İçeriğe Yönlendir

Vw Cc Hakkında.

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Furkan Avcı

Anlatılanların kasıtlı olduğunu bir gün sizde görürsünüz, yok 3 ay sıra veriyorlar yok indirim yapmıyorlar vs vs.

Yatırım maliyeti düşük işletme maliyeti yüksek bunların :)

Dedim ya vergi ve yakıt problem olmasaydı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

Anlatılanların kasıtlı olduğunu bir gün sizde görürsünüz, yok 3 ay sıra veriyorlar yok indirim yapmıyorlar vs vs.

Yatırım maliyeti düşük işletme maliyeti yüksek bunların :)

fiyat olarakta çok büyük bi fark yok bence.  Jetta 1.6 TDI highline  80.800    Focus 1.6 TDCI Titanium 74.500   .  6bin tl var.

yakıt olarakta 0.5-1 litre farkediyor TDI daha az yakıyor,benim gördüğüm o.

Tabi kişisel tercih girince işe bide çok fazla vw olması etrafta, milleti soğutuyor :) 

Bekletme işide doğu,2012 de beyaz 1.4 tsı jetta comfot. için 2.5 ay süre vermişlerdi.sıraya aldılar, satıştan vazgeçen biri sayesinde biz aracı alabilmiştik.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

fiyat olarakta çok büyük bi fark yok bence. Jetta 1.6 TDI highline 80.800 Focus 1.6 TDCI Titanium 74.500 . 6bin tl var.

Tabi kişisel tercih girince işe bide çok fazla vw olması etrafta, milleti soğutuyor :)

Bekletme işide doğu,2012 de beyaz 1.4 tsı jetta comfot. için 2.5 ay süre vermişlerdi.sıraya aldılar, satıştan vazgeçen biri sayesinde biz aracı alabilmiştik.

Ölü zamanlarda araç bulunmayabiliyor ama şu sene sonu yoğunlunda biradere araç bulduk biz 10 gün de :) fiyatkonusu evet hiç birinin birbirinden farkı yok
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

1.) Bundan birkaç sene öncesinde sıfır, arka camları manuel olan polo aracına 40 bin küsür fiyat biçmişlerdi. Bizde 2 yaşında Honda Civic Premium almıştık (34500tl). 

2.) 2006 senesinde babam araba almak için VW ye gittiğinde 135 lik transporter için 1 kuruş bile peşin paraya inmeyen satıcı, elindeki caddy aracını satabilmek için bi güzellik yapiiim abime edasıyla 300 yada 500 tl gibi bi fiyat kırmış.

3.) Yine aynı tarihte aynı plaza, test etme imkanımız varmı sorusuna " -araç bu ister al ister alma" demiş bir arkadaşıma. Sonuç Yaris olmuştu.

Siz olsanız ne yapardınız? VW  nefret ettiğim bir marka. Düzeleceğini de sanmıyorum. Yukarıda Sefa 'nın yorumu çok doğru. İçi hep aynı. Dışları da aynı. Passat jetta golf caddy transporter polo... Farklı olanlar Crafter ve CC :) Kopyala yapıştır araçlar.

Focus 'un içine bindiğinizde 2015 senesinde yaşadığınızı hissediyorsunuz. Jetta da o hissi veriyor mu acaba? Etmez arabalarına değmez para dediğim işte tam da bu.

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

1.) Bundan birkaç sene öncesinde sıfır, arka camları manuel olan polo aracına 40 bin küsür fiyat biçmişlerdi. Bizde 2 yaşında Honda Civic Premium almıştık (34500tl).

2.) 2006 senesinde babam araba almak için VW ye gittiğinde 135 lik transporter için 1 kuruş bile peşin paraya inmeyen satıcı, elindeki caddy aracını satabilmek için bi güzellik yapiiim abime edasıyla 300 yada 500 tl gibi bi fiyat kırmış.

3.) Yine aynı tarihte aynı plaza, test etme imkanımız varmı sorusuna " -araç bu ister al ister alma" demiş bir arkadaşıma. Sonuç Yaris olmuştu.

Siz olsanız ne yapardınız? VW nefret ettiğim bir marka. Düzeleceğini de sanmıyorum. Yukarıda Sefa 'nın yorumu çok doğru. İçi hep aynı. Dışları da aynı. Passat jetta golf caddy transporter polo... Farklı olanlar Crafter ve CC :) Kopyala yapıştır araçlar.

