İçeriğe Yönlendir

Ufo Mu Acaba ?

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

Bu arada Över gardaş, o benim über fiesta, gece dedim yakından geçiyorum, arkadaşa bir uğrayım, fakat inecek yer ve senin tam adresi bilmediğimden tahminen gelip selektör attım, bak görmüşsün, ama ben göremedim, yoksa şak balkona yanaşırdım :D Balkona led falan döşede milleti kormutmayalım, bak Ufo mu diye tartışıyorsunuz, değil UFO evet ama bildiğin den değil, o gördüğün UberFiestaOtomobili dir :D

Heh iyi oldu bunu soyledigin, Tsk ya verdim koordinatlari, dusurun ufo yu roket atip dedim. Daha da dolanma bizim semada valla kaffana yersin patriot tarzi bisey uber fiesta otomobilin hucrelerine ayrilir [emoji16]

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sirius ufo ya resimleri ulaştırsanız detaylı inceleme sonucu bir kanıya varılabilir.Adamların işi bu abi :crazy:

Sirius ufo dan cevap geldi mi Abi.

Arkadaslar, 3 kere mail attim sirius a ama mail adresleri hata verip almiyor resimleri, hatta aradim sitedeki cep telefonunu, mail de problem yok dediler. Alternatif mail adres verin dedim yokmus baska bende ugrasmadim [emoji3]

Gelirse uzaylilar bizi yemeye, gunahi vebali bu Siriuscu efendilerin boynuna. Ben dedim kaale almadilar [emoji16]

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Arkadaslar, 3 kere mail attim sirius a ama mail adresleri hata verip almiyor resimleri, hatta aradim sitedeki cep telefonunu, mail de problem yok dediler. Alternatif mail adres verin dedim yokmus baska bende ugrasmadim [emoji3]

Gelirse uzaylilar bizi yemeye, gunahi vebali bu Siriuscu efendilerin boynuna. Ben dedim kaale almadilar [emoji16]

Demek ki ciddi değillermiş. Boş ver abi onlar düşünsün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

O değilde abi, gecenin bir vakti elinde fotoğraf makinası ne yapıyordun? ufo mu değil mi den daha çok merak ettim :crazy::spiteful::spiteful:

Furkan kardesim ilk iletimde yazdim, yeni aldim 50mm lensi gece karanlikta deneme yapiyordum. Sans tamamen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hata raporunu buraya bi kopyalar mısın sana zahmet?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Bu arada, allahin varligini, mucizelerini gormek icin yagmur veya kar damlasi kovalamaya, carpiyor mu havada birbirine diye incelemeye gerek yok.

Git bak aynaya, o gozler o saclar o organlar, beyin kemik kan kaslar hepsi sadece tek bir embriyo dan korkunc bir duzen ve ahenkle cogalip milyar hucre olup seni meydana getirdi. Boyle bir muhendislik yok ve asla olmayacak, milyon yil sonra teknoloji gelisse bilim adamlari insanin etini kemigini organlarini 1 e 1 yaratabilse bile labaratuar da, o ruh u verip canlandiralibecek sadece rabbimdir.

O yuzden allah, yaradan var mi yok mu diye dusunup gunaha girip vakit kaybedilecegine 1 sevap isleyip allahin sevgili kulu olmaya calismak cok daha iyi bir fikir bence.

http://youtu.be/3_l904WOu0k

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hata raporunu buraya bi kopyalar mısın sana zahmet?

Kardes bu kadar ancak cepten

97f5ae6536a856e7e752d06a6bc47943.jpg

68bb28a1f76593620fc870b536a50a29.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Devamı da lazım. Blacklist'te değiller. Yolladığın dosyaların boyutu falan büyük olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Devami yok ki pc gibi, aksam evden chrome ile acip bakarim. Boyut olabilir ama kucultursem resimle oynayip orjinalligi gider, 16 18 gb arasi boyut

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Devami yok ki pc gibi, aksam evden chrome ile acip bakarim. Boyut olabilir ama kucultursem resimle oynayip orjinalligi gider, 16 18 gb arasi boyut

GB????

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Heh iyi oldu bunu soyledigin, Tsk ya verdim koordinatlari, dusurun ufo yu roket atip dedim. Daha da dolanma bizim semada valla kaffana yersin patriot tarzi bisey uber fiesta otomobilin hucrelerine ayrilir [emoji16]

Boşa ümitlenme, rotamı TSK ya önceden bildirmiştim, ayrıca Aselsan sağolsun, bana özel savunma-aldatma veee gelen her türlü tehditi koordinat- şekil şemal yada araç modeli girerek yansıtma özelliği olan bir yazılım yüklediler, bu sayede hem radara yakalanmam hemde banamısın demem, kısaca senin oralarda daha çook turlarım gardaş, dua et bana füze atmasınlar, yoksa füze direk senin kucakta demektir, robot resimini sisteme girdim, locked yazdı bile   :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bu arada, allahin varligini, mucizelerini gormek icin yagmur veya kar damlasi kovalamaya, carpiyor mu havada birbirine diye incelemeye gerek yok.

