İçeriğe Yönlendir

Aracımın Kilometresini 100.000 Km Yükseltmek Istiyorum :)

Nuri Tanır

Recommended Posts

Nuri Tanır

Çağlar bey, benim km mi istediğim gibi 100.000 km yükselttiler km saatini sökerek müdahale edilebiliyor, aracın motor kısmında yer alan bilgisayar girişinden yapılamıyormuş ... ama saatin içinden mi  entegreden mi?? yoksa dış kısmnındaki girişden mi bilmiyorum, görme şansım olmadı :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mersolara müdahele yok sanıyorduk? yani düşük km li gösterge takarak oluyorsa bu piaysada tümü nerede ise yapacaktır bu işi

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

Muhtemelen yapıyorlardırda ... neticede ikinci el mercedes parçaları rusya tarafından gelip, karadeniz illerinden tüm Türkiyeye satılıyor ... Benin KM'sini yükselttiğim saatimde rusya tarafından gelmiş bir saat, o taraflarda km ler düşük oluyormuş, satın aldığım arkadaş 307.000 km yi yanlış anladığı için 207.000' e saati yükseltmiş :) varın siz düşünün ...

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

mersolara müdahele yok sanıyorduk? yani düşük km li gösterge takarak oluyorsa bu piaysada tümü nerede ise yapacaktır bu işi

mersolara bile müdahale var hocam sanayideyken kulak misafiri olmuştum adam geldi makam aracı gibi manda kasa bir mercedes abi şunu hemen 157 000 yapalım dedi adam olmaz kapatıyorum yarın hallederiz artık dedi elemanda yok abi bu aracı 157 000 die adama sattık kapora aldık falan dedi şimdi adam 300 000 bini görürse sıkıntı yaşarız hallet şunu 5 dakika dedi sonra ben gittim ne yaptıar bilmiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...