Guest Mert Boran

Akıllı Telefon Tartışma Başlığı (Ios-Android-Wp Rekabeti)

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

p70 kime alınacak anlamadım ki? Kendine alacaksan üstad X2pro olur o markada.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Günümüzde 43000 antutu değeri alan cihazların çoğu 1000-1200 TL barajının üstünde

Alpha bu değerin çok üstünde ama kendi yazılımı ile sanki 3310. Sağlıklı değil antutu

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Misafir
(düzenlendi)

Alpha bu değerin çok üstünde ama kendi yazılımı ile sanki 3310. Sağlıklı değil antutu

Abi mert de forumda. kepir... Aman sattığın telefonu bu kadar gömmeseydin tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Çınar

Lenovo p70 için görüşleriniz nelerdir arkadaşlar..

Meiuzu mx5 al derim o daha iyi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kuru

LG en çok önerilen Android telefonlardan biriydi yakın zamana kadar, değiştiyse bilemiyorum tabi. Sonuçta aynı kullanım koşullarında iki telefon için aldığım yorumlar bunlar. Şu ana kadar gördüğüm en iyi Android telefon da en ucuzu olan Xiaomi, arayüzü, güncellemeleri, ekranı vs. beklentimin çok üstünde.

O bizim milletin ortak özelliği zaten, kim ne kullansa en iyisi o, aksini söyleyen de anasına küfrediyor sanki. O yüzden Türk forumlarından bir şeyler araştırırken 1 değil 2 değil 5 defa düşünüyorum.

Xiaomi zaten oldukça özelleştirilmiş Android yazılımı kullanıyor, custom rom olarak v5-v6 kullandım tabi telefonum çok iyi olmadığı ve Jiayu g3t'de Aosp androide alıştığım için değiştirdim ancak Xiaomi nin kullandığı miui rom açıkçası IOS a benzeyen tasarıma ve özelliklere sahip, arama ekranından sms eposta vs ekranları vs. Ancak iostan çok daha kullanışlı ek özelliklere sahip üstelik çok iyi güncelleme desteği sunuyor hem orjinal telefonlara hem de kendi geliştiricilerinin sunduğu custom romlara. Açıkçası şu an kullandığım Sony Z1 için hali hazırda miui v7 sunulmuş vaziyette ama henüz bu telefonu deneysel kullanıma açamadım...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Meiuzu mx5 al derim o daha iyi

Bunun adını söyleyemeyiz yaa
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Çınar

lenovo dan cok ustun abi :D 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Abi mert de forumda. kepir... Aman sattığın telefonu bu kadar gömmeseydin

Samsung benim son bıraktığım zaman çok beter durumdaydi suan baya gelişmişler. Valla ben çok beğendim. Satarim veya Kırarım diyordum ama kullanirim sanırım. :D

Kamera si çok iyi ya Htc den ffaed55c04411b96ac7df709053495f3.jpg

Tasarımı da çok dikkat çekiyor bi de ağırlık olarak hafif baya. :D

Ama Bi Htc değil. :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Kemal Korkmaz

Samsung J7 Bunu da koy listeye bence...

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki