İçeriğe Yönlendir

Evet Fusion Yeni Hali Dip Basık

Huseyin CAN

Recommended Posts

Huseyin CAN

Evet saygideger abilerim arkadaşlarım aylardan beri onca uğras sonucunda bu kadar indirebildik daaha fazlasina musade vermiyo arac sadece simdilik bu foto var detayları çekip atıcam

Z19RYZ.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Kardeşim güzel gözüküyor  ;)  :nazar:

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

o kadar uğraşmıssın ama tek resim ;) başka resimlerde beklerizz,hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bu fotodan bişey anlamadım, yandan foto isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Guzel yorunlarınız için teşekkür ederim hüseyin abi sana ayrıca teşekkürlerimi sunarım 8 saat ugrasildi bu kivama gelmesi icin insallah guzell fotolarini koyucam saygilar.

Onur gormen gerek haci cokk sirin oldu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Guzel yorunlarınız için teşekkür ederim hüseyin abi sana ayrıca teşekkürlerimi sunarım 8 saat ugrasildi bu kivama gelmesi icin insallah guzell fotolarini koyucam saygilar.Onur gormen gerek haci cokk sirin oldu :)

Fotoları atta görek kardeşim.:) 5 lik spor yaylar vardı demi kardesim kestirdinmi yoksa ?

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Evet kardesim 5 lik yaylar sokuldu viraj denge kollari uzatildi orjinal helezon kisaltilip tabla asagiya cekildi ve daha birsuru is 5 cm yay var elimde uhtiyaci olan varsa ;)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hüseyin o zaman 3.5 luk eibach ları bekliyorum senden [emoji16]

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Kardesim arkalarda eibach ler takili malesef sokersem senin yaylar soz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Kardesim arkalarda eibach ler takili malesef sokersem senin yaylar soz ;)

Tüh be bastım diyince dedim çıkardı yayları farklı bişey yaptı kuzen arayıp duruyo yay eyv araştırmadayım
Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

İlginç bir konu çalışmışsın.Ama Fusionun en belirleyici özelliği yüksek olmasıydı.Ya böylede güzel olmuş ama. :nazar:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Huseyin anlasilir 1-2 foto cekte gorelim ne olmus ne olmamis :) kor olcam bakicam diye :) Bu arada

Haftaya Bursadayim ona gore ayarla kendini (Muhtemelen fusionla gelicem)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Fusiyle gel onur abi ya bugun fabrikanin onundeydi arac merak ediliyo diye cektim oyle surpriz olsun gelince gor bakalim icine sinecekmi onur abi ve diger degerli yorumlar icinde ayrica tesekkurler ;)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN
(düzenlendi)

Arkadasim degiselim oyle takiliriz diyince verdim abi 195-50-15 onler bakalim siyah jant lari takinca nasil durucak

DkDDry.jpg

tarihinde Huseyin CAN tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

tak siyahlari boyle olmaz. hem iyi durmuyor hemde aracin ebatlariyla alakasi yok. gozunude yaniltir boyle siyahlari tak hemen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Abi bu jantlar takiliyken on taraf 4 parmak havadaydi daha yaylar oturmadi suanda camurluga 1 parmak oda kapanacak suanda 195-60-15 kara jant lari taksam 1 parmak iceri dalacak ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...