İçeriğe Yönlendir

Lcd Tv Tavsiyesi

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

LG 47LA620S - 47LA640S - 47LA660S modelleri arasında ne fark var? Bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bildiğim kadarıyla görüntü tarama hızları değişiyor birde dlna denilen bir özellik alt modellerde yok..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Her şey bir yana da abi başıltaki "Acil TV" ne? :crazy:

Acil Tv yi geç bu başıltaki ne demek oluyor ? :p Biz kimiz onlar kimler  :crazy:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Fiyat dip yaptığında; rakam , harf değiştirip tekrar yükseltiyorlar diye düşünüyorum ben :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Var.. 

640, 400 hz. ve değişik bir kumandası var... 

Emmi aldın mı Acil TV?

Paraya kıyamıyorum ama bacanak taciz ediyor.. getir televizyonumu diyor... LG 47LA620S alacağım gibi.. 2000 lira.. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Akıllı kumanda,piyasa fiyatı 100 lira. 400 hz olması pek birşey ifade etmiyor, zaten kullanamıyorsun abi. Fiyat farkları nasıl ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Paraya kıyamıyorum ama bacanak taciz ediyor.. getir televizyonumu diyor... LG 47LA620S alacağım gibi.. 2000 lira.. 

İyi paraymış...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Hani abi acil idi. daha almamışsın. Ohooo. :p

ı - i

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Var.. 

640, 400 hz. ve değişik bir kumandası var... 

47 yerine 42 al ama 660 serisinden olsun. 400 hz farkını yan yana iki tv.yi izlerken gördüm.

Yaklaşık 1 aylık araştırmadan sonra LG 42LA660S aldım.  Sony ve media markt ile olan maceramı yazmıştım.

internetten ve taşınabilir diskten film izleme konusunda en geniş formata sahip ürünün LG olduğunu bir çok reyon görevlisi ve TV tamircisi bir arkadaşımdan öğrendim. LG'nin görüntü kalitesi de diğerlerinden hiç aşağı kalmıyor. Sihirli kumanda ise tam bir teknoloji harikası.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Zafer fark birden fazla olduğu için tek tek kıyaslamak lazım, ama saydıklarının arasında en üst versiyonun 660 serisi olduğunu biliyorum. 400 hz ve sihirli kumanda öne çıkan özellikler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Alacaksanız bu hafta Teknosa 20 taksit yapıyor. Bildiğim Maximum karta. Başka kartlara varmı bilmem..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

47 yerine 42 al ama 660 serisinden olsun. 400 hz farkını yan yana iki tv.yi izlerken gördüm.

Yaklaşık 1 aylık araştırmadan sonra LG 42LA660S aldım.  Sony ve media markt ile olan maceramı yazmıştım.

internetten ve taşınabilir diskten film izleme konusunda en geniş formata sahip ürünün LG olduğunu bir çok reyon görevlisi ve TV tamircisi bir arkadaşımdan öğrendim. LG'nin görüntü kalitesi de diğerlerinden hiç aşağı kalmıyor. Sihirli kumanda ise tam bir teknoloji harikası.

LG zaten panel üreticisi abi.. Görüntü kalitesi de zaten yüksek. Ancak tv leri elektro marketler de kıyaslamak yanlış.Çünkü orada satmak istedikleri markalar daha ön planda tutuluyor. Dönem dönem bu değişiyor elbet.. Yani bir gün orada lg ler çok net güzelken gelecek ay samsunglar daha net güzel gözükebiliyor.Tamamen satış politikası.Orada tv leri konumlandırmaları bile bu dediklerimi destekliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

LG zaten panel üreticisi abi.. Görüntü kalitesi de zaten yüksek. Ancak tv leri elektro marketler de kıyaslamak yanlış.Çünkü orada satmak istedikleri markalar daha ön planda tutuluyor. Dönem dönem bu değişiyor elbet.. Yani bir gün orada lg ler çok net güzelken gelecek ay samsunglar daha net güzel gözükebiliyor.Tamamen satış politikası.Orada tv leri konumlandırmaları bile bu dediklerimi destekliyor.

Haklısın, benim incelediğim mağaza markaları bir araya toplamış öyle teşhir ediyordu. LG.nin 42"  serisinin 5 tanesini yan yana koymuş, öyle kıyasladım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

LG Remote uygulaması var android için. Akıllı kumandanın her işini yapıyor. AirMouse yerine telefon ekranında mousepad çıkıyor. 3D Gözlük çok olsa yeter ama 2000 TL'ye 47LA620S nerede göremedim ben.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yani şimdi mantık olarak şöyle de düşünmek gerekiyor..Her malın bir alıcısı zaten vardır. Oraya tüm mallar satılmak için geliyor. Satış elemanlarınında görevi bunları pazarlamak. Orada satılmayan malın onlara bir faydası yok. İşte bu yüzden de dediğim gibi dönem dönem değişik markaları ön plana çıkartıyorlar. Satış elemanları da bunu destekliyor haliyle.Tv lere çektikleri kablolar ayrıca görüntüde fark yaratıyor..yada bazı tv leri HD görüntülerle destekliyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

LG Remote uygulaması var android için. Akıllı kumandanın her işini yapıyor. AirMouse yerine telefon ekranında mousepad çıkıyor. 3D Gözlük çok olsa yeter ama 2000 TL'ye 47LA620S nerede göremedim ben.

Hb.com bana özel 2015 lira.. 

Nevşehirdeki bayii de bana 2000 liraya bırakıyor.. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Haklısın gençler telefonlarına indirmişler ben bir film izlerken muzırlık yapıyorlar. Ama bu TV nin bir çok özelliği insanı şaşırtıyor. TV izlerken kumandayı mikrofon gibi kullanıp aramak istediğim kelimeyi söylüyorum, üstte bir satırda bulduğu sonuçları gösteriyor. Yani "kim para ister" yarışmasını izlerken, düşünsene... ;) Kısaca eğlenceli bir şey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi salonum büyük... 47 alacağım.. 

Kumandası ile işim yok... Ne işime yarayacak bilmiyorum... Fiyat farkı çok.. 

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ekran büyüdükçe resim yenileme hızı önem kazanıyor. 47 olacaksa hiç olmazsa 400 hz olsun, 660S olsun 5 fazla olsun. ;)

Abi salonum büyük... 47 alacağım.. 

Kumandası ile işim yok... Ne işime yarayacak bilmiyorum... Fiyat farkı çok.. 

Kullanmaya başlayınca göreceksin ne işlere yarıyor. Klavye ve mausla yapabildiğin her işi ve biraz daha fazlasını yapıyorsun.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende düşünüyorum ama bu tv işi o kadar karışık bir hal aldıki artık.İnsan ne alacağını şaşırıyor resmen.Bir ara merak salıyorum incelemeye başlıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum peşini :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

660S olsun 5 fazla olsun. ;)

Kullanmaya başlayınca göreceksin ne işlere yarıyor. Klavye ve mausla yapabildiğin her işi ve biraz daha fazlasını yapıyorsun.

Abi akıllı kumanda faydalarını hesaplarken; Mehmet abinin ufak canavarı Arda'yı da hesaba kat :D :D 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

%10 İndirimBu ürünün size özel fiyatı sadece 2.069,09 TL (KDV Dahil) Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...