Focus 'un içine bindiğinizde 2015 senesinde yaşadığınızı hissediyorsunuz. Jetta da o hissi veriyor mu acaba? Etmez arabalarına değmez para dediğim işte tam da bu.

Bu dedikleriniz markayla alakali degil ki. Dogus ile alakali.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Motor büyüklüğü (yakıt ve vergi) problemi olmasa, coupe sedan istiyorsanız bundan alın derdim, CC den kalite, tasarım, prestij olarak her türlü önde bence 2005 tasarımı olmasına rağmen.

Ama işte motor büyük CLS 350, 3498 cc 276 BG. 2005-2006 modelleri örnek verdiğiniz CC ler ile aynı paralarda.

Bu motora bineceksem eğer neden e39 m5 olmasın. Battı balık yan gider :)

Bu dedikleriniz markayla alakali degil ki. Dogus ile alakali.

Arabaları da mı doğuş tasarlıyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can
(düzenlendi)

Bu motora bineceksem eğer neden e39 m5 olmasın. Battı balık yan gider :)

Arabaları da mı doğuş tasarlıyor?

Bayilerin yaklasimini kastettim. Tasarim isi kisisel begeniye dayandigindan onunla ilgili konusmadim. Bana kalirsa tasarimlarin guncel olmadigini soylemek haksizlik. Ben disindan cok icini begeniyorum Vw araclarinin ustelik.

Tum modellerinin benzer tasarim olmasina gelince. Ayni sey Ford'da da var. su an Fiesta, B-Max, Courier'i onden bakinca ayirt edebiliyor musuniz? C-max ile B-max arasinda bile fark yok birkac nikelaj detayi disinda aralarinda. Mk3 Mondeolar ile Focus'lar arasinda onden bakinca fark gorebiliyor musunuz?

tarihinde Aykut Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Siz olsanız ne yapardınız? VW  nefret ettiğim bir marka. Düzeleceğini de sanmıyorum. Yukarıda Sefa 'nın yorumu çok doğru. İçi hep aynı. Dışları da aynı. Passat jetta golf caddy transporter polo... Farklı olanlar Crafter ve CC :) Kopyala yapıştır araçlar.

Pazarlık bazı mallarda olur bazılarında olmaz. Yüksek atıp sonra iniyor gibi yapınca ne değişiyor? bedava mı veriyor?

Honda mutluhan'ın bana yaptığı terbiyesizliği daha kimse yapmadı. CRV için dizel gelmez gelse de size kalmaz gibi bir laf etti ne bilgi ne birşey vaktiyle. Sonra Honda Türkiye ye şikayet etmiştim telefonla geri aradılar özür mözür dilemişlerdi. Yine diğer zamanlarda da honda bayilerinde bir vurdumduymazlık her zaman gözlemişimdir.

EVet VW bayilerinin burnu havadadır. Onlar da bilgisizdir. Ancak sözkonusu personelin ne kadar maaş aldığı ne kadar eğitim gördüğü bunlar çok cüzi rakamlar. Olayı abartmamak lazım. Araç çok satıyorsa fiyatı tabii ki düşmez. Bu aracı kötü yapmaz.

VW araçların içinde değişim az olur. Değişim çok olan araçlar çabuk eskir. ALman araçları yavaş değişir. Çok belirgin olan tasarımlar kısa sürede demode olur. sadelik avrupa araçlarında vardır. Doğu kültürü daha çok düüme ve nikelaj ister. Bu deneylerle tesbit edilmiş kültürel bir durum.

Tercih vatandaşındır.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ölü zamanlarda araç bulunmayabiliyor ama şu sene sonu yoğunlunda biradere araç bulduk biz 10 gün de :) fiyatkonusu evet hiç birinin birbirinden farkı yok

Bu çok iyi birşey bence..

Ülker çukulata alırken pazarlık ediyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bir aracın nihai fiyatını öğrenmek için elli yere telefon niye etmek zorundayım?

Açarım interneti bakarım fiyatına.. Bayi sistemi bile olmamalı bence. sadece test yeri olmalı.

geri kalan işi online halledebilmelisin.

İşimiz var gücümüz var. Bayi bayi dolaşamam. Kayseri'den araç almak zorunda kalamam. saçmalık bence..

Test aracı yoktur, istediğin konfigurasyon yoktur. Bir bayi diğerindeki aracı satamaz... vs vs.

bence merkezi olmalı bu işler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu çok iyi birşey bence..

Ülker çukulata alırken pazarlık ediyor muyuz?

