İçeriğe Yönlendir

Mondeo Selective Namı Diğer Beyaz Melek

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

016a0c9a45ad173f183a14e2e9ea59e1.jpg

Bildiğiniz üzere audi a4 sattıktan sonra araba arayışları içine girdim. Mercedes BMW Audi bakarken. Bursadaki arkadaşım bunu buldu. Ben arabayı aldım gel al arabanı dedi. Arabam 2011 2.0 tdci otomatik selective mondeo. Araçta bir parça boya var. Araç yetkili servis bakımlı. Tüm bakımları yetkili serviste yapılmış. Motor testinde 148 bg çıktı araç. On gündür araçı deniyorum. Audi a4 den tek eksiği olarak şanzıman geçişlerini hissettirmesi. Diğer anlamda fazla bir fark yok. İki aracında kendi aralarında artı ve eksileri var. Araç hakkında görüşlerimi ilerleyen zamanlarda tekrar paylaşacağım. Gelelim fotolarına.

89b5727a395bbe82f8d632d817332ef0.jpg

4105278b3c4b6d8626a7561268f15825.jpg

a158541222b9b13444bb781859814d89.jpg

3f9325a7305549c3ce95094214a993eb.jpg

168ff4862c416e386eef112ac308911b.jpg

4eafac33d70bd5d87c4a03d2d02f324a.jpg

cd42f248aded43fa150e99d1d335c5c7.jpg

a3cd0f10fefff2f859ca7b514a369079.jpg

son fotoda serhan abinin arabasıyla

tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 19
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Maşallah.. Çok çok güzel.. Allah iyi zamanlarda kullanmayı nasip etsin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Mundar...[emoji13]

Kedi adina konuştum

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

İlk fotoda kedi nasıl bakıyor mondiye. Kediyi bile etkiledi araç...

Mundar...[emoji13]

Kedi adina konuştum

Kedi transa geçmişti abi. Su filan döktük.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aracınız hayırlı uğurlu olsun.Rabbim kazasız belasız sürmek nasip etsin.güzel anılar yaşatsın sizlere.

Teşekkürler galip bey. Aydı dilekleri sizin içinde diliyorum.
Yorum bağlantısı
Mustafa KOŞAR
(düzenlendi)

Buna arac demek ayıp olur.
yeni yer uçağınız hayırlı olsun. Özellikle döşemelere dibim düştü. Bayıldım vs. :)
Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin.

tarihinde Mustafa KOŞAR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Aracınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binin inşallah almadığıma pişman olduğum bir araç inşallah en kısa zamanda alacağım  :nazar:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

yeni yer uçağınız hayırlı olsun. Özellikle döşemelere dibim düştü. Bayıldım vs. :)

Mustafa bey aynen. Resmen gaza basınca homurdanıyor. Ucacak sanıyorum. Size bir sırrımı paylaşayım. Bu aracın rengi ve döşemenin rengi için aldım.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde binin inşallah almadığıma pişman olduğum bir araç inşallah en kısa zamanda alacağım :nazar:

İnşalah bir gün alırsınız. Kesinlikle herkesin denemesi gereken değeri fazla anlaşılmayan bir araç. Önünde vw amlemi olsa 90 binden aşağı olmaz. Aracın sıfırı şuanda 145000 civarı ikinci elde inanılmaz değer kaybediyor. tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Gel satalım fiestaları bundan alalım, zaten anca kurtarır :)

Arda bey, bunu bana versene  :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Gel satalım fiestaları bundan alalım, zaten anca kurtarır :)

Arda bey, bunu bana versene :rolleyes:

Ali bey nezaman isterseniz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali bey nezaman isterseniz

Tekrar hayırlı olsun ve sağolun :)

Vallahi istediğim renk ve donanımda, SW olsa da olur, hatta direk onu tercih ederim fakat bulmak zor gerçekten, dediğin gibi sıfırı el yakıyor ama 2. el süper, iyiki millet tutmuyor, böylece bize kalıyor, aman almasınlar oh ne güzel :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tekrar hayırlı olsun ve sağolun :)

Vallahi istediğim renk ve donanımda, SW olsa da olur, hatta direk onu tercih ederim fakat bulmak zor gerçekten, dediğin gibi sıfırı el yakıyor ama 2. el süper, iyiki millet tutmuyor, böylece bize kalıyor, aman almasınlar oh ne güzel :)

Ali bey aynen öyle 2012 model focus titanyum fiyatına alıyoz bu arabayı. Kimse tutmasın ki bizde ucuz binelim bu araca
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

İyi günler kazasız,cezasız,arızasız,zevk ile kullanmanızı diliyorum. :nazar:

Analog saatsiz de sanki boş kalmış.Fena yakışıyordu.Saatli versiyonu yok mu bunların. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Allah güle güle binmek nasip etsin Bülent abi. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Alındığı günden beri haşır neşir olduğum ve mondeo almama da sebep olan gerçekten harika bir araç. Gönlünce nice güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileği ile kardeşim 41 X :nazar:

Neyse ben de bir an önce aracımın konusunu açayım.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Allah tekerlerini düz bastırsın... Maşallah, bir de Murat Dere Hocamın dediği gibi güneş çatısı olsaymış mükemmeliyetini tamamlıyacakmış :=)

a4 le kıyaslarsak???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Allah tekerlerini düz bastırsın... Maşallah, bir de Murat Dere Hocamın dediği gibi güneş çatısı olsaymış mükemmeliyetini tamamlıyacakmış :=)

a4 le kıyaslarsak???

Valla tüm arabalarımda cam tavan yada sanruff vardı. Hiç bir işime yaramadılar ona rağmen birde masraf açtılar. Bu arabayı istememdeki en büyük nedenlerinden birisi sanruffun olmaması.
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Anaa..bunun camının tavanı yokmuş ya ... :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Allah kaza bela vermesin, serhan abinin plakalarda her zamanki gibi elaziz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...