İçeriğe Yönlendir

Lcd Tv Tavsiyesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Birol Şahingöz

Mehmet bey bir samsung calisani olarak bahsettiginiz rakamlarda 42f5570 modelini tavsiye ederim 1450-1600 tl arasi alinabilecek en iyi urun.100hz dahili uydu ve internet var 106 ekran paneli gayet saglam ve servis agi gelismistir.ankarada olsaydiniz magazamdan yardimci olurdum.en azindan gelis fiyatindan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

teşekkürler arkadaşlar.

Değişik bir fikir var.

Açıklamayı Zafer yapacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

fabrikadaki cancağızların ekmeği olur.  bu dönem orada ders verdim fabrikada. yerli almak lazım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kesinlikle ve kesinlikle SAMSUNG...Yıllardır kullanıyorum,sorunsuz.Çünkü panel olarak şu anda en kaliteli panel Samsunga ait..Benden söylemesi Mehmet Bey...

Ne yazıkki yapaylıkta en iyi, gerçeklikte değil, telefonu gibi fazla süslü bir paneli var  :i-ih:

vestel smart tv al.

Garanti süresi bittiği an bozulsun diyemi, bir ara öyle bir efsane vardı, Vestelden dışarı satılan ürünler denk gelirse alınır derler  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

56 marka ile üretim yapıyor. JVC den tut Sharp'a Hitachi'ye kadar. hepsini gördüm. O işçilerle beraber yemek yedim her hafta. Bence haksızlık ediyorsunuz.

not: yemekler berbat.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Önceki mesajda da yazdığım gibi, televizyonların SMART özellikleri çok kullanışlı değil. Bu nedenle Mehmet abinin hali hazırda kullandığı TV'si SMART eksikliği haricinde kendisine yetiyormuş. Ben de http://www.aliexpress.com/item/MK888-K-R42-CS918-Android-4-2-TV-Box-RK3188-Quad-Core-Mini-PC-RJ-45/1135825885.html linkteki ürünlerden tavsiye ettim. Bu kutu hali, bir de daha ucuza çubuk (STICK) halinde olanları var. En iyi SMART özelliğinden bile kat kat iyi.

TV'nizde android yüklüymüş gibi. 

Linkteki ürünün uzun uzun kullanım videosu aşağıda. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bende de box var tavsiye ederim. 

İlk alan siz olmuştunuz hocam, aynısı yoktur şimdi ama kullanışlılık olarak ne dersiniz? Eksik bir yönü var mı?

Yorum bağlantısı
Emre Müldür

Smart istiyorsan 42LA660S senin için biçilmiş kaftan abi, bende yakın zamanda aldım forumda konusu da var baya bir araştırma yaptım.

Alt seri yani senin bütçene uygun ürünlerde smart olayı biraz sıkıntılı.

Samsung, philips falan hepsini test ettim.

Kesinlikle Lg diyorum.

Ben 47inc olanından kullanıyorum ve çok memnunum. Smart olarak alınabilecek en güzel tv'dir. Akıllı kumandası bir harika zaten. Araştırdıklarınıza göre fiyatı biraz yüksek ama sonuçta bir kere alınacak. İmkanınız varsa 42LA660S alın derim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yeni LG LA serisi cidden çok başarılı,bizzat gördüm mıncıkladım. LH serisi kullanıyoruz 5 yıldız 40" tık yok maşallahı var. Samsung yapay bir canlılık veriyor,LG nin renkleri daha doğal

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İlk alan siz olmuştunuz hocam, aynısı yoktur şimdi ama kullanışlılık olarak ne dersiniz? Eksik bir yönü var mı?

1- klavyeli mini mouse almak şart. kablosuz usb ucunu alete takınca koltukta rahatsın.

2- güncellenebilir bir alet almak lazım ama güncellenmese de olur çünkü içindeki youtube mediaplayer ve web yetiyor

3- bazı yenilerinde usb kamera GİRİŞİ var. bu önemli. görüntülü skype yapabilirsin. bendekinde ses ve görüntü girişi yok.

4- OTG modunu desteklemeli

5- hd ready felan değil tam hd olmalı

6- ram bugünkü standartta en az 1 GB olmalı. ROm da en az 4 olmalı

Başka birşeye gerek yok. şimdi yeni cihazlar sigara paketinden küçük.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi niye acil ? 

Televizyonu satmıştım... Onun için acildi.. 

Vazgeçtim gibi  :ninja:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

kaşıntı başlatıyorsunuz :)

Zaten hala başlamadıysa yaşlanıyorsunuz demektir hocam :D

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

42ES6340 samsung aldım çok  memnunum ekran hepsinde samsung bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Mehmet Abi bende LG 42LA640 var .sıkıntı yok.digitürk le kullanıyorum.HD kanallarda görüntü kalitesi bence iyi.rgb hdmı usb girişleri sıkıntısız çalışıyor.uzaktan elle kumanda filan bana biraz gereksiz geliyor.o nedenle bence yeterli .ikinci tv olarak almıştım.1.si sony plazma.elektrik sobası yani :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

56 marka ile üretim yapıyor. JVC den tut Sharp'a Hitachi'ye kadar. hepsini gördüm. O işçilerle beraber yemek yedim her hafta. Bence haksızlık ediyorsunuz.

not: yemekler berbat.

Mehmet Bey,dediklerinize aynen katılıyorum fakat üretilen malların kalite olanları maalesef yurt içine sunulmuyor.Bu yüzden Vestel yurt içindeki pazar payını kaybediyor.Avrupada 2. fason mal üretim merkezi olduğunuda biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Yeni konu açmak istemedim.Benimde bir tv ye ihtiyacım var.Ev dışında kullanılacak.İkinci el 82 cm civarında maksimum 400-450 tl ye alabileceğim,tv sini büyütmek isteyen arkadaşların tv lerine talip olabilirim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yeni konu açmak istemedim.Benimde bir tv ye ihtiyacım var.Ev dışında kullanılacak.İkinci el 82 cm civarında maksimum 400-450 tl ye alabileceğim,tv sini büyütmek isteyen arkadaşların tv lerine talip olabilirim.

İkinci el ile uğraşma Mehmet.

Küçük demezsen; http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-29P1300-29-in%C3%A7-HD-Ready-LED-TV,103452,465019,1033835.html?langId=-14

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Fiyatı güzelmiş.Gidip görmek lazım.Teşekkürler abi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...