İçeriğe Yönlendir

Sahur Sohbetleri - 2014

Sani Gerşon

Recommended Posts

Süha Demirtaş

İlk orucumuzu Allah rızası için tutacağız inşallah. Tüm Türk Müslüman alemine hayırlı uğurlu olsun. Zor geçeceği duçar olan bu sıcak ayda Yüce Mevlamız bizlere dayanma sabrı versin ve kabul etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İnşallah Müslüman coğrafyası için son kanlı, gözyaşlı bir Ramazan ayı atlatırız. Hepinizin, hepimizin Ramazan-ı Şerifini kutlarım. Nice Ramazanlara...

Tüm dünya için barış olsun. Barışın dini, dili, ırkı, cinsiyeti olmaz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Tüm dünya için barış olsun. Barışın dini, dili, ırkı, cinsiyeti olmaz ;)

Şuanda müslümanlar dışında bu kadar yoğun bir şekilde savaşan başka bir dine mensup birileri var mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yemeğimi yedim çok şükür ezanı bekliyorum ilk oruca niyetlenecegiz birazdan rabbim cümlemizin orucunu kabul etsin inşallah...

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Herkese hayirli ramazanlar.davulcunun calis sekli hic degismemis yahu ayni sekilde caldi gitti hayirlisiyla

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

İnşallah Allah'ım tutulan oruçlarımızı kabul eyleyip yolundan hiç ayırmaz.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Serinlik klima altında olacak gibi bari sizin yerini serin olsun. Sabahın şu saati gölge bile sıcak sayılır.

Bizim sevap daha fazla mı olacak ne? Güneş altında çalışanların da bizden fazla tabi. Rabbim kabul etsin. Tüm ibadetlerimizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Bütün müslüman aleminin ramazanın mübarek olsun arkadaşlar. Zulüm altındaki müslüman toprakları içinde dua edelim insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ramazanımız cümleten mübarek olsun... Başlığa bakınca sahur sohbetleri ama ben sahura kalkamadığımdan (bu vebal hepinizin) şimdi yazıyorum.....

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ramazanımız cümleten mübarek olsun... Başlığa bakınca sahur sohbetleri ama ben sahura kalkamadığımdan (bu vebal hepinizin) şimdi yazıyorum.....

Hiç üzerime alınmadım. Benlen n'alakası var, değişik! :p Saati kursaydın, kurduysan duysaydın. Benine len, benine! :punish:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hiç üzerime alınmadım. Benlen n'alakası var, değişik! :p Saati kursaydın, kurduysan duysaydın. Benine len, benine! :punish:

böyle kaçamazsın küllahlı abim... bir mesajcık hadi bir çağrıcık da mı atamadın da... dilimiz dışarda oruç tutuyoruz....
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Allah herkesin orucunun sevabını misli misli versin.. Ramazan İslam alemine hayırlar getirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

allah razı olsun.rabbim herkese şu mübarek ayı doya doya yaşamak nasip etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şuanda müslümanlar dışında bu kadar yoğun bir şekilde savaşan başka bir dine mensup birileri var mı

Fark eder mi suha cim? Baris ve savas herkes icin ayni seyleri ifade etmiyor mu? Herkes için mutluluk ve zarar, olum demek degil midir?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Fark eder mi suha cim? Baris ve savas herkes icin ayni seyleri ifade etmiyor mu? Herkes için mutluluk ve zarar, olum demek degil midir?

Dünyada barış olsun istiyoruz, ilgi alanımız islamiyet te barış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Herkese hayırlı Ramazanlar.Bizi tekrar Ramazan ayına eriştirdiği için Rabbimize binlerce şükürler olsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hamdolsun arkadaşlar... ilk iftarımızı bile yapmak üzereyiz.... Rabbim hepimizin tuttuğu oruçları kabul etsin... Hayırlı manada ne dileği varsa versin....

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Laayyynnn Aykut, olm bak git :crazy:

Hayalim 4 Kelime Oda Şöyle ; İstanbul İçin İftar Vakti

Git ötede oyna Aykut :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu ayda, Cennet kapıları açılır. Cehennem kapıları kapanır. Şeytanlar, zincirlere bağlanır. Rahmet kapıları açılır. 
Allahü teâlâ, bu mübarek ayda Onun şanına yakışacak, kulluk yapmayı ve razı olduğu, beğendiği yolda bulunmayı, hepimize nasip eylesin! Âmin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

İlk iftarı yaptık çok şükür. Oruçlarımız kabûl olsun, Yüce Allah sonuna ulaşmayı nasip etsin inşallah.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...