İçeriğe Yönlendir

Bluetooth Mp3 Decoder Board Fm Radio Usb Sd Aux Montajı.

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Ürün güzel. Fikir güzel. Işçilik berbat. [emoji15]

Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Eline sağlık hocam. Güzel ürünmüş. Güle güle kullanın. İşçiliği beraber mi yapsaydık. [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ürün güzel. Fikir güzel. Işçilik berbat. [emoji15]

Güle güle kullan.

Emmi sağol [emoji23]

Önden güzel [emoji23]

Eline sağlık hocam. Güzel ürünmüş. Güle güle kullanın. İşçiliği beraber mi yapsaydık. [emoji6]

Teşekkür ederim hocam.

Yaptım bitti [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun abi :nazar:

Teşekkür ederim Ali.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dün test ettim klasörler halindeki Şarkıları Çalıyor. Ancak klasörler arası geçiş yok. Onun için klasörlerdeki Şarkıyı tahmin edip tuşladığınızda geçiyor.

Ancak klasörün mantığı ne diye düşünebilirsiniz. Doğru düşünce. Ancak en azından eşimin dinlediği şarkılar bir klasörde benim dinlediklerim bir klasörde olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Dün test ettim klasörler halindeki Şarkıları Çalıyor. Ancak klasörler arası geçiş yok. Onun için klasörlerdeki Şarkıyı tahmin edip tuşladığınızda geçiyor.

Ancak klasörün mantığı ne diye düşünebilirsiniz. Doğru düşünce. Ancak en azından eşimin dinlediği şarkılar bir klasörde benim dinlediklerim bir klasörde olur.

Sen bu işi biliyorsun.. :biggrin:

Ruhu güzel gardaşım benim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen bu işi biliyorsun.. :biggrin:

Ruhu güzel gardaşım benim :biggrin:

Bak bak [emoji23][emoji23]odunluktan kalaslığa [emoji125][emoji125] sen daha iyisin [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Bak bak [emoji23][emoji23]odunluktan kalaslığa [emoji125][emoji125] sen daha iyisin [emoji23][emoji23][emoji23]

Boynuz kulağı geçer demişler ne yaparsın işte  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Boynuz kulağı geçer demişler ne yaparsın işte :D

Öğreneceksin sende [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Öğreneceksin sende [emoji23][emoji23][emoji23]

Ben tekrar başa sarıyorum janım,kimileri gibi bir ilki yaşamıyorum  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben tekrar başa sarıyorum janım,kimileri gibi bir ilki yaşamıyorum :D:D

Herşeyin ilki daha güzel [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Emeğinize sağlık mehmet bey,çok güzel olmuş,keşke bende yapabilsem

Sizin hamside yok mu Barış bey?
Yorum bağlantısı
Misafir

Sizin hamside yok mu Barış bey?

Maalesef ful+full aracımda aux çıkışı var benimde mehmet bey

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ozaman bu Şart

Harbiden çok güzel. 8 gb flash diske attım Şarkıları.

Araç Çalışınca çalmaya Başlıyor. Ben auxa geçersem radio frekansı gibi oluyor [emoji23][emoji23]

Radio kendi radiom. 128 gb lık flash disk gelsin Gör ondan sonra [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir
(düzenlendi)

Bende sipariş verdim ama max harici Hafıza 8 gb yazıyo 128 lik sıkıntı yapmasın abi

tarihinde Tevfik Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende sipariş verdim ama max harici Hafıza 8 gb yazıyo 128 lik sıkıntı yapmasın abi [emoji1]

Deneriz [emoji106][emoji106]

İşte yapabilsem

[emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Ozaman bu Şart

Harbiden çok güzel. 8 gb flash diske attım Şarkıları.

Araç Çalışınca çalmaya Başlıyor. Ben auxa geçersem radio frekansı gibi oluyor [emoji23][emoji23]

Radio kendi radiom. 128 gb lık flash disk gelsin Gör ondan sonra [emoji23][emoji23][emoji23]

En baba şarkı 5 mb. Yaklaşık 5 dakika sürer. Bir saatte en fazla 12 şarkı çalarsın. Gittiğin en uzun yol 8 saat sürse, 92 şarkı çalarsın. Hadi atlatarak dinlediğini düşünelim 200 şarkı olsun, 4 kişilik bir ailenin her ferdi için 200 şarkı olsun 800 şarkı hadi 200'de cabası olsun. 1000 şarkı, 1000x5=5000 mb = 5 gb. Senin flash disk 8 GB, kaç şarkı alacak da, yetmeyecek de 128 gb. flash diske şarkı yükleyecen? :yildizlar::fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

En baba şarkı 5 mb. Yaklaşık 5 dakika sürer. Bir saatte en fazla 12 şarkı çalarsın. Gittiğin en uzun yol 8 saat sürse, 92 şarkı çalarsın. Hadi atlatarak dinlediğini düşünelim 200 şarkı olsun, 4 kişilik bir ailenin her ferdi için 200 şarkı olsun 800 şarkı hadi 200'de cabası olsun. 1000 şarkı, 1000x5=5000 mb = 5 gb. Senin flash disk 8 GB, kaç şarkı alacak da, yetmeyecek de 128 gb. flash diske şarkı yükleyecen? :yildizlar::fiuw:

Abi şu var. Araç çalıştığında otomatik Çalışıyor. Yani radyo mantığı ile kullanıyorum [emoji4] 120 gb işin geyik tarafı [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi şu var. Araç çalıştığında otomatik Çalışıyor. Yani radyo mantığı ile kullanıyorum [emoji4] 120 gb işin geyik tarafı [emoji23][emoji23]

Haklısın, hiç olmazsa zırt pırt reklam, tel bağlantısı vs. dinlemiyorsun.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Emmiye katılıyorum işçilik konusunda. .. Hocam çivi uçlu havya (lehim makinası) ile yapıyorum ben genelde bu işleri. Siz de kenarları düzeltmek için kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...