İçeriğe Yönlendir

Salon Ve Balkon Çiçeklerimiz

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Hani nerde kim yapiyor onu [emoji16]

Temsili resim bir önceki sayfada var.

Üşengecim ben. Kalkamam şimdi resim çekmeye :D

Diş ağrısına bağ ağrısına yanığa kesiğe uyuşmaya. Her derde deva :)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Temsili resim bir önceki sayfada var.

Üşengecim ben. Kalkamam şimdi resim çekmeye :D

Diş ağrısına bağ ağrısına yanığa kesiğe uyuşmaya. Her derde deva :)

Yok [emoji23] Ben de usengecim aramadim daha fazla[emoji23] Ama sizde oldugunu ogrenmis oldum.

Tabi Aloeverali kozmetik urunler kullaniyorum faydali[emoji16] Ben onu ogreneyim sizden bir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Usengeclik kanimiza islemis  :) Benim Aloeveralar da kaldi[emoji16] Nasil yetistiriliyor ogrenemedim sizden [emoji5]

Aloevera yeni üyemiz.

5fda10b415990f0c3ef17f898df3f11a.jpg

Mükremin abi, sana diyor.. Nasıl yetişir diyor... :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yok [emoji23] Ben de usengecim aramadim daha fazla[emoji23] Ama sizde oldugunu ogrenmis oldum.

Tabi Aloeverali kozmetik urunler kullaniyorum faydali[emoji16] Ben onu ogreneyim sizden bir :)

Mükremin abi, sana diyor.. Nasıl yetişir diyor... :)

Yok! Üşengeçlik yok.

Şimdi şöyle oluyor: Forumda, bu bitkiyi yetiştiren büyükler var, onlardan size yakın olan birine rica ediyorsunuz, o sizin için küçük bir saksıya bu bitkinin filizinden ayırıyor, sevgi ve şefkatle güzelce yetiştiriyor. Daha sonra bir toplantıda haberleşip buluşuyorsunuz ve güzel bir aloe vera bitkisine sahip oluyorsunuz.

Yalnız böyle durumlarda büyüklere döner ve künefe ikramı yapılması forum geleneklerindendir. :yes:  :flowers:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

Yok! Üşengeçlik yok.

Şimdi şöyle oluyor: Forumda, bu bitkiyi yetiştiren büyükler var, onlardan size yakın olan birine rica ediyorsunuz, o sizin için küçük bir saksıya bu bitkinin filizinden ayırıyor, sevgi ve şefkatle güzelce yetiştiriyor. Daha sonra bir toplantıda haberleşip buluşuyorsunuz ve güzel bir aloe vera bitkisine sahip oluyorsunuz.

Yalnız böyle durumlarda büyüklere döner ve künefe ikramı yapılması forum geleneklerindendir. :yes::flowers:

[emoji23][emoji23][emoji23] Alayim ben Aloeverayi sonra pirrrrrr [emoji600][emoji600][emoji600]

Sizde var mi yoksa ?

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

[emoji23][emoji23][emoji23] Alayim ben Aloeverayi sonra pirrrrrr [emoji600][emoji600][emoji600]

Sizde var mi yoksa ?

Vaaar.

Yoksa siz benden rica mı edeceksiniz? :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yok! Üşengeçlik yok.

Yalnız böyle durumlarda büyüklere döner ve künefe ikramı yapılması forum geleneklerindendir. :yes:  :flowers:

Şöyle 60 ların sonu 70 lerin ortalarına kadar mesela değil mi abi ?

Benim evdeki orkide yoğun bakımda abi, akşam fotoğrafını göndereyim de bir bakıver. Ona göre ilaç tedavisi mi fizik tedavi mi yoksa defin belgesi mi yazacaksın bakarsın..

Yorum bağlantısı

Şöyle 60 ların sonu 70 lerin ortalarına kadar mesela değil mi abi ?

