İçeriğe Yönlendir

Ufo Mu Acaba ?

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver
(düzenlendi)

Geçen gece yarısı yeni aldığım canon 50mm prime lensi denerken 2 kare denk geldi.

Bilenler anlayanlar yorumlasın ama kedi değil o kesin. İnşallah yeşil adamlar da değildir başımıza iş alırız medeniyet gider.

Işık ilk göründü çekemedim sonra yoktu göründü kayboldu tekrar göründü kayboldu, ses vs yok.

Yansıma ışık oyunu vs diyeceğim ama o da değil.

Maksimum çözünürlük yüklüyorum ki yakınlaşma yapılabilsin.

18cefd.jpg
2cb7bb.jpg
3b9e25.jpg
4346e9.jpg
tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sanırsam. ?

Saat kaçtı bu arada.?

Exif e göre 02:44:41 

sasdedefr.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

17 Kasım sabahı

http://siriusufo.org
Abi resimleri buraya gönder incelesinler

İyi fikir :) 

Bu arada sabit 50mm lens ile af olarak çekiyordum tam da odaklanamadı, ben manuele alana kadar da kayboldu. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hep düşündüğüm:

Allah yaratırken niye sadece bizi yaratmış olsun? Belki başka varlıklar da olabilir...

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Cem Yilmazin tabiriyle : Kesin ip var orda... :D Saka bi yana evrende sadece bizim oldugumuza inanmam bende fakat neden hep yukarida gokyuzunde ariyoruz yasami... Dunyanin merkezinde de bi hayat olamaz mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Şu nihayetsiz feza-yı alem ve şu muhteşem semavat, burçlarıyla, yıldızlarıyla, zişuur şuur sahibi olan mahlukatlar, zihayat hayat sahibi olan mahlukatlar, ziruhlarla ruhu mahlukatlar ile doludur...

Said Nursi..

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

idraki meali bu küçük akla gerekmez, zira bu terazi bu kadar sıkleti çekmez diyip görmezden gelip normal hayata devam edelim en iyisi :) 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Hep düşündüğüm:

Allah yaratırken niye sadece bizi yaratmış olsun? Belki başka varlıklar da olabilir...

Allah sadece bizi yaratmadı zaten Sani. 18000 alem olduğu söyleniyor dini kaynaklarda. Güneş sistemi gibi milyarlarca sistem olduğu düşünülürse illaki o sistemlerde başka varlıklar da olması mümkün.

Şu nihayetsiz feza-yı alem ve şu muhteşem semavat, burçlarıyla, yıldızlarıyla, zişuur şuur sahibi olan mahlukatlar, zihayat hayat sahibi olan mahlukatlar, ziruhlarla ruhu mahlukatlar ile doludur...

Said Nursi..

Olayı çok güzel özetlemişsin abi :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Eren

komşular ziyarete gelmişler.

Hoş gelmişler, sefalar getirmişler [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Hoş mu gelmişler, hoş mu görmüşler...Ne yapmışlarsa artık. :voltron:  Hayra alamet değil medeniyet tehlikede diye fitili ateşliyorum ve kaçıyorum..  :vroom:

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Evrenin,sadece bizim yaşamamız için fazla büyük olduğunu düşünürüm hep..

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Bence bunların hepsi akıllıca kurulmuş düzen, kesin başkalarının yapmış olduğu casus uçaklar vs dir. Başka birşey olamaz buna rağmen bizden başka varlıkların olduğuna da şüphesiz inanıyorum ve şöyle düşünüyorum; sen kalk bilmem taa kaç ışık yılı uzaklardan gel 2,3 sn başkaları görsün die meydana çık, böyle birşey olmaz, gelmişken birileri ile temasa geçeceklerini düşündüğüm için hep, bu tarz ufo benzetmesi görüntülerinin gelişmiş ülkelerin oyunu olduğunu düşünmekteyim. Birde dikkatimi çeken konu hep cisimler elips şeklinde neden faklı değil,kurmaca bunlar başka birşey değil.  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Hemen foruma kaydedelim arkadaşları . Hem öğrenmiş oluruz , araçları nasıl . Bi-xenon var mı , çip tuning var mı ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Başlığı görünce dedim Ali Abi yine dehşet bir araba almış galiba :) 

Bir hevesle girdim, ufoyu görünce hevesim kırıldı :D Artık nasıl bir beklentim olduysa :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

18.000 alem lafzı, aslında birbirinden bağımsız 18.000 adet alemi değil, alemlerin çokluğunu ifade etmektedir. Şöyle birine kızarken söylediğimiz, sana 100.000 kez söyledim böyle yapma gibi.

Ama üstad'ın da dediği gibi birçok türün varlığına bende inanıyorum.

O değilde abi, gecenin bir vakti elinde fotoğraf makinası ne yapıyordun? ufo mu değil mi den daha çok merak ettim  :crazy:  :spiteful:  :spiteful:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...