İçeriğe Yönlendir

Trakyalı 2

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Kara vanı napayım.. İçinde siz yokken..  ;)  :)

Seyyar büfe olabilir aslında,malum büfeci'de var  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hani sel alıp götürmedi mi daha bunu?

Hayırdır? Çekoslovayalılaşmadın mı sen daha?  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Cuma günü hanım detaylı yıkatmış. Gecesine yağmur yağdı. İçime doğmuş olacak ki yağmadan birkaç foto çekmişim..  :D

IXdstWl.jpg?1

Yorum bağlantısı
Misafir

Yengem bakmış senden hayır yok napsın gönlüne sağlık.Utanmadan bide yazıyorsun :p  :D

Yağmur bile sana nispet yapmış. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

:D  :D  :D

Yengem bakmış senden hayır yok napsın gönlüne sağlık.Utanmadan bide yazıyorsun :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Harbiden abim.. :biggrin: Arabayı bayramdan bayrama kullanıyorum tabiri caizse.. O sebeple elim değemiyor çok. Aslında ben ona fırça atmasam onunda yıkatacağı yok. Bayandan araba alınmaz. Aklınızda bulunsun.  ;)  :D  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Harbiden abim.. :biggrin: Arabayı bayramdan bayrama kullanıyorum tabiri caizse.. O sebeple elim değemiyor çok. Aslında ben ona fırça atmasam onunda yıkatacağı yok. Bayandan araba alınmaz. Aklınızda bulunsun.  ;)  :D  :D

baldızımda punto var,vereceği cevap bende kalp krizi yapabilir diye,en son ne zaman yağ değiştirdiğini soramıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Fırçayı yengeme değil otoya atmalısın :p  

Bırak şimdi C-max olsa idi gece bile kalkıp gider yıkatırdın değil mi? :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Fırçayı yengeme değil otoya atmalısın :p

Bırak şimdi C-max olsa idi gece bile kalkıp gider yıkatırdın değil mi? :biggrin:

:fiuw:  :D Aynen abim. Doğru tahmin ki yapmışlığım bile var. Ayağımızı yerden kessin modunda olduğumdan şuan. Buna şükür..  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

:fiuw:  :D Aynen abim. Doğru tahmin ki yapmışlığım bile var. Ayağımızı yerden kessin modunda olduğumdan şuan. Buna şükür..  :D

:yes:  Okudum.

Yorum bağlantısı
Misafir

:yes:  Okudum.

Sağlam malzeme oldu bu sana abim.. Güzel bir tarifte kullanırsın artık.  ;)  :p  :D Sen bunu boşver. Et Yemeklerine bak.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağlam malzeme oldu bu sana abim.. Güzel bir tarifte kullanırsın artık.  ;)  :p  :D Sen bunu boşver. Et Yemeklerine bak.  :fiuw:

Peki. Artık okumayım. :yes:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

Trakya ya bahar geldi..

z1FjWD8.jpg?1

Lastikleri değiştirelim dedik.  :)

OLJvnQt.jpg?1

Şahlandırdık Otto yu..  :biggrin:

HSSgKK0.jpg?1

...

Zenginin air süspansiyonu varsa, fakirinde kirikosu var..  ;)  :p  :D

mlWUEbN.jpg?1

Buda yine dün tozumu yutan Bahadır..  :D

eCT3tPb.jpg?1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...