Bulduğumuz araç bir de Comfortline dsg konfor paket renkli cam Pasifik mavi. Biraderin istediği renk istediği donanım ve paket

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Müşteriye ilgi satışı çok etkiliyor bence, bu yüzden polo yerine getz bakmıştık. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar tartışırken lütfen kırıcı olmadan mesaj yazalım.

Not: konu içinde ortam gerecek mesajlar silinmiştir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kasap2

2 aydır araç bakıyorum hepiniz benden büyüksünüz sadece konuya farklı bir görüş eklemek istediğim için yazdım neredeyse tüm markalara email ve telefon yoluyla ulaştım bu zamana kadar vw markasıyla hiç bir şekilde muhatap olmamıştım bilgim sadece DSG ile ilgiliydi.

VW tüm Türkiyedeki bayileriyle görüştüm o kadar yakın davrandılar ki bayi oturduğum yerde yok saolsun satis danismani bayan bu zamanda bej arac buldu trendline diye vazgecmistim hatta dedim sen jetta alıyon bunun kaçbin euroluk cc Touareg vs alanı var onlarla nasil konuşuyorlardır plazada da oldukça sıcakkanlı idiler fiyat konusunda normal indirim üstüne ekstra bir derece de indirim yaptılar şimdi keşke alayım iyi olurdu diyorum

Ford bayileriyle görüştüm daha önce 0km fiesta ve focus almistik 2.el focus aldım sonra bunlara rağmen ilginç bir şekilde aynı bayi de yanyana 2 temsilci 2 gün arayla farklı fiyatlar verip ısrarla titanium satmaya kalktılar birde bayilerde benzinli test aracı yok adamlar kalkmış dizel satmaya çalışıyorlar

Nissan ve Renault ise fiyatta ne hikmetse çok kırmadılar uzaktan aradığımı ve bulunduğum yerde bayileri olmadığını belirtmeme rağmen anlayışlıktan öte illa gelmeniz lazım fiyat icin vs gibi konuştular

Opel ile en son bugün görüştüm elinde en son 1.6 business Sedan manuel kalmış dedim nette fiyat belli ben ekstra koltuk ısıtma istiyorum ne zaman gelir uzun sürer dediler bunu verin dedim verdiği fiyat internetle aynı e dedim hani kampanya indirim bana bu Tr deki en son araç park sensörü ile kartel muhafaza var ekstra olarak paspas veriyorum ne diyeyim indir fiyati geleyim dedim 1 tl düşmedi

Honda ile birkez görüştüm fiyatlarla ilgili açıkçası pek bilgi alamadım bana soğuk geldiler adam araçlarımız söyle iyi böyle iyi dedim ş.içi 9.10 diyorlar yok efendim lpg ile az yakıyor falan uzatmadım açıkçası satış temsilcisinin lpg konusunda bilgisi olduğunu düşünmüyorum

Mazda ile yeni 3 için görüştüm araç yok birsüre dediler saolsunlar yakınlik hissettim telefonda yapıcı davrandılar

Diğer firmalarla görüşmedim lakin kısaca söyleyeceğim vw yi hiç bu kadar yakın beklemiyordum şu anda diyalog hattını arada arıyorum gelecek araçlar için ne kadar güzel bir sistem yapmışlar diye her defasında söylüyorum Teşekkürler

Yorum bağlantısı

Satışlar düşük, kapıda karşılamaları lazım şimdi.

Tüm bayiler kotayi doldurdu, hic bir bayiide düşük satış yok malesef.
Yorum bağlantısı

Yeni yıldaki ötv zammı haberini erken uçurarak 2015 model beklentisi ile alımı sarkıtanları bayilere güzelce çektiler. Ocak Ayı'ndaki beklenen artış Aralık'a kaymış oldu. 2015 yılının trendi de 1.3 motor ve altı olacak muhtemelen:))

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fiyat olarakta çok büyük bi fark yok bence.  Jetta 1.6 TDI highline  80.800    Focus 1.6 TDCI Titanium 74.500   .  6bin tl var.

konumum gereği bu almaktan vazgeçen arkadaş varlığını o kadar çok defa duydum hatta alışta şahit oldum ki bu almaktan vaz geçen arkadaşlar ne iyi oluyor :D fazla inanamyın stok otoparkından vw çok seçip alındı farklı bayiilerden.

Vesile ile Honda standart olarak 5 yıl garanti sunsa da , garanti konusunda bu kadar sansayonel efsaneler yaratamıyor sosyal medyada, bu da Vw nin yönetiminin ayrı birt becerisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

kapı mı kaldı?

giris_kapilari_22012014_Picture_2.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...