İçeriğe Yönlendir

Xiaomi 10400 Power Bank

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Tüm telefonlarda sabit akım şarj kaynağı vardır diyemeyiz. Eğer öyle olsa 2 amper veya 1 amper gönderdiğimizde şarj süreleri aynı olurdu. Bataryaların hepsi düşük akımı sever. İdeal olanı 1 amper çıkışı kullanmak. Zaten 2 amper çıkışı daha çok tabletler için

Kabloya 7805 bağlamak şart ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu codagen ne kadar zamanda şarj oluyor tam olarak.Birde üzerindeki ledler den anlıyoruz sanırım dolduğunu tam olarak.Ama nerdeyse 4 saate yakın zamandır şarjda cihaz.birinci ışık sabit yanıyor ikinci yanıp sönüyor uzun süredir.Mantık sanki doldukça ışıklar sabit yanmaya başlayacak gibi geliyor ama nedense ikinci ışık sabitlenmedi.Sendeki durum nedir

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu codagen ne kadar zamanda şarj oluyor tam olarak.Birde üzerindeki ledler den anlıyoruz sanırım dolduğunu tam olarak.Ama nerdeyse 4 saate yakın zamandır şarjda cihaz.birinci ışık sabit yanıyor ikinci yanıp sönüyor uzun süredir.Mantık sanki doldukça ışıklar sabit yanmaya başlayacak gibi geliyor ama nedense ikinci ışık sabitlenmedi.Sendeki durum nedir

Ben codageni samsung s4 un 2,1 amperlik sarj aleti ile 4 saat olmadan doldurdum. Sanirim htc nin 1 amperlik sarj aleti ile 6 saati gecer.

Bu arada pillerin tam performansini gormek icin 4-5 gundur codagen ile sarj ediyorum, 2,5 sarj yapiyor htc one a.

Kabloya 7805 bağlamak şart ;)

Gerek yok xiaomi yi sat cift cikisli codagen al 1 amp ile devam et

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sabah codagen tam bitmiş halde sarja taktım Htc cihazı ile.Bakalım ne kadar sürecek dolmasi.Ben tam ölçüm yapamadım daha.Hem codageni takip hem telefonla oynayınca anlamak zor oluyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Süha Demirtaş

Ben codageni samsung s4 un 2,1 amperlik sarj aleti ile 4 saat olmadan doldurdum. Sanirim htc nin 1 amperlik sarj aleti ile 6 saati gecer.

Bu arada pillerin tam performansini gormek icin 4-5 gundur codagen ile sarj ediyorum, 2,5 sarj yapiyor htc one a.

Gerek yok xiaomi yi sat cift cikisli codagen al 1 amp ile devam et

link var mı abi

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

link var mı abi

Oldukca menunum, nerdeyse %50 indirim ile almistim, maalesef stok disi su an hepsiburada da link de yok, beklemeye deger Suha.

20175aaf946167837ac28794cf5c74b2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

İndirim bitmiş demek ki o dönemde bende nasiplebmistim :)

Ama sanki uzun sürede şarj oluyor gibi Htc nin şarji ile

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ersen Tapan

Tr de güvenilir bir satıcımız vardı, link alabilirmiyim sayın Ayvacı.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Alalı 1 yıldan fazla olmuş. One M8'e geçeli yani yaklaşık 4-5 aydır eskisi kadar sık kullanmasam da halen ilk günkü kondisyonunda. Uzun süreli kullanıma ilişkin not olarak ekleyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...