Git bak aynaya, o gozler o saclar o organlar, beyin kemik kan kaslar hepsi sadece tek bir embriyo dan korkunc bir duzen ve ahenkle cogalip milyar hucre olup seni meydana getirdi. Boyle bir muhendislik yok ve asla olmayacak, milyon yil sonra teknoloji gelisse bilim adamlari insanin etini kemigini organlarini 1 e 1 yaratabilse bile labaratuar da, o ruh u verip canlandiralibecek sadece rabbimdir.

O yuzden allah, yaradan var mi yok mu diye dusunup gunaha girip vakit kaybedilecegine 1 sevap isleyip allahin sevgili kulu olmaya calismak cok daha iyi bir fikir bence.

http://youtu.be/3_l904WOu0k

Nokta.
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

3. sayfa haberi olmak için bu kadar çırpınan da görmedim he. :crazy:

Not: Bu arada, sende 3. sayfada olan bir başkasında 2. sayfada da olabilir 4. sayfada da. Forum ayarlarına bağlı. :p

Yine açığımı yakaladınız örtmenim  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa Topaloğlunu çağırayımmı buraya :D 

bu görüntüler filimden almamı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Mustafa Topaloğlunu çağırayımmı buraya :D

bu görüntüler filimden almamı?

Bİr küçük su dökmeye inmişler gibi geldi bana. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

baş döndüren bir alıntı;

“Değerli dostlarımız,

En çok merak edilen konulardan birisi de, Dünya gezegenine ne zaman toplu iniş yapacak olmamızdır. Bunun zamanı henüz daha gelmedi. Bunun basit nedeni, insanlık kollektif bilincinin buna henüz hazır olmamasıdır ve Dünyadaki mevcut enerjiler, gerçekleşecek ilk büyük resmi ziyaret için şimdilik buna hazır enerjiler değil. Bu ilk resmi inişin gerçekleşeceği zaman ile ilgili belirli bir tarih yok. Bu ziyaret gerçekleşinceye kadar sizin zaman algınızla biraz daha zamanın geçebileceğidir. Ziyaret, Yeni Spiritüel Çağ’a son geçişten sonraya kadar gerçekleşmeyebilir.

Ancak, gerçekleşmekte olan, kademeli bir artış var, Dünya’nın sakinlerine kendimizi çok daha açık olarak gösteriyoruz. Elbette Dünyanın etrafında dolanan ve farklı yerlere inen, farklı büyüklüklerde çeşitli araçlara sahibiz. Düşündüğünüz, bildiğiniz ve tanımlayabildiğinizden çok daha fazla yerlerde varız. Eğer hepimiz aynı anda görülebilir olsaydık, insanlar tüm Dünyada bulunan hem büyük, hem küçük gemilerimizi görmekten şok olurlardı.

İnsanlık kozmik topluluğa katıldığı zaman, Dünyadaki karantinanın parçalanmasının doğru şekilde gerçekleşmesi bizim için çok önemli. Bu zamanda Dünya’nın ve onun sakinlerinin toplu inişler için hazır olmadığına inanıyoruz ve bu fikri işbirliği yaptığımız ağdaki tüm kozmik yıldız topluluklarla paylaşıyoruz. Geldiğimiz ve sizi ziyaret ettiğimiz zaman, kendimizle birlikte Dünyayı etkileyen çok güçlü enerjiler taşıdığımızı, ama en önemlisi karşılaştığımız insanları varlığımızla etkilediğimizi anlamalısınız.

Kendimizi size görünür kıldığımızda ve bölgenizde kendimizi size gösterdiğimizde, bize uyumlanabileceksiniz ve bu, şu andaki durumda kendimizle getirdiğimiz çok tiz, güçlü enerjiler ile karşılaşmaya herhangi bir şekilde hazır olmayan insanlar için muazzam bir enerji çarpışması anlamına geliyor. Bu sizin için iyi olmazdı. 
Kollektif olarak insanlık bu tür ziyaretler için henüz yeterli olgunlukta değil. İnsanlık fazlasıyla temelsiz, topraklanmamış ve ele almadığı ve işlemediği çok fazla ağır karma taşıyor. Çok fazla güvensizlik, korku ve paranoya taşıyor – bu yüksek spiritüel anlayışı ve içgörüyü bloke ediyor. Bu, insanların spiritüel mesajlar almasını ve kalplerini bize açmasını ve yüksek spiritüel seviyede bizimle iletişim kurmasını çok zorlaştırıyor.

