İçeriğe Yönlendir

Kaza Yaptım Ve Kim Suçludur Sizce ?

Koray Aytekin

Recommended Posts

Koray Aytekin

çarpmaya bağlı olarak connectin yönü bile değişmiş, bu nasıl durmaymış!

Siz birde ona sorun yolun ortasında yol kontrol ediyor.Birde sen süratli geliyorsun demezmi bana o an kan beynime vurdu gene şükür sakin davrandım

Çok geçmiş olsun kardeşim

Allah razı olsun abicim

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Geçmiş olsun.

Çok Sağolun Allah razı olsun

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Koray Aytekin

Abiler sonuç %100 benim kusurlu olduğumu söylediler Allah'a Havale Ediyorum komisyon kurulunu 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Adamlar levhaya bakar, ondan sonra sağdan gelene öncelik verir, sonuç normal bence.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Geçmiş olsun. Benim anlamadığım sağdan gelenin geçiş üstünlüğü. Diyelim ki tek şeritli bir yolda sağ şeritteki bir araç benim bulunduğum sol şerite atlıyor. Ben de bu araca çarpıyorum. Burada suçlu ben miyim?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

O durum kontrol yön veya şerit değiştirme, buradaki kontrolsüz kavsaklardaki geçiş önceliği. .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Canın sağolsun kardeşim.  :(  Sıkma canını, kaskon olması senin için teselli. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Adamlar levhaya bakar, ondan sonra sağdan gelene öncelik verir, sonuç normal bence.

Evren bey haklısınız ancak kavşaktan dönüyorum ve karşı kişide kavşağa giriyor benim bildiğim kadarı ile kavşaktaki haklıdır ve kavşak tabelamda vardı ve karşı sürücü sokağın başına geldiği gibi karşısında kavşak tabelası ve kavşak bulunuyor.Tutanakları düzgün şekilde okumadıkları ve resimleride incelemediklerini sanıyorum türkiyede işler zaten böyle oluyor genellikle şaşırmadım 

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Geçmiş olsun. Benim anlamadığım sağdan gelenin geçiş üstünlüğü. Diyelim ki tek şeritli bir yolda sağ şeritteki bir araç benim bulunduğum sol şerite atlıyor. Ben de bu araca çarpıyorum. Burada suçlu ben miyim?

Sizi suçlu çıkartırlar olcay bey ancak benim kaza yaptığım yerde kavşak içerisindeyim eğer sağdan gelene yol ver kuralı varsa kavşak içerisindekinde yol verilmesi gerekli ancak kişinin beyanı kavşak kontrol etmek için durdum geldi bana vurdu yolumun ortasına kadar geliyor ve bende fren izi yok onda ise var Bildiğiniz Komisyon kuruluda oturdukları yerden keyfe keder karar veriyorlar ve işlerini usulüne uygun yapmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

O durum kontrol yön veya şerit değiştirme, buradaki kontrolsüz kavsaklardaki geçiş önceliği. .

Abi bırak önceliği bana %100 verdiler sinirden güldüm Kurallara tabelalara o kadar çok önem verseydiler benim bulunduğum kavşağıda hesaba katarlardı kişinin sokaktan çıktığı yerde hız kesici set var Allah aşkına o sette geçen kişi kavşağa girmek için kontrol ederken bana vurdu diyor ve sert fren izi var fotoğraflardada bunu hesap edemeyen komisyona şaşırdım mükemmel bir komisyon kurmuşlar tebrikler onlara  :bravo:

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Canın sağolsun kardeşim.  :(  Sıkma canını, kaskon olması senin için teselli. Tekrar geçmiş olsun.

Abi kaskom var diye oldu zaten bunlar o kesin sigorta itiraz etti isim yanlış diye komisyon kurulu bu itirazı reddetti ve şuan hala isim yanlış olarak ve kavşağın belli olmadığı uydu görüntüleri var fotoğrafları geç yüklediler yani bana dedikleri kaçarın yok seni suçlu çıkarıcaz çırpınmanın anlamı yok der gibi insanı enayi yerine koymak bu resmen Allah'a havale ediyorum abi bende 0 fren izi adamda kazıklamış fren izi bide yolu kontrol etmek için durdum o ara geldi bana vurdu diyor buna inanan ya göz yumar yada zeka yaşında problem vardır artık canımız sağolsun diyoruz ve olan aracımıza oldu diyoruz sana genede yardımların için tekrardan teşekkürler abi  ;)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İşin aslı , burada mutlaka levha veya ışık olmalıydı.

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

İşin aslı , burada mutlaka levha veya ışık olmalıydı.

Trafik düzenlemelerinin faturalarını bize kesiyorlar o zaman evren bey hayatımda kaza yaptığım gibi saçma bir yer görmedim sizde orda olup görseniz nasıl bir düzenlemedir bu dersiniz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abiler sonuç %100 benim kusurlu olduğumu söylediler Allah'a Havale Ediyorum komisyon kurulunu 

Geçmiş olsun.. maalesef bunu tahmin etmiştim daha önce..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Trafik kazası yaptığınızda kaskom var demeyin karşı tarafa, Kasko olunca itelemeye çalışıyorlar tecrübe ile sabit.

Kaskom yok diyin sonra kaskodan dosya açtırır yaparsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Aytekin

Trafik kazası yaptığınızda kaskom var demeyin karşı tarafa, Kasko olunca itelemeye çalışıyorlar tecrübe ile sabit.

Kaskom yok diyin sonra kaskodan dosya açtırır yaparsınız.

Aynı dediğiniz gibi yaptım ancak gene sonuç bu artık sağlık olsun diyorum 

Geçmiş olsun kardeşim

sağolasın abi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...