İçeriğe Yönlendir

Bluetooth Mp3 Decoder Board Fm Radio Usb Sd Aux Montajı.

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Eline Sağlık Mehmet Hoca, güzel iş.

Konuyu Ana mondeo konusuna sabitledim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi güle güle kullan eline emeğine sağlık :):bravo:

Teşekkür ederim Erenciğim.

Eline Sağlık Mehmet Hoca, güzel iş.

Konuyu Ana mondeo konusuna sabitledim.

Sağol abi.

Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Abi benim aylardır yapamadığımı sen yapmışsın, ellerine sağlık. Galip al sana kılavuz aslanım, hemen benimkini de halledelim  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerine sağlık kardeşim, büyük bir eksikliği gidermiş oldun. Güle güle kullan. Hızlı da çalışmışsın, tebrik ederim. :bravo::good1:

Yorum bağlantısı
Rahmi topal

Arkadaşlar bu tür ürünler olurmu acaba yani usb kablosunu taksak okurmu 147786368_tn70_0.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Mehmet Hocam süper bir iş olmuş.Ellerine sağlık, güle güle kullan.Hocam, sürüş esnasında çalan parçayı değiştirmek zor olmuyacak mı kumanda olmadan ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi benim aylardır yapamadığımı sen yapmışsın, ellerine sağlık. Galip al sana kılavuz aslanım, hemen benimkini de halledelim :fiuw:

Abi bende aux girişi vardı kolaylık oldu. Parça bugün geldi bana [emoji4][emoji4][emoji4]

Eline Sağlık Hocam Güzel Olmuş, :good1:

Teşekkür ederim KARDEŞ.

Ellerine sağlık kardeşim, büyük bir eksikliği gidermiş oldun. Güle güle kullan. Hızlı da çalışmışsın, tebrik ederim. :bravo::good1:

Aynen abi. Teşekkür ederim. sağol.

Mehmet Hocam süper bir iş olmuş.Ellerine sağlık, güle güle kullan.Hocam, sürüş esnasında çalan parçayı değiştirmek zor olmuyacak mı kumanda olmadan ?

Parça pek Değiştirmiyorum. Parçalar özenle Seçildiği için. Ancak kumandanın Gözünü söküp yukarı alacağım. Bugün yoruldum [emoji4][emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Arkadaşlar bu tür ürünler olurmu acaba yani usb kablosunu taksak okurmu 147786368_tn70_0.jpg

olmaz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar bu tür ürünler olurmu acaba yani usb kablosunu taksak okurmu 147786368_tn70_0.jpg

Bu Parça MP3 okumuyor bu bildiğim kadarı ile usbden alınan sesi jacka çeviriyor.
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Ellerine sağlık Mehmet hocam güzel olmuş,güle güle kullan   :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ellerine sağlık Mehmet hocam güzel olmuş,güle güle kullan :good1:

Teşekkür ederim Cengiz kardeşim.
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Abi bende aux girişi vardı kolaylık oldu. Parça bugün geldi bana [emoji4][emoji4][emoji4]

Teşekkür ederim KARDEŞ.

Aynen abi. Teşekkür ederim. sağol.

Parça pek Değiştirmiyorum. Parçalar özenle Seçildiği için. Ancak kumandanın Gözünü söküp yukarı alacağım. Bugün yoruldum [emoji4][emoji4]

Yorulmuşsun ama çok güzel olmuş Hocam.Emeğine değmiş yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yorulmuşsun ama çok güzel olmuş Hocam.Emeğine değmiş yani.

Kesim anında maket bıçağı kırılmasa süper olurdu. O Yüzden kesim biraz kötü oldu. Mehmet Özyürek abim hiç beğenmedi haklı olarak. Gerçi bende beğenmedim. Ama olsun önden görünümde sıkıntı yok [emoji106][emoji106]

İş bitti bagajdaki çantada maket bıçağı varmış [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Armagan

Elinize sağlık. Birşeyler sorabilir miyim?

Simdi bu tam olarak ne işe yarıyor?

1~ Flashdaki mp3 leri mi çalıyor?

2~ Telefona bluetooth ile bağlanıp telefondaki mp3leri mi çalıyor?

3~ Benim 2005 cmax trend de aux girişi yok. Teybin arkasına bir yere bağlasam çalışır mı?

Iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Kesim anında maket bıçağı kırılmasa süper olurdu. O Yüzden kesim biraz kötü oldu. Mehmet Özyürek abim hiç beğenmedi haklı olarak. Gerçi bende beğenmedim. Ama olsun önden görünümde sıkıntı yok [emoji106][emoji106]

İş bitti bagajdaki çantada maket bıçağı varmış [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Olsun Hocam önemli olan önden görünüşü zaten.Bagajdaki bıçağın da iş bitince ortaya çıkması kötü olmuş :) Aman dikkat Hocam,kesim anında bıçağın kırılması genellikle kötü durumlar ortaya çıkarır  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Olsun Hocam önemli olan önden görünüşü zaten.Bagajdaki bıçağın da iş bitince ortaya çıkması kötü olmuş :) Aman dikkat Hocam,kesim anında bıçağın kırılması genellikle kötü durumlar ortaya çıkarır :nazar::nazar:

Aynen sakat oluyor.

Elinize sağlık. Birşeyler sorabilir miyim?

Simdi bu tam olarak ne işe yarıyor?

1~ Flashdaki mp3 leri mi çalıyor?

2~ Telefona bluetooth ile bağlanıp telefondaki mp3leri mi çalıyor?

3~ Benim 2005 cmax trend de aux girişi yok. Teybin arkasına bir yere bağlasam çalışır mı?

Iyi akşamlar

Teşekkür ederim.

İlk 2 soru evet. Hatta radio bile var üzerinde. Sd karttan da okuyor.

3. Soruyu bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi konuyu yeni görüyorum. :biggrin:  Anca oturdum bilgisayar başına. :blush:  Güle güle kullan. Kendime yapılmış gibi sevindim.. :):bravo:

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Eline sağlık hocam cihazın yapımı ve konumlandırması çok iyi olmuş... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne işe yarıyor bu?

Bizde ki Sonyler 6lı cd çalar. Track Çalıyor.

Bunu auxa bağladım. Flash diskteki veya sd karttaki MP3 çalmak için.

Abi konuyu yeni görüyorum. :biggrin: Anca oturdum bilgisayar başına. :blush: Güle güle kullan. Kendime yapılmış gibi sevindim.. :):bravo:

Teşekkür ederim KARDEŞ sağol.

Eline sağlık hocam cihazın yapımı ve konumlandırması çok iyi olmuş... :)

Teşekkür ederim.

Çok Sağolun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bizde ki Sonyler 6lı cd çalar. Track Çalıyor.

Vayy süpermiş. Satsana bana

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Vayy süpermiş. Satsana bana

Çin'den sipariş geçelim sanada [emoji23][emoji23] aux girişi var mı?
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

hocam Maşallah :good1::bravo:

Teşekkür ederim abi sağol.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...