İçeriğe Yönlendir

Vw Cc Hakkında.

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Furkan Avcı

Bu arada Sefa hocam ile birlikte CC yi incelemeye gitmiştik bir keresinde, koltuğu en aşağı indirmiştim ama baş mesafesi beni daraltmıştı (tavan ile başım arasıdna 3-4 cm vardı), ek bilgi olsun ;)

2003 model Liberty'de var o donanım :keyifli:

Benim araçtada var ;)

Yorum bağlantısı

aracınız sele kapılır da araçtan çıkmak isterseniz manuel arka camları arayabilirsiniz. Keza manuel arka camlar çocuk kilidi olan araçta çoğu kez beni arka koltuktan kurtarmıştır. Araçta kilitli kalan çocukların da oldukça önemli bir kurtulma yoludur.  Bu arada 2006 Ford Fusion 1.6 TDCI LUX aracımızın arka camları manuel. Şikayetçi değiliz.

Bence ön camlar da manuel olabilir. Hem biraz spor yapıyorsunuz hem de çevreci, hem araç daha ekonomik olur daha hafif olur vs vs. Böyle gereksiz şeylerle vatandaşın parasını sömürüyorlar.

Geçen seneye kadar ön camları manuel Albea kullandım. Pratik değil. Tek başınayken adres sormak için birinin yanında duramazsın. müsait yer bul, parket, ya da eğilerek açmayaalış her türlü dert.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Geçen seneye kadar ön camları manuel Albea kullandım. Pratik değil. Tek başınayken adres sormak için birinin yanında duramazsın. müsait yer bul, parket, ya da eğilerek açmayaalış her türlü dert.

Saygılarımla.

sağ taraf için evet. tamamen de yere vurmadık canım. :)

passat normal versiyonda bile ön A sütunu çok fazla önüne geliyor adamın. kafa demire çarpıyor  gibi oluyor çıkarken.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Diğer tarafta ducato farlarının göz aldığı konuşuluyor. Aklıma CC'nin iyi bir yanı geldi. İç dikiz ayna ve şoför kapısındaki yan aynanın otomatik kararma özelliği vardı. Bir de ziebart cam filmi yaptırmıştım. Kullandığım süre boyunca arkadan gelen hiç bir aracın farlarından rahatsız olmadım. Atılan selektörler bile rahatsızlık vermedi.

Bir CC'ye selektör atarsanız veya uzunları yakıp arkasına yapışırsanız dahi şoför tepki vermeyebilir, aklınızda olsun.

2013 Octavia Elegance aracımda her iki dış dikiz aynası + iç dikiz aynası karartmalıydı. Bu aracı nasıl satmışım hala anlamıyorum. 72,5'a dsg dizel cam tavan Elegance Octavia yı sat, 58'e 1.2 benzinli comfortline manuel Golf al. İnsanoğlunu anlamak çok zor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...