Yok! 60 fazla olur. 50-55 arası iyidir. :yes:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yok! 60 fazla olur. 50-55 arası iyidir. :yes:

Yıl demiştim ama sen yaş anladın galiba, ben ilaçlarımı alayım görüşelim abi şimdi dağınığım.. :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yıl demiştim ama sen yaş anladın galiba, ben ilaçlarımı alayım görüşelim abi şimdi dağınığım.. :D

Kışt!  Ne bilir onlar çiçek yetiştirmeyi. :angry:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Işin ucunda döner ve künefe varsa ben hazır yetişmişi getirrim yaa :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Ben yetismisi direk gelir alir, ticaretine baslarim [emoji48]

Yorum bağlantısı

Piyasayı bitirdin.[emoji19] Dur bakalım ne acele ediyon, müşterinin ayağı alışsın.[emoji57] [emoji16]
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Şimşek

Orkideleriniz çok farklıymış abi, bizimkiler de iyice açsın da bizimkilere de bakalım :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

Nacizane yaprağı güzel ve menekşelerim, gerçi menekselerin toprağını yeni değiştirdim ondan biraz dağınık gibiler....

pyqavuna.jpgzanubene.jpge9ajymuz.jpg

Bunlarda iş yerimde odam da olan menekşelerim

umegy6aj.jpg

oo menekşelerin maşallahı var, benim evde salon orman gibi yarın resimlerini çekip atayım bari. her pencere önü sıralı çiçek, salonda pencere ile koltuk arası zaten büyükbaş saksıların yeri 

bir kaç ay sonra hobi bahçemden de görüntüler atmaya başlarım hormonsuz organik sebzeler çiçekler burayı süslerler

Yok! Üşengeçlik yok.

birisi döner ve künefe mi dedi, hem de tam yatacak vakitte gördüm bu mesajı, hımm şimdi ben bunları yiyene kadar aş ererim valla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Şimşek

Bizimkiler açtı.

Sadece en sevdiğimiz orkidemiz henüz açmadı.

20160319_164552_zpsdpzvkuzc.jpg

20160319_164602_zpsboy2tc0w.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bizimkiler açtı.

Sadece en sevdiğimiz orkidemiz henüz açmadı.

Maşallah, çok güzeller. [emoji122] [emoji122] tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Maşallah, çok güzeller. [emoji122] [emoji122]

Mükremin abim en sevdiğimiz bu:

20160323_123728_zpsg0h9lqwh.jpg

Bunu 3 yıl önce kız istemeye giderken eşimin annesine hediye götürmüştüm, o da yavrusunu bize vermişti şimdi ilk kez açıyor. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Mükremin Abi, ellerine sağlık tekrardan abi..  :bravo:  :flowers:

İzninle bir soru sormak istiyorum. 2,5 yıllık bir limon ağacımız var. Boyu 2 karıştan biraz fazla. Ara ara alt yaprakları sararıyor, kopartıyoruz. Yaklaşık 15 cm çağında bir saksıda. Son dönem büyümüyor gibime geldi. Büyümesi, sağlıklı gelişmesi ve meyve verebilmesi adına ne yapmak gerekir? Bakımı, toprağı, saksı boyutu vb nasıl olmalıdır? Bilgin var mı abi?

Yorum bağlantısı
Misafir

Mükremin Abi, ellerine sağlık tekrardan abi..  :bravo:  :flowers:

İzninle bir soru sormak istiyorum. 2,5 yıllık bir limon ağacımız var. Boyu 2 karıştan biraz fazla. Ara ara alt yaprakları sararıyor, kopartıyoruz. Yaklaşık 15 cm çağında bir saksıda. Son dönem büyümüyor gibime geldi. Büyümesi, sağlıklı gelişmesi ve meyve verebilmesi adına ne yapmak gerekir? Bakımı, toprağı, saksı boyutu vb nasıl olmalıdır? Bilgin var mı abi?

Saksıda ağaç olmaz. :(  :yes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Saksıda ağaç olmaz. :(  :yes:

Ben daha teferruatlı anlatırsın diye elime kalem kağıt aldım bekliyordum abi..   :D Daha iyi anlatılamaz sanırım..  :D En iyisi ben bi çiçekçiye sorayım.  :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...