İçeriğe Yönlendir

Evet Fusion Yeni Hali Dip Basık

Huseyin CAN

Recommended Posts

Huseyin CAN

evet ikinci planım da ise yükseltip 20 inç jant takmak var oda surpriz olsun :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper Keskin

Ben bu konuyu neden görmemiş atlamışım yahu...Görüşmeyeli neler olmuş neler..  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Olmuş kardeşim bu sefer camlara açık film olabilir aslında.Sis farı takacak mısın? Bir de şu plakalarını adam gibi yaptır yahu.Ne o öyle her yeri aşınmış falan.Yeniden boyat bi reklamcıda.Eline sağlık...Ses sistemine mono arıyormuşsun,bende de var bi tane tesadüfe bak (ilanlar sekmesine de bak :) )

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Ben bu konuyu neden görmemiş atlamışım yahu...Görüşmeyeli neler olmuş neler..  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Olmuş kardeşim bu sefer camlara açık film olabilir aslında.Sis farı takacak mısın? Bir de şu plakalarını adam gibi yaptır yahu.Ne o öyle her yeri aşınmış falan.Yeniden boyat bi reklamcıda.Eline sağlık...Ses sistemine mono arıyormuşsun,bende de var bi tane tesadüfe bak (ilanlar sekmesine de bak :) )

bende diyorum ki alper im nerde oldu kardeşim şimdi kışlık moda geçiyorum ön arka omartisor takımlarımı 0 lıyacam z rot larını 0 layacak bebek olucak yazın basık mod ile devam evet bass anfisi ariyorum kardeşim bakıyorum hemen oldu valla iyi oldu :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Huseyin CAN

Merhaba sayin ford clup ailesi. Fusionumuz yeni yüzü ile karşınızda. Fifteen 52 replika jant petlas pt741 lastik cam filmi ve bixenonlar. Bugünde aracımı basıcam tekrar güzel fotolarını atarim. güzel yorumlarinizi bekliyorum. Saygılar...

PqrGJO.jpg

g5WbMO.jpg

94dbZN.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba sayin ford clup ailesi. Fusionumuz yeni yüzü ile karşınızda. Fifteen 52 replika jant petlas pt741 lastik cam filmi ve bixenonlar. Bugünde aracımı basıcam tekrar güzel fotolarını atarim. güzel yorumlarinizi bekliyorum. Saygılar...

Güle güle kullanın. Farların bir parlatılmaya ihtiyacı var sanki.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Toz girebilecek birkaç noktası var farda, havalandırma için ama bu kadar toz girmez açık bir yer var mı bir bak bence.

Sinyallerde folyo mu var?

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

abi xenon bağlantı kablolarını tutan kauçuk delik olduğu için müthiş toz alıyor çözümünü bulucam inş. farları komple parlak ısıya dayanıklı siyah boya ile boyadım abi.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hüseyin fiestaya takmıştı kuzen sonra sattı fifteenleri ama bunda çok daha iyi durmuş ve çamurlukları iyi doldurmuş farları da düzelttinmi tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Eray yeni düğün yaptim dostum. Vakit bulunca halledicem farlari inş. :) bugün basık halini fotolayip atarım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Eray yeni düğün yaptim dostum. Vakit bulunca halledicem farlari inş. :) bugün basık halini fotolayip atarım. :)

hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merceksiz olarak xenon'lar kullanıldıysa farda ısıdan dolayı kararma yapmış olabilir. Toz diye onu görüyor olmayasınız?

Yorum bağlantısı

Yeni jantlar daha iyi olmuş kardeşim, şu plastik siyah yerler boyanıp,farlar da temizlenirse on numara olur  :nazar:

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN
(düzenlendi)

Merceksiz olarak xenon'lar kullanıldıysa farda ısıdan dolayı kararma yapmış olabilir. Toz diye onu görüyor olmayasınız?

evet bir zamanlar h4 xenon kullandım. Ancak farın içini açıp mercekleri koyarken gerekli temizliğini yapmaya çalıştım. zamanla bu hale geldi

sürüşü nasıl oldu bunun?

abi sürüşte sıkıntısı yok çok şükür. virajlara çok stabil girip çıkıyorum. en sevdiğim kısmıda kasislerden geçememesi :)

Yeni jantlar daha iyi olmuş kardeşim, şu plastik siyah yerler boyanıp,farlar da temizlenirse on numara olur  :nazar:

siyah olan kısımlara girişecem ancak düğün yaptim dediğim gibi dostum vakit yok gezmekten. :) saol yorum için. :)

tarihinde Huseyin CAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

bence bu araç basılmayı değil yükseltilmeyi hakediyor basamak olaylarına girip mini suv görüntüsü verilmeli .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Tuna araci versemde bi kullansan bu sürüş keyfi yüksek halinde yok. Hüseyin abi plakalara bugün giriştim footo atarim. Onur abim beni daha iyi anliyor ama sesi cıkmıyo :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

hüseyin aracın sürüş zevki kesinlikle değişecektir bunda hem fikiriz ama basamaklı hali beni mest ediyor yaa :) diğer sayfada bi foto varya basamaklı suv a benzeyen bittim o araca :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...