İçeriğe Yönlendir

Htc M8 Mi, Iphone 6 Mı?

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi ne yalan söyleyim vallaha billaha kalite, stabilite, sıfır hata:)

Dediklerin benim m7 de var, ne yapacağız şimdi, ekstra + larını saymadım bak :)

Not: Armut çok daha faydalıdır, tabii bilene...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Arkadaşlar nesnel değerlendireceğim:

Mesela htcdeki üstün güç tasarrufu mükemmel. Ses sistemi mükemmel. Akıcılıkta iyi. Ekran boyutuda güzel ancak tüm bunlara rağmen kullanım zevki vermiyor bana android. Nedenini bilmiyorum ama dediğim özellikler Apple'a gelse mükemmel olur.

Ek olarak Apple İos 6 stabilitesini yeni verdiyon

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar nesnel değerlendireceğim:

Mesela htcdeki üstün güç tasarrufu mükemmel. Ses sistemi mükemmel. Akıcılıkta iyi. Ekran boyutuda güzel ancak tüm bunlara rağmen kullanım zevki vermiyor bana android. Nedenini bilmiyorum ama dediğim özellikler Apple'a gelse mükemmel olur.

Ek olarak Apple İos 6 stabilitesini yeni verdiyon

Sen zaten androcu olmuşsun haberin yok :) zevk vermiyor dediğin bilinç altındaki andro tutkusu, ios seni frenliyor, bırakmıyor

sen onu bırakacaksın, relax ol, bırak kendini :D 

zaten o dediğin özellikler ios a gelse zaten ios olmazdı adı, android olurdu kardeş, İandrOS8 değil yani  :tongue:

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Sen zaten androcu olmuşsun haberin yok :) zevk vermiyor dediğin bilinç altındaki andro tutkusu, ios seni frenliyor, bırakmıyor

sen onu bırakacaksın, relax ol, bırak kendini :D

zaten o dediğin özellikler ios a gelse zaten ios olmazdı adı, android olurdu kardeş, İandrOS8 değil yani :tongue:

Ama gel gelelim Htc kullanırken keyif almıyorum. Nedenini bilmiyorum. Tüm özellikleri iyi özellikle M7 güzel ama keyifsiz geliyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ama gel gelelim Htc kullanırken keyif almıyorum. Nedenini bilmiyorum. Tüm özellikleri iyi özellikle M7 güzel ama keyifsiz geliyor.

Zevkler ve renklere girdi konu, bu durumda sen bilirsin demek lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yani :) Konu boşa çıktı :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yani :) Konu boşa çıktı :p

Ne diyeyim, arkadaş kalben androcu, şeklen ayponcu ne diyeyim şimdi  :p yakında o da gelir bizim überler klubüne  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Hep öyle değil mi zaten? İki taraf da üstün olduğu düşüncesini kabul ettirmeye çalışıyor, nafile tartışmalar uzayıp gidiyor her telefon konusunda.

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Vazgeçtim iphone falan değil kalite dediğin budur 

020Y0Y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hep öyle değil mi zaten? İki taraf da üstün olduğu düşüncesini kabul ettirmeye çalışıyor, nafile tartışmalar uzayıp gidiyor her telefon konusunda.

Zevk meselesi bir yere kadar tabiki, üstün olduğu düşüncesi ise düşünce değil yalnız, aypon yazılım olarak yani çeşitlilik özelleştirme ve esneklik konusunda bariz geri, bunu tartışmaya gerek yok, geri kalan her konuda ise daha iyileri var, bunlar zevk yada düşünce değil somut gerçekler, aypon kötü değil ama bu yazdıklarım açısından  kesinlikle eskiden iyiyidi, şimdi değil, bunun dışında geriye 2 şey kalır, tipi ki bu zevk işte, birde marka olayı, bunlar zevk, diğerlerini tartışırız bu normal. konuya açıklama getireyimde sadece salt zevk meselesi olmadığı belli olsun. :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Türkiye garantili 2. el htc one 7 nin olması gereken fiyat aralığı nedir ? arkadaşımda varmış inceledim ve çok hoşuma gitti. Aklımda şeytanlar dolaşmaya başladı :)

100-150 TL

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Türkiye garantili 2. el htc one 7 nin olması gereken fiyat aralığı nedir ? arkadaşımda varmış inceledim ve çok hoşuma gitti. Aklımda şeytanlar dolaşmaya başladı :)

Max 900. Fazlasi gereksiz.

100-150 TL

Ayni işi yapan Htc One o para olsa yine 2 katı paraya iphone alacak insanlar var. Neden çünkü bu elma dostum. :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Max 900. Fazlasi gereksiz.

900'e var mı bildiğin Mert? Veya bu seviyelerde.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Htc m7 de kasa problemi var diyorlar. Yaşayan var mı? Ayrık kasa olayı?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

900'e var mı bildiğin Mert? Veya bu seviyelerde.

Abi bu aralar htc arayan çok ama bulabilen yok malesef. :)

Htc m7 de kasa problemi var diyorlar. Yaşayan var mı? Ayrık kasa olayı?

