İçeriğe Yönlendir

Sahur Sohbetleri - 2014

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Facebook'ta da paylaştığım en içten dileklerimi buradan da paylaşayım :)

"Bu sıcak ve uzun yaz günlerinde oruç tutacak tüm arkadaşlarım: İlk sahurunuz, ilk orucunuz ve tabii ki sonrası kolay geçsin. Unutmayın, zaten sıcak sinirlerimizi bozuyor, oruçluyken daha da sabırlı ve sakin kalmaya çalışın. Trafikte, işte daha sakin olun.
Ramazan ayının herkes için hayırlı geçmesini, her seneye sağlıkla nasip etmesini dilerim."

• Beğen 40
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Allah razı olsun hocam. Şimdi teravihten geldim Ramazanın huzuru sardı bile şimdiden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Ramazanımız hayırlı olsun. Rabbim zorlanmadan hakkıyla yerine getirebilmeyi nasip etsin inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Herkese hayırlı olsun. Rabbim dayanma gücü versin herkese.

Rabbim ibadetimizi kabul etsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Hayırlı Ramazanlar yeni sayfada yeni mesaj ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Rabbim hayırlara vesile olmasını nasip etsin, ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin inşallah.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı Ramazanlar. Bir Ramazan daha gördüğümüz için ne mutlu bizlere. Rabbimize hamd olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

İlk teravıh namazımızı eda ettik cok sukur. herkese hayırlı ramazanlar olsun inş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlk teravih'e gidenlerin Namazlarını Allah Kabul Etsin..

Çalışmamdan dolayı eda edemedik..

Allah bu seneki Ramazanı, Tüm müslüman alemi için hayırlı etsin inşallah..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Çok şükür kurban olduğum Allaha,çok özlemişiz teravih namazını,herkese hayırlı ramazanlar allah yardımcımız olsun

Yorum bağlantısı

Tüm insanlık için hayırlara vesile olması dileğiyle ramazan ayımız mübarek olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

Hayırlı Ramazan'lar herkese. İlk döngüyü görmek kısmet oldu: 01-29 Haziran 1984 Ramazan ayında ilk defa oruç tutmuştum. Nicelerini görmeyi Allah nasip eylesin cümlemize.

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Hepimiz için sağlıkla nice ramazanları yaşama dileği ile hayırlara , güzelliklere vesile olur inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Hayırlı ramazanlar. Allah orucumuzu tamamen tutacak kadar sağlık versin...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah hayırlı etsin... Sevabını kazanırız inşallah.. 

Yorum bağlantısı

Hayırlı Ramazanlar herkese.. ALLAH tuttuğumuz oruçları kabul etsin ıns. Tüm Ramazan boyunca rahat geçer ıns. :)

Yorum bağlantısı
Soner Alp

İnşallah Müslüman coğrafyası için son kanlı, gözyaşlı bir Ramazan ayı atlatırız. Hepinizin, hepimizin Ramazan-ı Şerifini kutlarım. Nice Ramazanlara...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu sene de Yüce Allah'ın kolaylıklar ihsan edecegi, gercek orucun anlamını tüm benliğimizle hissetmeyi nasip eyleyecegi hayirli bir Ramazan Ayı diliyorum. Bir Ramazan'a daha kavusmanin şükrü ve hamdı ile...

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Cümleten hayırlı ramazanlar diliyorum,Allah daha nice ramazanlara ermeyi nasip etsin.İnşallah sağlıklı bir şekilde ramazanı hakkıyla geçiririz.Şimdiden Allah kabul etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Sigara üstüne sigara yakıyorum. Son dakikaları iyi değerlendirmek gerek. Gerekli su takviyesini yaptım :)

Bol mineralli maden suyumu içtim.. Hafif birşeyler atıştırıp, niyetimizi edeceğiz inşallah

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...