İçeriğe Yönlendir

Evet Fusion Yeni Hali Dip Basık

Huseyin CAN

Recommended Posts

Huseyin CAN

Eray cansin :) yan basamak taktirabilirim ama gereksiz masraf onun yerine tatli bi karlik ve spoiler dusunuyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Jantlar falan on numara olmuş ta plakaya cidden bir el atılsın artık :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cengiz Koşak

Maşallah Allah Kaza bela vermesin isine karişmak gibi olmasın ama , ön 1.5 - 2 parmak daha düşer benim gözümde arkayi 1 parmak kaldirsan sanki daha hos ve tatlı bir görüntü olur :) suanki haline lafim yok emegine saygı duman bekliyoruzz :)

Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Güzel yorumun için teşekkür ederim. :) malesef ön taraf biraz daha basarsak iç davlumbaza sürtme yapiyor bu sefer iki kişi gezemiyorsun. :( şu anda ön arkaya göre 1,5 cm daha aşağida eğim ve yol düzeni bunu fark ettirebiliyor. Bu fotoğraftada keza ayni şekilde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Huseyin CAN
(düzenlendi)

Coilleri pasla bana :) biktim kesik helezondan tak tak surekli vuuruyo sağ taraf :s

tarihinde Huseyin CAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Küçükgökçe

Coilleri pasla bana :) biktim kesik helezondan tak tak surekli vuuruyo sağ taraf :s

Yollıyım kardeşim ulaşabileceğim numara at bana whatsapptan haberleselim kutuda bekliyor öylece :)

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can
(düzenlendi)

Huseyin cok guzel olmus. Guzel bir app ve pleksi plakaliklar ile cok daha guzel olur.

Cok konfor kaybin oldu mu? Yaylari kestirmek yerine keske spor yay alsaydin.

tarihinde Aykut Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Huseyin CAN

Teşekkürler. Plakalıklar hazır takmaya üşeniyorum. Ufak sekmeler var ancak konfor stabil sadece 1 bakla kesik pek kayip yok. Spor yay kullandım. Araç aşırı sertleşiyor. Şuan esnek bir yapıya sahip. Bu halinden memnunum. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Huseyin CAN
(düzenlendi)

Bizde artik dumamcı tayfasına katıldık. 96 hp egr kat iptal 212 nm tork...

mznnPV.jpglyVV7k.jpg

tarihinde Huseyin CAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Huseyin CAN

Çekerim anılım. Bugün plakalıkları yenileyecem de slikon ile yapıştırdım. Şimdi nasıl sökeceğimi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...