İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2- St Tampon Kalıbı Çıkarmak Için Güç Birliği

Fırat Toptaş

Recommended Posts

Devrim Kara

noldu yaptırmak isteyen yokmu :)

bir tampon için 1300 tl abartı komple body kitler 700-1000 lira arası iken :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş
(düzenlendi)

bir tampon için 1300 tl abartı komple body kitler 700-1000 lira arası iken :(

ben göremedim bu zamana kadar 1000 tl mondeo komple body kit orjinal hemde :)

ford da otosanda yani bu tamponu 2500 tl ye alıyorsun devrim abi

tarihinde Fırat Toptaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

ben göremedim bu zamana kadar 1000 tl mondeo komple body kit orjinal hemde :)

ford da otosanda yani bu tamponu 2500 tl ye alıyorsun devrim abi

mondeo için demedim ya :) 

Yorum bağlantısı
Cenk Yıldır

noldu yaptırmak isteyen yokmu :)

Gerçekten bitmiş halini görmek lazım. Uygunsa ben de varım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Gerçekten bitmiş halini görmek lazım. Uygunsa ben de varım arkadaşlar.

fotolarını yolluycam bitince bence bu tampon için fiyat gayet makul ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yurt dışındaki maviydi gakiba boyanınca çok şık olacak ancak çamurluk  ve marşbiyele de çalışma lazım oalcak?

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

yurt dışındaki maviydi gakiba boyanınca çok şık olacak ancak çamurluk  ve marşbiyele de çalışma lazım oalcak?

abi çamurlukla daha sık durur marşpiyellerde yapılıyor suan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

Arka tampon olmamış çok geniş (bagaj kapağı ve yer arası)

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozan Akkaya

Fırat bey, sadece Ön tampon mu, yoksa arka tampon ile birlikte mi 1300 tl ?

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Çok şükür sonunda üye olabildim bende de 98 GLX var araba gerçekten super o yapilan tampon sedana uygunmu

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Çok şükür sonunda üye olabildim bende de 98 GLX var araba gerçekten super o yapilan tampon sedana uygunmu

sedana uygun

Fırat bey, sadece Ön tampon mu, yoksa arka tampon ile birlikte mi 1300 tl ?

ön tampon fiyatı

Yorum bağlantısı
Onur İçen

sedana uygun

ön tampon fiyatı

Fırat abi on tampon arka tampon ve marspiere fiyat ne

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Fırat abi on tampon arka tampon ve marspiere fiyat ne

daha onları sormadım ilk olarak gercekten yaptıracak olanları yada ilgili olanların kişi sayısını belirleyip ustayla o şekilde konusucam

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Vala fırat abi kafaya koydum ben on tampon güzel sanki arka tampon biraz kaba geldi ama boyaninca ortaya çıkar ya satacam fort fokus alaçam ama araban çok güzel gazla bireyi sonlurorum boyle atik güzel bu yapilan araba İst damı canlı görme şansımız varmı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Vala fırat abi kafaya koydum ben on tampon güzel sanki arka tampon biraz kaba geldi ama boyaninca ortaya çıkar ya satacam fort fokus alaçam ama araban çok güzel gazla bireyi sonlurorum boyle atik güzel bu yapilan araba İst damı canlı görme şansımız varmı

Onur Bey aramıza hoşgeldiniz.

Mesajlarımızda Türkçeye özen gösteriyoruz. Kısaltma kullanmıyoruz. Türkçe karakterlere özen gösteriyoruz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

sağol teşekkür ederim daha iyileri senin olsun benim arabam çorluda bu resimde gördüğün arabada çorluda yapılıyor.istanbula ara ara geliyorum eğer istanbuldaysan benim orda olduğum anı yakalaman lazım ;)

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Arkadaşlar ümraniye de bir usta ile konuştum işçiliği çok güzel adam bana resim gösteren yeterli diyor her çeşit yaparım diyor daha konuya hakim olan arkadaşlar ilgilenmek isterse telefon nu verebilirim

https://m.facebook.com/cemal.kol2?_rdr

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Arkadaşlar ümraniye de bir usta ile konuştum işçiliği çok güzel adam bana resim gösteren yeterli diyor her çeşit yaparım diyor daha konuya hakim olan arkadaşlar ilgilenmek isterse telefon nu verebilirim

https://m.facebook.com/cemal.kol2?_rdr

:biggrin: :biggrin: :biggrin:  kalıbını nerden alcakmıs tamponun ??

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Valla abi siz resmini gösterin ben fiyat cikarayim dedi uyarsa size yaparım dedi biliyorum mondeo yı dedi tamponu kâğıt gibi dedi benim yapacağım sağlam dedi yurt dışında kollarını ne var sa :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Valla abi siz resmini gösterin ben fiyat cikarayim dedi uyarsa size yaparım dedi biliyorum mondeo yı dedi tamponu kâğıt gibi dedi benim yapacağım sağlam dedi yurt dışında kollarını ne var sa :)

Esneme payı nasıl olacak peki Sert plastikten olunca. Geçen sene benim aracın arkasına geri geri pejo 406 vurdu gözümün önünde tampon içine girdi geri çıktı kırılma çatlama olmadı. Sadece boyada kılcal çatlama oldu. ŞAyet sert plastik olsaydı?

Yorum bağlantısı
Onur İçen

Bilmiyorum vala adam kendin den emin birgün isden izin alıp gideceğim biz kalıp ararken adam resimle yaparım diyor :)

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

kağıt gibiymiş öylemi tamponlar cok ustaymıs be mondeonun orjinal tamponları zaten sert plastik ve kalın malzemeden yapılı st tamponlarsa cok farklı bir malzemeden yapılma sarımsı renkde oldukca esnek bir tampon.bu tamponun kalıbı zaten bende st tamponun türkiyede bildiğim kadarıyla suanda bir tek bende mevcut... iki türlü secenek var burda ya bu st tampon yapılacak yada fotolarını paylaştıgım tamponun body kit halinde fiyat alınıp yapılacak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...