İçeriğe Yönlendir

Mondeo Selective Namı Diğer Beyaz Melek

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Arabayı iyiki aldım diyorum. Benim için araba demek baktıkca bakasım gelmesi demek. Canımın cekmesi demek. Sürerken keyif almam demek. Bunların hepsi var mondide.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Abi hayırlı ugurlu olsun. Kazasız cezasız belasız kullanılsın inşallah. En sevdiğim araçlardan biri bu abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Konuralp Aracı

Çok güzel maşallah, Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Arabayı iyiki aldım diyorum. Benim için araba demek baktıkca bakasım gelmesi demek. Canımın cekmesi demek. Sürerken keyif almam demek. Bunların hepsi var mondide.

Bazen ben de balkonda sigara içerken uzun uzun seyrediyorum, sonra dayanamayıp çıkıp bir iki turlayıp geri geliyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Çok güzel maşallah, Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Bazen ben de balkonda sigara içerken uzun uzun seyrediyorum, sonra dayanamayıp çıkıp bir iki turlayıp geri geliyorum :)

Valla bende akşam çıkıyorum sırf arabayla tur atmaya
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Abi Allah kaza bela göstermesin, güle güle kullanın.Hayırli olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

bence mondeonun bu kasadaki tek sorunu vitesin orantısız olması. Aracın içinde vites topuzu çok büyük yahu. biraz daha ufaltılsa sorun olmazdı bence :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

abi hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kazasız belasız kullan inşallah. ARacın yazılımlı olmasınada sevindim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanmak nasip etsin. Kocaman bir maaşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Dün maraşa gittik araçla. Resmen yolculuk bitmesi istemedim. Hem muhabbet güzeldi hemde araba güzeldi. Audiden sanki biraz fazla yakıyor. Audi 5.5 lt civatı yakarken, mondi 6.2 yaktı

e061cda109b8d66c04c3c0f5cce091a2.jpgmaraş toplantısından. Amma güldük haaa yemekte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
bacf5dc3efd0b4a35ebfdd132d34fd59.jpgbugün fordclub sticerini yapıştırdım...
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bakımdan sonra araç şehiriçi 8 lt altına düşmüyor. Neden olabilir. Gerçekten audiden 1 lt fazla yakıyor. Neden olabilir sizce 8 lt yakması yada normalmi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bakımdan sonra araç şehiriçi 8 lt altına düşmüyor. Neden olabilir. Gerçekten audiden 1 lt fazla yakıyor. Neden olabilir sizce 8 lt yakması yada normalmi

Normal.. bence daha aşağıyı göremezsin... Nevşehire getir 11 yaksın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi ford hakketten fazla yakar derlerdi inanmazdım. Ayda 1500 km yapıyorum. Diğer araçtan 15 lt fazla yakacak ayda oda 60 tl fazla neyse fazla değilmiş. Bu heybette biraz fazla yaksın artık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün sonunda ford erginde aracın mikrafonu, dış ısı sensörü ve torpido aydınlatması yapıldı. Ordaki usta başı bilal usta mükemmel ötesi bir usta. Gelen parçalar araca uymadığı halde kendinde olan parçalarla bu dediğim sorunların hepsini halletti. Tekrardan teşekkür ederim ergin aş ve bilal ustama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Valla bu Mondeo kardeşliğini kıskanır oldum. :)

Hergün beraber [emoji23][emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Valla bu Mondeo kardeşliğini kıskanır oldum. :)

Hergün beraber [emoji23][emoji23]

Senin fotonu gönder fotoşop yapalım senin mondide bunların arasına gelsin mehmet hocam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

fake sevmeyiz. Geliriz inşallah.

Senin fotonu gönder fotoşop yapalım senin mondide bunların arasına gelsin mehmet hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

fake sevmeyiz. Geliriz inşallah.

Mehmet hoca ne zaman geliyorsun ozaman foto çekmeye pazar günü müsait gel hem bir kahvaltı hemde saç tava. Gelmezsen sen borçlanırsın haberin olsun. Yemeden fırsat bulursak bir ara mondilerinde fotosunu çekerik artık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...