İçeriğe Yönlendir

Mondeo Selective Namı Diğer Beyaz Melek

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun abi güzel lastik.

Teşekkürler mert. 1 senede sertlesiyor ama
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

abi hayırlı olsun 1 senede sertleşiyor diyerek petlas ımı anlattın acaba

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

abi hayırlı olsun 1 senede sertleşiyor diyerek petlas ımı anlattın acaba

Evet petlası bu benim 3. Takım petlasım
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

5a2d0f6e0119e8f97c8eed3a4e734849.jpgc4ba9a6735554d8cd0c399b009da432d.jpgc38be300178784022df370427eae7e4c.jpg

Bugün güzelce yıkandi. Hem mondi hemde golf. Petlas lari takınca daha bi güzel oldu sanki benim mondi. Kısa zamanda yazılımda yapacam mondiye.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersin Uçan

Abi hayırlı olsun lastikler.

Yükleyen arkadaşla görüşme imkanı var mı? Çünkü o kablo ile pek çok şey yapılabiliyor. Rusyadan bir eleman yapmış. Koltuk ısıtma, dijital hız, park sensörleri vs. pek çok şeyi çıkartmış. Nasıl yaptığını söylemiyor. Takoyu sök bana gönder, yükleyip geri göndereyim diyor. Tabiki parasıyla...

Bahsettiğiniz eleman bu galiba. Facebook ta bir grup kurmuş burada fiyat listesi de yayınlamış ama söküp göndermek gerekmiyor anladığım kadarıyla. Çünkü gereklilikler kısmında ELM 327 ye de yer vermiş hatta istenirse onu da satıyor fiyatı 29,95€. Grubun linki bu:

https://www.facebook.com/FordConversMod/timeline

Bu da fiyat listesi:

http://www.spike1985.de/ConversMod/Anleitungen/Preise.pdf

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Petlaslar nasil abi memnun musun? Izlenimlerini paylasirsan sevinirim, benim aracin lastik değişim zamanı yaklaşıyor.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Petlaslar nasil abi memnun musun? Izlenimlerini paylasirsan sevinirim, benim aracin lastik değişim zamanı yaklaşıyor.

Serhat hocam geçen sene audi ye de almıştım. Ilk altı ay çok iyiydi. Sonra sertleşme başladı. Ilk bir sene sıkıntısız binilir. Sonrası muamma diye düşünüyorum. Ama 500 tl yüksek fiyatlı lastik alıp iki sene kullanana kadar hersene 240 lastik alıp degistirmek daha mantıklı geldi. Frenleme sıkıntısız ses düzeyi fena değil ilk sene için . Yine deneyimlerimi yazarım buraya hocam
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
5bc3707b7ed6e21b0d93b51bc36fd1fa.jpg ekranda böyle bir yazı çıktı bu ne anlama geliyor arkadaşlar.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

5bc3707b7ed6e21b0d93b51bc36fd1fa.jpg ekranda böyle bir yazı çıktı bu ne anlama geliyor arkadaşlar.

Hafıza dolmuş abi

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hafıza dolmuş abi

Mert ne hafızası yada nasıl silebiliriz
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...