İçeriğe Yönlendir

Xiaomi 10400 Power Bank

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Yasin Şimşek

Mert abimin aldığı linkten aldım bugün geldi.Karşılaştırmalara göre orjinal görünüyor. Kendi sitesinden kod ile bakamadım sitesindeki kod yerini bulamadım  :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Pınar

Zafer, siparişi verdim.Hemde 2 adet.Gelince göreceğiz artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ürünün üzerine gift yazmasını söyledim.Gelirse şansımıza artık.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Celal bayarda okuyorum hergun servisle izmire git gel yapıyorum. Artik şarj sorunum kalmadi. Priz arayip prizin basinda beklemek gibi bi derdim yok artık :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arkadaşım bana küçük sonylerden almış o bile idare ediyor. Harika icat. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Bence bu xiaomi yi alacagima, ayni paraya 2 sene garantili bu urunu tr den alirim. Bozulursa kafasina aticak distributor var en azindan, 3000 mah de az sarj ediversin samsung pil mis bu da.

http://www.hepsiburada.com/liste/codegen-powerx-7800-mah-cift-usb-beyaz-tasinabilir-sarj-cihazi-powerbank-x50-w/productDetails.aspx?productId=telsarjcodegenx50w&categoryId=60004584

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Nerede yazıyor pillerin samsung olduğu Ali abi göremedim ? Codegen iyi markadır ama linkeki üründe powerx vs. yazıyor uyduruk birşey bence :)

Yorumlarda, ayrıca orjinal codegen bak linklere, powerx modeli, jetta nın comfortline gibi ;) 

http://codegen.com.tr/con7800mah.html

http://codegen.com.tr/

BGBTGBNYHNUJMJ.jpg

Hem de hepsiburada da %45 indirimli, 2 sene garantili, xiaomi yerine ben bunu alayım hem de 1 amper 2 amper şarj seçenekli.

Bu arada sitesinde de yazıyor yüksek kapasiteli Samsung pil diye, banner da var

Ama bu da mı samsung pil emin değilim, küçükler kesin samsung resmi var.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Codegen powerx 7800mah 1 gunde geldi, pil kesinlikle Samsung'muş, arayıp firmaya sordum. Üstünde de yazıyor.

2 sene garantili, 55 lira. Tam şarjlı geldi, sanırım 3 full şarj yapabilir HTC One a, bakalım deneyip göreceğim. 

Fener için led'i var, tam sarj da 8 saat kesintisiz ışık veriyormuş sözde. 

Benim için önemli olan 2 ayrı güç çıkışı vermesi, malum HTC One 1 amp ile yavaş şarj oluyor pil ömrünü korumak için.

Ama eşimin Samsung S4 2 amp ile şarj oluyor, aynı anda şarj edebilir mi deneyeceğim. 

IMAG1934.jpg

IMAG1936.jpg
IMAG1935.jpg
IMAG1938.jpg
IMAG1939.jpg
IMAG1941.jpg
IMAG1940.jpg
IMAG1942.jpg

Nerede yazıyor pillerin samsung olduğu Ali abi göremedim ? Codegen iyi markadır ama linkeki üründe powerx vs. yazıyor uyduruk birşey bence :)

Piller kesinlikle samsung sdi, her yerde yazıyor, firma da teyit etti Erdem.

Sell_Samsung_SDI_ICR18650-22F_2200mAh.jp

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

İkisi arasında fark nedir

Bu Codagen 2600 mah daha zayıf yani 1-2 kere az şarj yapar, fakat 2 sene garantili ve ertesi gün elinde oluyor. Fiyat Xiaomi ile aynı.

Codagen de çift çıkış var 1 amp ve 2,1 amp, xiomi tek çıkış 2,1 amp hızlı şarj, htc ye uymaz mesela. 

