İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Aracınızda Vay Be Diyeceğiniz Özellikleri Sıralayalım

Olgaç Öcek

Recommended Posts

Ahmetcan Yiğit

Sizden önceki açık unutmuş o zaman :D

Hoşuma gitti :D ama araba durunca ses aynı kalıyor azalmıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

2004 c max ghia larda vardı. Ayrıca arabanın sürati arttıkca müziğin seside artıyor :)

AVC hep vardı. 2004 focus kolekşında da vardı mesela. Hatta Blaupunkt MP3'de onun için ayrı kablo girişi vardı, o kabloyu bağlamazsan AVC çalışmaz, o zaman da ne değerli bir özellik olduğunu anlardı insan.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

AVC hep vardı. 2004 focus kolekşında da vardı mesela. Hatta Blaupunkt MP3'de onun için ayrı kablo girişi vardı, o kabloyu bağlamazsan AVC çalışmaz, o zaman da ne değerli bir özellik olduğunu anlardı insan.

2004 C-Max'te varmiydi acaba? :)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Az önce dediğim olay işte. Menü-avc-on/off :)

Sony cok karışık Abi bilmediğim bir sürü uygulamasi var :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Sony cok karışık Abi bilmediğim bir sürü uygulamasi var :)

Yeni cmaxlarda nasıldır bilmiyorum ama bizim arabalardaki direksiyondan kumanda da kayıtlı radyo kanalları arasında geçiş yapmayı sağlayan küçük butona uzun basınca radyo/cd/aux arasında geçiş yapıyor.
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Yeni cmaxlarda nasıldır bilmiyorum ama bizim arabalardaki direksiyondan kumanda da kayıtlı radyo kanalları arasında geçiş yapmayı sağlayan küçük butona uzun basınca radyo/cd/aux arasında geçiş yapıyor.

Eski C-Max'te de öyleydi bizim :) Yenisinde direksiyonun sağında (2004'ün hız sabitleyicisinin yerinde)

Volume arttırma azaltma diğer parçaya geçiş var. Ayrıca direksiyonun solundaki OK tuşu yol bilgisayarini,sağındaki OK tuşu ise radyoyu yönetiyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Eski C-Max'te de öyleydi bizim :) Yenisinde direksiyonun sağında (2004'ün hız sabitleyicisinin yerinde)

Volume arttırma azaltma diğer parçaya geçiş var. Ayrıca direksiyonun solundaki OK tuşu yol bilgisayarini,sağındaki OK tuşu ise radyoyu yönetiyor.

O arabada tuşlara takılma kardeşim sesli komutu boşuna mı yapmışlar :D
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

O arabada tuşlara takılma kardeşim sesli komutu boşuna mı yapmışlar :D

Klima diyene kadar oradaki tuşa basar açarım daha iyi :D

Ayrıca ben dalga geçiyorum oradaki hanim ile :p

Yorum bağlantısı
Murat Kuzey

Yeni C.maxler de direksiyona MUTE tuşu koymamışlar. Acil radyonun sesini kesmek için çok işe yarardı. Eski Fordumda direksiyondaydı. Çok işime yarıyordu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Sony paneldeki mute tuşu da kullanışsız, lazım olduğunda aramadan bulamıyor insan :) Ben doğrudan kapama tuşuna basıyorum, nasıl olsa tekrar açınca kaldığı yerden devam ediyor. Ama genel olarak teybin kullanımı zor, ben yeni yeni alıştım menüleri karıştırmadan ilerlemeye.

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
(düzenlendi)

Sony'de USB içinde klasorden klasore kolayca nasıl gecilir yada radyodan USB ye.

10 tane tusa basarak menu geziyorum.Direksiyondan sadece ses ayarı ve şarkı atlıyor yada sesli komut kısmına geciyor.

Sesli komutu kullanayım derken kazayla telefon arama yapıyor :)

Yavuz Bingöl çal dedim arakadasım Yavuz'u aradı telefonla  :biggrin:

tarihinde İbrahim Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Avc 2000 sonrası bütün fordlarda var ve yavaşlayınca sesin azalması lazım diye biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

2004 c max ghia larda vardı. Ayrıca arabanın sürati arttıkca müziğin seside artıyor :)

Seatta svc yada scv gibi birşey,kullanım kılavuzunu kurcalarken keşfettim,deneyeyim derken kaza yapıyordum acaba ne kadar artacak diye  :D

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Avc 2000 sonrası bütün fordlarda var ve yavaşlayınca sesin azalması lazım diye biliyorum.

Yok azalmiyor :D

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Sony'de USB içinde klasorden klasore kolayca nasıl gecilir yada radyodan USB ye.

10 tane tusa basarak menu geziyorum.Direksiyondan sadece ses ayarı ve şarkı atlıyor yada sesli komut kısmına geciyor.

Sesli komutu kullanayım derken kazayla telefon arama yapıyor :)

Yavuz Bingöl çal dedim arakadasım Yavuz'u aradı telefonla  :biggrin:

Klasörden klasöre geçmiyor, ya da ben de hala bulamadım. Aslında klasör modu diye bir şey var, ama nasıl aktif edilir bulmak gerek. Bir ara araştırayım dedim, kaldı sonra. Albüm albüm gezebiliyorsunuz. Tabi albüm bilgisinin mp3 dosyasında yer alması gerekiyor, kaydetmeden önce buna dikkat etmek lazım.

USB'ye geçmek için AUX tuşuna basmanız yeterli, ya da sesli komuttan "USB çal" diyeceksiniz. Yavuz Bingöl için, "sanatçı Yavuz Bingöl çal" demeniz gerekiyor. Nadiren anlamadığı oluyor, o zaman da ya uzun süre boş boş konuşuyor ya da telefondan kafasına göre birini arıyor hemen :)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Bizim USB'de iki klasör var. 2. Klasörün son şarkısı bitince otomatik 1. Klasöre geçiyor.

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Bizim USB'de iki klasör var. 2. Klasörün son şarkısı bitince otomatik 1. Klasöre geçiyor.

Tümünü çal ayarlı ise o şekilde yapıyor. Ama albüm bilgisi atanmışsa şarkılara ve hanım kızımıza "albüm ... çal" derseniz bir defa, hep o albümü çalıyor.. "Araştır" tuşuna basınca da bir çok seçenek çıkıyor, ama klasör yok seçenekler arasında..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Nasıl yani ? :)

Titanium X lerde var mi yani? Kitapcikta var olarak gözüküyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...