İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Yasak Mı? Artık Serbest

Murat Doğan
Çözüme git Sedat Oral tarafından,

Recommended Posts

Evren Erakçora

Gurbetçilerde görüyoruz, arka camlar zindan karası ,ön camlar filmsiz, demek ki Almanlarda böyle. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çinde bana çok ilginç  geldi. o kadar siyah ki anlatamam. dikiz aynalarından arka görülsün diye az bi bölge filimsiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

Konunuz birleştirilmiştir.

Tabii ki yürürlükte ancak kanunun şartları var. O şartlar sağlanmıyorsa ceza yine yazılabilir.

Abi polis hiç bakmadı ki arabanda cam filmi var dedi direk. Benim aracımdaki koyu ama diğer duster daki gayet açıktı onada aynısı dedi

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Bu kadar başıboşluk olmamalı koca memlekette. 2017 olmuş hala cam filmi tartışıyoruz. Bu kafayı başka yerlere yormak gerek. Fener gibi bi alet yapılır içerden dışarı tutulur ve ışık gecirgenligi % olarak tespit edilir. Kimsenin de inisiyatifine bırakılmaz bu iş. Kimse de kimseye itiraz etmek zorunda kalmaz. Ama gel gör ki canım ülkem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Yasir Bilici

Merhabalar,benim de aracımın ön cam filmlerini söktürtmüşlerdi tekrardan yaptırmak istiyorum birkaç haber sitesinde serbest olduğu yazıyor polisler durdurunca herhangi bir cezai işlem uygulayabilir mi ? Serbest mi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Onaylı filmi tse belgeli işletmeler yapıştıracaktı. Ön cam hariç. Yan camlara

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
23 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Onaylı filmi tse belgeli işletmeler yapıştıracaktı. Ön cam hariç. Yan camlara

Öndeki yan camlara yaptırtmak istiyorum 3M ya da Sonax da,herhangi bir belge almamız mı gerekiyor Tse belgeliyse ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Müşteri değil. Yapan firma tse li olacak filmler de de onay olacak yasaya göre.

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici
11 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Müşteri değil. Yapan firma tse li olacak filmler de de onay olacak yasaya göre.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...