İçeriğe Yönlendir

Xiaomi 10400 Power Bank

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

hepsiburada satmaya başlamış, 120TL (günün teklifi)

Link

Güzel... Demek oluyor ki xiaomi cep telefonlarını da yakında satmaya başlayacaklar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Güzel... Demek oluyor ki xiaomi cep telefonlarını da yakında satmaya başlayacaklar. 

2014-07-16 23:12, Torbaya Eklendi - GAZİANTEP(GAZİANTEP P.İ.M)

2014-07-15 19:14, Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

2014-07-15 07:35, Receive item at office of exchange (Inb), Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, TÜRKIYE

2014-07-14 20:30, Send item abroad (EDI-received), Gonderi yurtdisina sevk edildi, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)

2014-07-12 09:55, The item was forwarded to the destination country (Otb), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)

2014-07-12 09:55, Receive item at office of exchange (Otb), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)   

Torbaya eklendi GZT PİM  ?  Ne demek oluyor ki acep?

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Çakır

Cihaz kendi şarj olurken, aynı anda telefonu da şarj ediyorsa orjinalmiş. Yani öyle diyorlar :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

2014-07-16 23:12, Torbaya Eklendi - GAZİANTEP(GAZİANTEP P.İ.M)

2014-07-15 19:14, Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)

2014-07-15 07:35, Receive item at office of exchange (Inb), Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, TÜRKIYE

2014-07-14 20:30, Send item abroad (EDI-received), Gonderi yurtdisina sevk edildi, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)

2014-07-12 09:55, The item was forwarded to the destination country (Otb), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)

2014-07-12 09:55, Receive item at office of exchange (Otb), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi)   

Torbaya eklendi GZT PİM  ?  Ne demek oluyor ki acep?

PİM, Posta İşleme Merkezi.

Yarın dağıtıma çıkardı Karabük olsa. Böyükşeeri bilmiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bu cihazdan alacağız bir arkadaşımla ama ne paypaldan nede yurtdışı alışverişten gram anlamıyorum :(

Yardımcı olabilecek bir abimiz var mıdır acep :blush:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Xiaomi worldden ciciler geldi. Hemide safkan orjinal :) hediye kilifda gondermisler :)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Xiaomi worldden ciciler geldi. Hemide safkan orjinal :) hediye kilifda gondermisler :)

Bank şarj olurken telefonu şarj ediyor mu ? Xiaomi World'den mi sipariş verdin ?

Şarj olurken telefonu takmadım. İlla sahte olduğunu ispatlayacağım diyorsun. ?  :good1:  

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bank şarj olurken telefonu şarj ediyor mu ? Xiaomi World'den mi sipariş verdin ?

Erdem dün bir vesile bunu denemek durumunda kaldım. Hem telefon hem cihazda şarj yoktu. Telefonu %35 iken cihaza taktım, cihazı da 1 amperlik GM Discovery şarj aletine bağladım. Sabah telefon dolmuştu %100. Xiaomi ise 3.ışık yanıp söner vaziyetteydi. Yani hem kendisi hem telefon şarj olmuştu.

xiaomiworld.com'dan satın almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Olmadığını öğrenmeye çalışıyorum :good1:

Fazla alan felan yok mu bu üründen alalım bir tanesini arabaya koyalım ;)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Şuan almak istesek nereden alabiliyoruz? Şuan maltadayım dil eğitimi için geldim. İnanılmaz ihtiyaç duydum özellikle burada.

İnternetten almak mümkün müdür? Yada türkiyede dükkan mağaza var mıdır satan?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha abi Tahtakale'de 69 liraya satan bir adam var, yeri yurdu belii sorun olursa ilgileniyor.. Cihazlar orjinal kontrol ettim, DealExtreme'de ücretsiz kargo ile 22 dolar, 15 günde teslim  :good1:

Acil lazımsa elden alalım, yoksa sipariş verelim yurtdışından..

siparişi çakalım ;) tantuni şart

Bu arada kargo ile rakam uçuyor nereden alacağız

Yorum bağlantısı

Alisxpresten verdigim 2 adet xiomi siparisi 70. Gununde husranla bitti. Gelmek bilmeyen urunun parasini iade aldim.

Batarya siparişi vermesin kimse. Az bekleyin

Abi ne kadar bekliyelim. 2 tane siparis vermeyi dusunuyordum...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi ne kadar bekliyelim. 2 tane siparis vermeyi dusunuyordum...

Malzemeler yolda. 20 güne kadar elimde olacak. Acelen yoksa bekle derim
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Malzemeler yolda. 20 güne kadar elimde olacak. Acelen yoksa bekle derim

listeye benide al Servet ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Batarya siparişi vermesin kimse. Az bekleyin

Detay bilmiyorum ama bende varım.Sipariş verecektim senin mesajı görünce beklemeye aldım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...