İçeriğe Yönlendir

Iç Dikiz Aynasından Geri Görüş.( Kameralı)

Yakup Akkol

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Evet sayın Tırtöver, yine patladın, aynada PİM e geçmiş, anlayacağın Pazartesi mega fiestanın tavanın süsleyecek  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Evet sayın Tırtöver, yine patladın, aynada PİM e geçmiş, anlayacağın Pazartesi mega fiestanın tavanın süsleyecek :D

Niye patliyim Androidoglu Ali. Aynayi arabaya takmani bekliyor maliye ve gumruk bakanligi, cürmu meşhut yapacak memurlar ki max cezayi al :p

Takipteler yani narkotik tarzi bir baskin ile Reza Zarrap'ın koğusunda bulucan kendini :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vayy, yan koğuşada seni alalım, yaptığım araştırmaya göre senin eski, yurt dışından kaçak girmiş, belgeler sahteymiş, bittin sen,  Eee artık beraber yatarız, neyseki benim suç hafif, seni sonradan silivriye alırlar artık  :D

Not: hTC ye taş atmayı unuttun, olmuyor bak, performansta düşüşte başladı, iyice yaşlandın artık, belli oldu  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Niye patliyim Androidoglu Ali. Aynayi arabaya takmani bekliyor maliye ve gumruk bakanligi, cürmu meşhut yapacak memurlar ki max cezayi al :p

Takipteler yani narkotik tarzi bir baskin ile Reza Zarrap'ın koğusunda bulucan kendini :)

Bayılıyorum şu atışmalara yaa :lol::lol::lol:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yahu benim ayna 6 günde ülkeye geldi, bir haftadır UPİM den çıkamadı, maille sordum UKİM yani gümrüğe girip sonra gelecekmiş, bu ne kadar sürüyor, amma gümrükmüş be kardeşim, daha ne kadar bekleyeceğiz üç kuruşluk alet için  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İnşallah, 75 eur u geçmiyor değeri, gümrük yasağıda yok, memur elektroniği görünce şüphelendi sanırım, açıp rahat edecekler, gümrüğe girdimi sorunsuz geçsede 2 tl. mi ne girdi-çıktı parası ödüyormuşuz, kısaca masraf yapacaklar bu kesinde bu kadar süre beklenirmi yahu  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

İnşallah, 75 eur u geçmiyor değeri, gümrük yasağıda yok, memur elektroniği görünce şüphelendi sanırım, açıp rahat edecekler, gümrüğe girdimi sorunsuz geçsede 2 tl. mi ne girdi-çıktı parası ödüyormuşuz, kısaca masraf yapacaklar bu kesinde bu kadar süre beklenirmi yahu :angry:

Gitti o ayna, gumruk memurunun oldu :)

Senin aynayi atti cebe yerine kendi 10 liralik eski aynasini koyar. O da devletin olur.

Sen bi tane daha order at bakalim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gelip senin aynayı sökeceğim, ama olmaz benim arabaya, ufak gelir, hem sökerken kırılır zaten, çürümüştür o, be sana camcıdan ayna kestirip yollayayımda antika arabana tak, ben gümrükten alırım onu nasılsa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Konuyu yeni gördüm ben. Güle güle kullanın. Emeklerinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Gelip senin aynayı sökeceğim, ama olmaz benim arabaya, ufak gelir, hem sökerken kırılır zaten, çürümüştür o, be sana camcıdan ayna kestirip yollayayımda antika arabana tak, ben gümrükten alırım onu nasılsa :)

Gel dene ama burası Edremit değil, İstanbul. Polis arabaları izinsiz kurcalayanları görünce önce kafasından vuruyor sonra sorguluyor.

O aynayi yerinden sökmeye gucun yetmez, fort zort aynasi mi sandin cekince eline gelsin ? Mercedes her parcasini ömürlük yapar ona göre arabaya sağlamca monte eder :)

Çürümez, bozulmaz, kırılmaz, o bir Mercedes... sen fort fiesta mı sandın eskisin ;)

Kesme aynayı sen kendi triportörüne tak, benim aynam 10 numara 5 yıldız, submarine' li otomatik kararmali vs özellikli. Ön arka park sensör ekranlarim hem tavanda hem ön konsol üstünde orjinal var. Kel diil yanin senin denim gibi :p

Hehehe zaten aynan gitti indiragandi oldu kayboldu zayii oldu. Bu gece takiyor gumruk memuru arabasina.

Güle güle kullansın senin aynani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Eski o eski boşa debelenme aldirma bana e63 hasta olma sonra seni gidi eskici seni :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Eski o eski boşa debelenme aldirma bana e63 hasta olma sonra seni gidi eskici seni :)

Eski mi ? Bana pek öyle gelmedi, 2050 yilinda uretilecek 2050 model Fiesta ve Focus dan bile ustun bence. Al sen e63 benzin 5 lira olmus garajdan benzinciye gider gelirsin ayda 500 liraya ancak :D

Yaza allah nasip ederse bu jantlar dan alip tavaninda patinaj çekicem...

