıyodu emin olmak için görevliye sordum Adam 'evet abi bunlar cok iyi hızlı  ondan pahalı' dedi :D 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Çok büyük olmasına gerek yok.. Sd karta veri kopyalarken Daha fazla ayrıntı yazan yere tıklayınca pencere bu hale geliyor ve hızı görüyorsun.. 

Jg7p6sJ.jpg

Abi bende bu ayrıntı cıkmıyor, telefona atmaya kalkısınca cıkmıyor anlamadım ,normal pc içinde deneyince ayrıntılar çıkıyor.. Telefonden pcye,veya pcden telefone öğe atınca sadece saniye olarak gösteriyo. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mala güveniyorsan gönder.. :)

Ya söylendiği gibi olmazsa ne yapacağız.. ?

Bendeki kartı yarın bi deneyim ben... Merak ettim.. Denemedim de hiç.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar
(düzenlendi)

Mala güveniyorsan gönder.. :)

Ya söylendiği gibi olmazsa ne yapacağız.. ?

Bendeki kartı yarın bi deneyim ben... Merak ettim.. Denemedim de hiç..

Guveniyorum abi de olduki dediqin gibi cikmadi sana mahcup olmak istemem . Ondan garanti olsun diye denemek lazim belkide kart okuyucu bulmam lazm biyerden . garantili alicaqim yerden ama iste ya cikmassa diye dusundum sorunlu urunleri iade aliyorlar ama genelde bu tarz paketli urunleri geri almiyorlar.. Ben yarin bi konusim abi depocuyla da ona gore haber veririm +acelesi varmi abi yarin isler var yoqun olcam ondan soz veremiyorum.. En kisa sure icinde onu sorarim yarin musait bi anda . Ne sana zarar olsun abi nede bana . Temkinli ollmakta fayda var :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Abi olayı çözdüm.. Laptopdaki sd kart okuyucudan denedim şimdi cıkıyor.. 

sss.jpg

Benim 8 gb micro sd hafıza kartım clas 4 müş yani :D onuda öğrendik. 

Sabah 7 de kalkıcam ben hala  burdayım :vroom: iyi geceler diyim  :music1:

Yorum bağlantısı
Safak Acar
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Böyle cıktı abi, resimleri atma hızana yetişemedim  klasör dosya atma hızı böyle yazıyo ama bende anlamadım..

Başka bi yöntem varmı acaba denemek için pc.ye yazarken  dosyaları cok hızlı , pcden hafıza kartına yazarken yine baya hızlı ama dediğin gibi bi rakam göremedim 6-7 arası değişiyor. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Buradan net rakam çıkaramazsınız .

Pc nin durumu , antivirüs programı, arka planda çalışanlar vs vs etkiler bu kopyalama hızını.

Hız test eden programlar mutlaka vardır.Gerçek değeri ancak o şekilde çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Evdeki dijital fotoğraf makinasına video kayıt yapsam , ordan anlaşilirmi?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Böyle cıktı abi, resimleri atma hızana yetişemedim  klasör dosya atma hızı böyle yazıyo ama bende anlamadım..
Başka bi yöntem varmı acaba denemek için pc.ye yazarken  dosyaları cok hızlı , pcden hafıza kartına yazarken yine baya hızlı ama dediğin gibi bi rakam göremedim 6-7 arası değişiyor. :unsure2:

Yolla adresi biliyorsun... Yurt içi karşı ödemeli 

Efdal Sigorta

Evdeki dijital fotoğraf makinasına video kayıt yapsam , ordan anlaşilirmi?  :unsure2:

Aynı büyük parçayı önce 8 gb'lık kartına kaydetsin. Sonra buna kaydetsin Tahir.. Olur.. TEst edilebilir.. 

Hızı etkileyen parçalı dosyadır.. Tek video tek exe dosyası gibi verilerde sağlıklı sonuç verir.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Efdal Sigorta

Yurt içi pahalı tutmazmı abi 10-12 tl arası sanırım.  ptt 7 tl diye hatırlıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Full hd bir film at hafıza kartına sonrasında hafıza kartının üzerinde filmi bilgisayarda aç.Sürekli farkı sürelerde başlat,kaydır,durdur tekrar başlat vs.Donma vs yapmaz ise kartın hızı yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Efdal Sigorta

Aynı büyük parçayı önce 8 gb'lık kartına kaydetsin. Sonra buna kaydetsin Tahir.. Olur.. TEst edilebilir.. 

Hızı etkileyen parçalı dosyadır.. Tek video tek exe dosyası gibi verilerde sağlıklı sonuç verir.. 

Tek atınca ayrıntıyı açmaya zaman kalmıyo abi denedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yurt içi pahalı tutmazmı abi 10-12 tl arası sanırım.  ptt 7 tl diye hatırlıyorum. 

Zarfa koy.. yurt içine ver.. 3,5 liraya gelir Yurt içinde.. 

Zarf olarak ver.. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Zarfa koy.. yurt içine ver.. 3,5 liraya gelir Yurt içinde.. 

Zarf olarak ver.. 

Tamam abi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu arada fotoğraf makinesinde kullandığım kart class 8,1080p de sıkıntısız video çekebiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...