İçeriğe Yönlendir

Htc M8 Mi, Iphone 6 Mı?

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Arkadaşlar bu aralar bir telefon alışverişi olacak sanırım. Yardımlarınızı bekliyorum.

İphone kullanıcısıyım. Htc dönüş yapılır mı?

Garanti konusunda Htc nasıl? Apple gibi olamaz ama olay yaşayan var mı? İki cihaz arasında siz hangisini alırdınız ve neden?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Htc one m7 kullanicisiyim. Servisler ile kavgalarimla unluyum fakat servis olayında htc'nin üstüne tanımam. Faturasız kutusuz kopuk kulaklikla hunharca gonderdim. Böyle geldi. :)

vuve2yta.jpg

unedymub.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Apple cihazimi 3 kere değistirdi ama gercekten degismesi gerekiyordu. Htc tamire mi agirlik veriyor degisimi? Birde servisi kim?

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek
(düzenlendi)

Appleden kesinlikle dönmeyiniz derim. Hele ki Iphone 6'nın yanında bile duramazlar diye düşünüyorum. Yani Androide dönüşünüze bişey demem saygı duyarım :)  Android için şiddetle Samsung NOTE serisi.

tarihinde Sinan Çiçek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Apple cihazimi 3 kere değistirdi ama gercekten degismesi gerekiyordu. Htc tamire mi agirlik veriyor degisimi? Birde servisi kim?

Değişime ağırlık var. Tamir yapıldığında da zaten çoğunlukla yeni kasa takıyorlar. Teleservice servisi.

Bu arada samsungun hiçbir modeli htcye denk olamaz. İsterse 8 gb ram olsun. Note 2 den htc one'a geçen biri olarak söylüyorum.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Zaten marka olarak ikisi arasindayim. Digerlerine bulasmam ama beni apple'in urunlerinin arkasinda durmasi cezbediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
(düzenlendi)

bende M7 var. en kısa sürede iPhone'a geçmeyi planlıyorum.

htc kötü olduğundan değil. 

alışkanlık ve zevk meselesi.

tarihinde Yılmaz Ertek tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Iphone 6 kullanıcısı olarak tabiki iphone diyorum. Ekran büyüklüğü önemli ise 6+ o zaman.

Yorum bağlantısı
Misafir

Teknolojik gelişmiş özellikler,malzeme kalitesi, ses kalitesi, androidden öte sense arayuzu ile kesinlikle m8.

Elinize aldığınızda kaliteyi hissedersiniz zaten. İphone da kullandım samsung da kullandım su an m7 kullaniyorum. En keyif aldığım htc oldu. Çok stabil cihaz

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Adaş whatsapp tada fark ettim senin t9 a ayar çekmen lazım :)

Ya tek el ile yazıyorum genelde düzeltme çok ile yarıyor ama arasa böyle oluyor.

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu
(düzenlendi)

Marka fanatikliğine karşıyım. Sonuçta hiçbiri yerli sermayeyle üretilmiyor, fiyat performans paritesi en iyi hangisiyse bence onu alın. HTC One X kullanıcısı olarak tekrar telefon alacak olsam m7 yi tercih ederim. Tabi ekranın boyutunu büyütüp yenilik yaptık diye lanse eden apple'a antipatim yok değil  :)

tarihinde serdar samancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

SONY Z.

Hiç tavsiye etmem 2 arkadaş aynı anda xperia z aldık ikimizinkide şu an sıkıntılı. Hatta arkadaş dayanamadı değişti. Hayatta iphone sevmem ama ben bile geçmeyi düşünüyorum. Ama samsung ve sonyden çekmediğim kalmadı öyle söyliyeyim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Arkadaşlar ben marka olarak Htc m7 ya da m8

İphone 5s ya da 6 modelleri arasında kararsızım. Bu modeller bence şu an piyasanın en iyisi.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Ben de SONY kullanıyorum Z1 kullanan tanıdıklarım da var fakat hiç bir sorun yaşamadık.

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Valla ben ilk çıktığı zaman z aldım tanıtımından falan tamam dedim bu aradığım telefon. Bu arada çalıştığım sektör mermer. Malum bizde su ve toz bitmez. Ancak son zamanlarda sıkıntı çıkarmaya başladı mesela ses kesintisi donma vs vs. güncelleme yapınca 1-2 gün düzeliyor sonra yine başlıyor. Benim hanım iphone 3gs çıktığından bu yana iphone kullanır fakat hiç böyle sıkıntılar yaşamadı her serisinide kullandı o yüzden bende yavaş yavaş iphone a mı yönlensem diyorum. Evde boşta iphone 5 var 1 tane ona mı el koysam diye düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Ya tek el ile yazıyorum genelde düzeltme çok ile yarıyor ama arasa böyle oluyor.

Diğer elinde ne var  :unsure2:  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
(düzenlendi)

Donanim olarak gerisinde olmasi kotu oldugunu mu gosteriyor? 2-3 kati fazla donanima ragmen android geride kaliyorsa, yavaslama, takilma gibi sorunlari varsa cok salak bir sistem oldugunu belli ediyor bu durumda :) iOS yapisi geregi android e gore dusuk donanimla yeteri kadar performans verebiliyor. Bilgisayarlari da boyledir. Kisitlayici degil bence, arayuzu sekillendirmek isteyen jailbreak yaparak bir cok secenege erisebilir. Kullanmasini bilene iPhone rakipsizdir.

Elma ile armudu karşılaştırmamak lazım değil mi :)

tarihinde V.Ceyhun Emir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Yine bir ios android kavgası :) zevk meselesi sanırım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...