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Al al yamuk ve balansli olmasin ama, bu arada e63 u alan adam benzinide düşünmez yalniz, pati falanda basit isler, önce yetismen ve sollaman lazim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sonunda yahu, şuan hanımda, akşama iş tamam :)

1.

Yurtdışı Gönderi Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 24/01/2014 08:06:562.

.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 24/01/2014 10:41:08

4.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM) 05/02/2014 11:58:06

5.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL AVPİM) 06/02/2014 10:12:11

6.

Torbaya Eklendi - BALIKESİR(BALIKESIR POSTA DAG.) 07/02/2014 11:30:09

7.

DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - BALIKESİR EDREMİT POSTA DAĞITIM-SEVK-KARGO

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sonunda yahu, şuan hanımda, akşama iş tamam :)

1.

Yurtdışı Gönderi Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

24/01/2014 08:06:56

2.

.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

24/01/2014 10:41:08

4.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM)

05/02/2014 11:58:06

5.

Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL AVPİM)

06/02/2014 10:12:11

6.

Torbaya Eklendi - BALIKESİR(BALIKESIR POSTA DAG.)

07/02/2014 11:30:09

7.

DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - BALIKESİR EDREMİT POSTA DAĞITIM-SEVK-KARGO

Ben telefonla aradim posta gümrüğünü, buldum ilgili memuru "yapmayin yaziktir verin adamcagizin kamerali aynasini, zaten feci amatör araba kullanmayi bilmiyor, daha yeni geri geri giderken direge bindirdi triportörü pertden döndü 5 parca degisti 8 parca boyandi "dedim.

Toplum guvenligini saglama amacli, milletin can ve mal guvenligi icin senin bunun kullanmanin çok gerekli oldugunu, facialara neden olabilecegini anlattim.

Gumruk memuru da üzüldü yolladi aynayi sana, sevindirik ol istedi :D

Hadi unutma bu kiyagimi, daha da malzeme takma, yakacan triportörü, dayanmaz elektrik sistemi de tırt

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vallahi çok sağol Ali Mersoöveramatırtlarıövmektendegerikalmaz gardasim, zaten gümrük müdürü de oyle dedi, sayende aynama kavustum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Vallahi çok sağol Ali Mersoöveramatırtlarıövmektendegerikalmaz gardasim, zaten gümrük müdürü de oyle dedi, sayende aynama kavustum :)

Rica ederim gule gule kullan. Direktlere dikkat et sarilip durma şaseyi eğdin :)

Ne zaman Merso övdüm ki :) Hem merso nun nesini öveyim ??? Adamlar dünyanin 1 numarali araba markasi kalite denince ;)

Slogana gel : Best or nothing...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Rica ederim gule gule kullan. Direktlere dikkat et sarilip durma şaseyi eğdin :)

Ne zaman Merso övdüm ki :) Hem merso nun nesini öveyim ??? Adamlar dünyanin 1 numarali araba markasi kalite denince ;)

Slogana gel : Best or nothing...

1 numaralı marka merso değil, güzel di, artık eskisi gibi araba yapmıyor merso, ancak çok üst seriler iyi, onlarda modaya uydu tırtlaştı, reno motoru kullanan merso bitmiştir kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1 numaralı marka merso değil

Haklisin nasil da unuttum, ford fiesta olacak dogru cevap :)

Aynayi bagla da görek, dikkatli bagla kablolari sonra yakma triportörü +\- kutupları karistirip :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Haklisin nasil da unuttum, ford fiesta olacak dogru cevap :)

Hah, doğru söze ne hacet  :D

Şimdilik bununla idare ediverin, çalışır hali sabaha :)

TXLM778.jpg?1

OBsGaDD.jpg?1

gRA9QaS.jpg?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ahanda...

Ali abi montajın detaylı fotosunu isteruk.nerden nereye kablolar nasıl çekilmiş nereden elk. Alınmış.Sizden sonra toplu siparişler olabilir.ürün çok iddealı duruyor.bu kadar orijinalini görmemiştim.piyasa dakiler çok büyük ve Apaçi işi hepsi.

Ali abi montajın detaylı fotosunu isteruk.nerden nereye kablolar nasıl çekilmiş nereden elk. Alınmış.Sizden sonra toplu siparişler olabilir.ürün çok iddealı duruyor.bu kadar orijinalini görmemiştim.piyasa dakiler çok büyük ve Apaçi işi hepsi.

Kutudan park srnsörüde mi çıkıyor.Park sensörü sipariş etmiştim iptal edeyimmi :)
Yorum bağlantısı

Hah, doğru söze ne hacet  :D

Gözün aydın abim. Güle güle kullan.. Kamera iyidir inşallah.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Gönderilen Resim

Bir tane de kendi resmini koysana triportörün yaninda çekilmiş :) İn misin cin misin yazılım mısın gerçek misin görelim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...