Maalesef, bizimle fiziksel karşılaşmalar için hazır olan çoğu insanın düşündüğünden o kadar çok az insan var ki. Spiritüel uyanışlara sahip olan ve kendi ruhsal gelişimleri ile çalışan tüm insanların bizimle karşılaşarak çok güçlü bir şekilde etkileneceklerini anlamak önemlidir. 
Şu anda Dünyadaki insanlarda gerçekleşmekte olan ruhsal dönüşüm sürecinde iken, kişi enerjilere inanılmaz şekilde şeffaf, geçirgen ve hassastır. Bu, eğer onlar kendi ruhsal gelişimlerinde temsil ettiğimiz frekansa erişmezlerse, varlığımızın onların süreçlerine onlar için iyi olmayan bir şekilde müdahale edebileceği anlamına gelir. Bu nedenle beklemeyi ve bireyler bizim enerjilerimizle karşılaşmaya hazır olunca temas kurmayı seçiyoruz.

Gerçekte yüzlerce yıl önce insanlar ile karşılaşmak bizim için bugün olduğundan çok daha kolaydı. Bu bir çelişki gibi görünebilir, ama değildir. Bu, bugün Dünya’da gerçekleşmekte olan muazzam şekilde güçlü enerji dönüşümüne ve Yeni Spiritüel Çağa geçişten dolayı insanların içinde gerçekleşenlere bağlıdır. Enerjilerimize hazır olmayan çok fazla insan olduğu için, insanlık spiritüel gelişiminde beklendiği kadar ilerlemediği için, insanlık bu karşılaşmalara hazır oluncaya kadar beklemeyi seçiyoruz.

Size bugün verebileceğimiz tek yanıt, şu an yaşamakta olan jenerasyonun bu temasa ve geçişe tanık olacağıdır...”

Pleiades Konseyi…

kaynak: http://siriusufo.org/

Yorum bağlantısı

Ben de onu merak ediyordum :D

Uzaylılar biriyle temas edecekler, röportaj yapacaklar, tüm planlarını anlatacaklar, röportaj yaptıkları kişi uzaylıları çok iyi anlayacak, bizim dilimize çevirecek ve bizimle paylaşacak. Fakat bu nadir anı cep telefonuyla çekmeyecek, kaydetmeyecek, başımdan böyle böyle işler geçti demeyecek...

Bunu bir röportaj olarak değil de bir ileri görüşlü şahsın yazdığını düşünmek daha doğru olur :)

Tabi bir diğer durum ise nasıl 100 yıl önceki toplumun wifi interneti algılamasını beklemiyorsak bizim de günümüzde kavrama sınırımızın üzerinde şeyler olabileceğini unutmayın.

Hele sabır, bakalım daha neler göreceğiz çağın teknolojik ilerleyişinde.

Yorum bağlantısı

Vay anam, ufoların amerikan yapımı gizli hava taşıtları olduğuna dair çok gizli secret belgeler  :D

Peki bizde göreceğiz mi ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Bu ileri görüşlü şahıs, medyayı kullanarak insanlarda bir takım düşüncelerin altyapısını oluşturmaya çalışıyor olabilir mi? Yukarıdaki bilgiyi öğrendikten sonra hissettiklerin ve düşündüklerin neyse, insanların işte o şekilde hissetmelerini ve düşünmelerini istiyor olabilir mi? Çünkü bazıları için medya kitleleri yönlendirme ve yönetme aracı da...

Olmaz. Top Secret :D

Medyanın kitleleri yönlendirmede iyi veya kötü niyetli kullanıldığı doğru. Ama evren üzerinde insanlığın hem zaman dilimi olarak hem de boyut olarak kapladığı yeri algılayabilecek bir insanın evreni birileriyle paylaşma fikri için yönlendirilmeye ihtiyacı yok.

İşte bunu doğru söyledin. Bilgi ve bilimde bir takım milletlere ait bir takım insanlar, bizim kavrama sınırımızdan bile öte şeylerle uğraşmaktalar ve çoğunu başardılar üstelik.

Bunu kötü birşey olarak mı söyledin :) tam çözemedim.

Teknolojinin ilerleyişinin hastalıkların tedavisi ve kopan uzuvların yerine yenilerini sağlayabilecek gelişmeleri görmek güzel ama doğadan çok fazla uzaklaştık. O büyük sıkıntı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...