İçeriğe Yönlendir

Mondeo Selective Namı Diğer Beyaz Melek

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Mehmet hoca ne zaman geliyorsun ozaman foto çekmeye pazar günü müsait gel hem bir kahvaltı hemde saç tava. Gelmezsen sen borçlanırsın haberin olsun. Yemeden fırsat bulursak bir ara mondilerinde fotosunu çekerik artık

Abi whatsapptan yazdığım durumdan dolayı herşeyi erteledim. Yarın acil İskenderun'a gideceğim :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Harika bir araba almışsın kardeşim.Bizzat denedim test ettim. İyi günlerde kullan kardeşim... :nazar:  :good1:

638401df56bed0fa2cd8e020ca0b2f9b.jpg

Bu kardeşliği benim Uçan tenekem bozar kardeşim......

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Harika bir araba almışsın kardeşim.Bizzat denedim test ettim. İyi günlerde kullan kardeşim... :nazar::good1:

Bu kardeşliği benim Uçan tenekem bozar kardeşim......

Abi ne bozması seninkisi bizimkilerinin babası olur. Daha iyi olur yanında büyükleriyle

Abi whatsapptan yazdığım durumdan dolayı herşeyi erteledim. Yarın acil İskenderun'a gideceğim :(

Mehmet bişeye ihtiyacın olursa anında yanındayız unutma.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi ne bozması seninkisi bizimkilerinin babası olur. Daha iyi olur yanında büyükleriyle

Mehmet bişeye ihtiyacın olursa anında yanındayız unutma.

Sağol abi teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün arka plakılığı led ampül takıldı akşam nasıl olacak bakalım.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

Bugün işim yoktu. Benden önceki sahibi araçta sigara içmiş. Araçtaki sigara kokusu rahatsız ediyordu. Aracın tavanını bir güzel sildim. Deri döşemeyi resmen presledim silmekten. Kurumaya bıraktım inşallah kokusu ve isi gider. Haftaya aynı işlemleri tekrar yapacam.

tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arka plakalığa serhan abiyle birlikte led lamba taktık. 8b9124bdd3d6c4324ec96d4800b5fa7e.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)
9146ae7f0e67b58039ad5de22b0ebd1b.jpgsiyah beyazın asaleti. Focusta eşimin aracı. tarihinde Arda Bülent Güzel tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Selectıve olup manuel olan yok...ee araba lem buu... :p

Hasan abi benim lastikler 245 40 18 bunun yerine ebatı küçültmek için 225 40 18 taksam sence nasıl olur. Yada olurmu. Birde koltuğun sanki yaylarında gıçırtı var sence ne yapayım yada kronikse boşvereyimmi. Birde yakıt 8 lt altına düşmüyor. Lastik ebadından olabilirmi yada başka bişeyden midir.
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hasan abi benim lastikler 245 40 18 bunun yerine ebatı küçültmek için 225 40 18 taksam sence nasıl olur. Yada olurmu. Birde koltuğun sanki yaylarında gıçırtı var sence ne yapayım yada kronikse boşvereyimmi. Birde yakıt 8 lt altına düşmüyor. Lastik ebadından olabilirmi yada başka bişeyden midir.

Valla...o ebat çok bir şey farkettirmez gibi...bana 17 bile fazla geliyor...[emoji2] ortalama hizim 24 km...yakıt 8 litre ama gerçekte 8.5...benim koltuklar da ses yok... Bi dosemeciye gitsen iyi olur...
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Abi hayırlı olsun yeni mi aldın, kaç basıyor bu  :p  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi hayırlı olsun yeni mi aldın, kaç basıyor bu :p:D

Sami havadamı yerdeki hızımı lazım[emoji12]

Valla...o ebat çok bir şey farkettirmez gibi...bana 17 bile fazla geliyor...[emoji2] ortalama hizim 24 km...yakıt 8 litre ama gerçekte 8.5...benim koltuklar da ses yok... Bi dosemeciye gitsen iyi olur...

Abi 225 ebatı janta olurmu yada sıkıntı yaratırmı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

225 40 18 den ziyade ..225 45 18 daha iyi olur...konfor ve yol tutuş artar ve yakit düşer...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hiç sikinti olmaz.

Ben deki 235.45.17...ama şu an 205-55-16 kullaniyorum

Arda bey deki 245 demekki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

245 orjinal mi abi ya ? 235 biliyordum..

Sami orjinal 245 birde yere çok bastığı için yakıt fazla gibi birde yüksek hızlarda ses artıyor.

225 40 18 den ziyade ..225 45 18 daha iyi olur...konfor ve yol tutuş artar ve yakit düşer...

Hasan abi 245 ile 225 arasında 2 cm mi fark abi. Seste azalır diye düşünüyorım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
f8be0e46c90a7f75caeb4da47b43d55b.jpgkoltuk söküldü kısmetse gıcırtının yeri bulunacak.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Boy uzun ise arka koltuntan sürmeye devam edebilirsin abi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Boy uzun ise arka koltuntan sürmeye devam edebilirsin abi.

Boy 1.78 süremem heralde sami[emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Beyaz melek tekrar hayırlı olsun, test ettik onayladık, tam bir yol azmanı ve tertemiz bir araba, Allah kaza bela vermesin.   LED plaka aydınlatma şık olmuş, fotoğrafta göründüğünden daha şık olduğundan eminim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Beyaz melek tekrar hayırlı olsun, test ettik onayladık, tam bir yol azmanı ve tertemiz bir araba, Allah kaza bela vermesin. LED plaka aydınlatma şık olmuş, fotoğrafta göründüğünden daha şık olduğundan eminim.

Serhat hocam teşekkür ederim. Sen ne yaptın taşındınmı. Trigeri değiştirdinmi. Geldiysen niye haber vermedin

f8be0e46c90a7f75caeb4da47b43d55b.jpgkoltuk söküldü kısmetse gıcırtının yeri bulunacak.

Koltuktaki sorun bulundu. İçine 100 tl kaçmış [emoji17]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Serhat hocam teşekkür ederim. Sen ne yaptın taşındınmı. Trigeri değiştirdinmi. Geldiysen niye haber vermedin

Koltuktaki sorun bulundu. İçine 100 tl kaçmış [emoji17]

Taşınma tamam ama yerleşme devam ediyor kardeşim. Triger işi araya vize haftası da girince iyice ertelendi, yoksa oraya gelip de sana haber vermemek olmaz. Zaten senin Beyaz meleği bizim gri meleklerin arasına alacağız Serhan abiyle, kaçamazsın :) Koltuk olayını halletmene sevindim, bence artık arasan da kusur bulamazsın arabada.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...