İkisi de Samsung batarya kullanıyor, malzeme kalitesi Codagen de de çok iyi, tek parçadan yapılmış gibi  ve gıcırdama oynama yok usb çıkışlarda, ledler tam yerinde sabit, dış mikası mat pürüzlü plastik, %44 indirim ile 54 lira normal de 99 lira.

http://www.hepsiburada.com/liste/codegen-powerx-7800-mah-cift-usb-beyaz-tasinabilir-sarj-cihazi-powerbank-x50-w/productDetails.aspx?productId=telsarjcodegenx50w&categoryId=60004584

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Fazla amper bataryayı bozuyor mu ? Benimkininde orjinal şarj aleti 1 amper xioami kullaniyorum ben ? [emoji54]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fazla amper bataryayı bozuyor mu ? Benimkininde orjinal şarj aleti 1 amper xioami kullaniyorum ben ? [emoji54]

Fazla amper bozar evet, şarjın yavaşı makbuldür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Evet fazla akim hele ki 2,1 amp tam iki kati pilin omrunu kisaltir xiaomi de, htc ve iphone 1 amp ile sarj oluyor, koca ipad tablet 2,1 amp ile.

Benim xiaomi almama nedenim amper yuksekligi, garanti sorunu ve bekleme suresi oldu.

Codagen de cift cikis 2,1 ve 1 amp cikis hem samsung gibi 2,1 ile dolan hem de iphone htc 1 amp ile dolan saglikli sarj icin avantaj, 2 sene garantinde baska avantaj.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu Codagen 2600 mah daha zayıf yani 1-2 kere az şarj yapar, fakat 2 sene garantili ve ertesi gün elinde oluyor. Fiyat Xiaomi ile aynı.

Codagen de çift çıkış var 1 amp ve 2,1 amp, xiomi tek çıkış 2,1 amp hızlı şarj, htc ye uymaz mesela.

İkisi de Samsung batarya kullanıyor, malzeme kalitesi Codagen de de çok iyi, tek parçadan yapılmış gibi ve gıcırdama oynama yok usb çıkışlarda, ledler tam yerinde sabit, dış mikası mat pürüzlü plastik, %44 indirim ile 54 lira normal de 99 lira.

Fiyatı uygun bence de.Sonucta 2 kere bile tam şarj etse yeterlidir o süre içerisinde illaki yeniden şarj edilir .Sen memnunsan bende alayım hemen indirimde iken.
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Boyutu ve ağırlığı nasıl acaba ? xiaomi biraz ağır alet :)

200 gram var, hafif degil ama guzel ve kaliteli cihaz. 7800 mah hafif olmaz zaten ici pil dolu.

Al bakalim sana htc one ile boyutu Mert

b6df538195f6614657780c1721c1ddbb.jpg

b45fd5a5b6fcedab094a07d88f358e2f.jpg

20919b78765aaf752a587f425700cc3f.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

O zaman tablet için kullanayim sadece. Gm elite icin bu tarz alayım.

Mert abi sende de discovery vardı dimi . sen al dene bende ona göre alırım [emoji14] [emoji14]

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Tapatalk siyah tema. :)

Diğer saat widgetini kullansana abi yakisiyor koyu arka planla.

Bu arada bende sipariş geceyim Abi htc için memnunsan?

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Fiyatı uygun bence de.Sonucta 2 kere bile tam şarj etse yeterlidir o süre içerisinde illaki yeniden şarj edilir .Sen memnunsan bende alayım hemen indirimde iken.

Indirim iyi nerdeyse yari yariya, 2 sene garanti var kafan rahat, htc ve iphone kullanicilari bunu alsa daha iyi malum amper olayi ve pilin sagligi acisindan. Xiaomi de samsung icin uygun ama htc ve iphone a 2 kat fazla akim basar.

Ben memnunum simdilik, xiaomi parasina 2300 amp eksigine iyi bir alisveris. Bakalim kac sarj yapacak gorecegiz, htc one 2300 mah olsa en az 3 sarj garanti, xiaomi olsa 4 sarj fakat 2 kat amper ile kavurmacasina pili [emoji16] [emoji16]

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bana iki şarj yeterli Zaten.Kaldiki zaten sadece yolda lazım bana .Araç şarji kullanmak istemiyorum.

Bende sipariş geceyim bakalım bulunsun elimizde.Ayrıca orjinal Htc one şarji ariyorum nasıl anlayacagiz orjinal oldugunu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...