Ht35 serilerinde oluyordu ilk zamanlar. Servise giderse cihaz veya kasa değişimi yapiliyor.
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

3 senedir elma kullanıyorum, telefona ücretsiz değişim yapıldı, geçen zamana rağmen ios 8 güncellemesi geldi fakat artık soğuduğumu hissediyorum. İş ortamım kalabalık olduğu için her telefonu mıncıklarım, her yeni çıkan telefon incelemesini izlerim ve bu kadar telefondan sonra bana en yakın duran Sony oldu ve Z3 almaya karar verdim tabi telefon Türkiye'ye gelirse. :)

6 ve 6 Plus güzel telefonlar fakat özellikle 6 senesi dolmadan şarj aletiyle dolaşmanıza sebep olacak. Ben 4S kullanıyorum Z2 kullanan arkadaşımın şarj aletini görmedim gece 2 film izlediği oluyor yine bitmiyor bense malum. Kamera zaten bu seviyenin nirvanası yalnız m8'de iyi bir tercih sadece fiyat bandı yüksek 1700-1800 lere düşmedi gitti. Elma Steve'den sonra yerinde saydı, cihazlar kötü mü hayır 512 mb ram li 4s dahi fazlasıyla stabil kamera hala üst seviye ve bu telefonun çıktığı dönemde diğer akıllı cihazlar çok sıradandı şimdi Huawei dahi harika cihaz çıkarıyor. Ben listeye Z2 ya da Z3'ü eklemenizi önerir olmazsa M8 derim, kahrolsun yankiler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Huawei dahi harika cihaz çıkarıyor

Huawei güzel işler çıkartıyor. Son telefonunun işlemcisini kendisi yaptı. Keşke daha ucuz olsaydı. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir
(düzenlendi)

Zevk meselesi bir yere kadar tabiki, üstün olduğu düşüncesi ise düşünce değil yalnız, aypon yazılım olarak yani çeşitlilik özelleştirme ve esneklik konusunda bariz geri, bunu tartışmaya gerek yok, geri kalan her konuda ise daha iyileri var, bunlar zevk yada düşünce değil somut gerçekler, aypon kötü değil ama bu yazdıklarım açısından  kesinlikle eskiden iyiyidi, şimdi değil, bunun dışında geriye 2 şey kalır, tipi ki bu zevk işte, birde marka olayı, bunlar zevk, diğerlerini tartışırız bu normal. konuya açıklama getireyimde sadece salt zevk meselesi olmadığı belli olsun. :)

Peki, durmak yok, devam diyorsunuz yani :)

Telefonda esneklik, çeşitlilik ve özelleştirme nedir, gerçekten ihtiyaç mıdır, telefon alımında kriter midir, "daha iyi" demek için geçerli sebep midir, bana (ve milyonlarca kullanıcıya göre) göre değildir. Somut gerçekler, arıza istatistikleri, tepki süresi, malzeme kalitesi, kamera başarısı, ekran kalitesi gibi kriterlerde olur. Bunlarda Apple ürünlerinin geride oldukları yok mudur, elbette vardır ama çoğunda ya en iyi ya da en iyilerden biridir. Bu da toplamda onu en iyilerden biri yapar. 

Bu arada bana göre de iPhone eskiden diğerlerinden açık ara iyi iken şimdi çok rahat mukayese edilebilen hatta daha iyi telefonlar var (vardır herhalde, artık hiç takip edemiyorum) ama hiç bir zaman sizin kötülediğiniz kadar berbat bir telefon olduğunu kabul ettirmeniz mümkün değil, kusura bakmayın, o yüzden bu tartışmalar nafile olarak uzamaya devam eder ya da he der geçeriz.

tarihinde V.Ceyhun Emir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

M8 var diye demiyorum ama gerçekten çok özel bir cihaz. Her yönüyle dört dörtlük bir telefon. Kalitesi, işletimi, tasarımı vb. tüm detaylarıyla gerçekten bu tip cihazlara ilgisi olan herkesin en az bir kez görüp denemesi gerekiyor bence.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Htc'nin tek sıkıntısı bence fiyati. M7 ya da m8 alinabilir ama fiyattan dolayi alinmaz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Htc m7 ya da m8 fiyatını bilmiyorum ama htc gerçekten iyi telefon yaptıysa apple kadar pahalı satmalıdır. Düşük fiyatla satması müşteri için "arada fark var ki düşük fiyattan satılıyor" fikrini uyandırır.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hTC 3000 tl. olsa yine alırım, kazık ama adam gibi olan tek cihaz (ayponda hikaye) bu arada Andro 5.0 ile olay başka bir boyuta geçiyor millet, seneye sataşacak rakipte (buda mecazi, rakip bile bulmakta zorlanıyoruz zaten) bulamayacağız anlaşılan, alayı duman olacak, ha bu arada Andro 5.0 alacak cihazlar GPE ler hTC ve Nexus lar ilk sırada olacağından zaten kıyasta yapamayacağız, zamzung gibileri seneye alacağından zaten çoktan liste dışı kalmış oluyorlar, onlar alana dek M9 gelir zaten, sonuç yine değişmez, hTC işi bitirmiş olur  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Dün M8'i inceledim kasası hoşuma gitti. Benim fotoğraf makinesine takas teklifi geldi m8 yurtdışı kayıtlı bilmiyorum bakalım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sendeki makina ne hacım biraz bilgi versene :)

Sony Nex5 var ilanlarda mevcut.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...