İçeriğe Yönlendir

Matkap Tavsiyesi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Murat Dere

Telefonunuzu sessizden kurtarırsanız,size attığım fotoğrafı göreceksiniz hojam  :biggrin:

Telefonun derste şingildemesini sevmiyorum da o bakımdan sessize alıyorum. :p Malı görünce utandın di mi köfte? ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefonun derste şingildemesini sevmiyorum da o bakımdan sessize alıyorum. :p Malı görünce utandın di mi köfte? ;)

Verdiğim paraya acıdım  :crazy:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Evet; Bosch'un ürünü, garantisine de arızasına da aynı servis bakıyor. Bosch'un üç gün sonra piyasadan çekilmeyeceğini, dolayısıyla kendisine bağlı servislerin hala yürürlükte olacağını düşünürsek; servis konusunda başına iş açacak bir yan marka üretmesi yahut fason ürettirmesi mantıklı değildir. ;) Teknik verilerine bakılırsa GBH2-26RE'ye eşdeğer bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Allah razı olsun, çok yardımcı oldun.. matkap yerine bu skili almak en mantıklısı gibi görünüyor.. 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah razı olsun, çok yardımcı oldun.. matkap yerine bu skili almak en mantıklısı gibi görünüyor.. 

Ben onu sırf ismi yüzünden bile almam. :seytan:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

çizgi film karakteri gibi ismi haklısın Hocam :=)

Muhammed ya bu 1033me sadece bir kaç site de var başka yerde yok kendi sitesin de dahil yok, çakma skil olmasın bu :=) sen hiç kullandın mı/ gördün mü? çin işi falan olmasın..

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...