İçeriğe Yönlendir

2016 Model Skoda Superb Göründü

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Araba değiştirirsem Honda Civic'e yönelecektim ama bu tasarım sonrası aklım karıştı benim. Motor donanım ve fiyat seçeneklerini görmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bence en az passat kadar güzel olmuş.Bu araca 1.4 tsi 160 hp DSG koyarlarsa çok satarlar.Lakin bu riske vw grubu girmeyecektir :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Superb gününden beri sevdiğim arabalardan biridir. her kasası o anki güncel passattan daha güzel ve mantıklıdır. yenisini de ayrıca beğendiğimi belirtmek isterim. alınır mı bence evet.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Video için teşekkürler.Düşündüğüm gibi 1.4 tsi 150 hp dsg ile süper bir kombinasyon olur.Ya da 1.6 tdi 120 hp dsg ile daha güzel olur  :) 100 bin tl üstünde olursa satamaz,passattan çok daha ucuz olması lazım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdussamed Acar

Skoda yetkililerine sesleniyorum;

Allah aşkına göstergedeki yazı fontlarını ve onları dairesel hizalamayı bırakın artık, gördükçe içim kalkıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Baslangic fiyati 60000 tl civari olacakmis. Fena fiyat degil.

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

arkadan audi a3 sedan ön taraftan ise yeni seat leon olmuş

+1

benim de aklıma ilk o araçlar geldi..

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ağustosta satışa çıkacak.60 bin tl başlangıç için hiç de fena değil bu sınıfta ve boyuttaki araç için.Ben de takip ediyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

On izgara benim hic hosuma gitmiyor. Onun harici boyu posu cok guzel masallah.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

On izgara benim hic hosuma gitmiyor. Onun harici boyu posu cok guzel masallah.

Bu sefer ön ızgara çirkinliğini de gidermişler.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Rakipleriyle kardeş; ama rakiplerinden daha ucuz...

Açıkçası, bir arabaya verebileceğim bu kadar param yok ama; eğer D segmentinde bir araç almayı düşünüyor olsaydım; aklımın bir kenarına mutlaka SuberB'i görmeyi yazardım. 

Bir önceki kasanın da çok fazla taliplisi olmuştu. Lakin tasarım olarak yuvarlak hatların seçilmesi araca mahsun bir ifade veriyordu. Yeni tasarımda daha köşeli hatların tercih edilmesi bu mahsun ifadeyi agresife doğru kaydırmış. Güzel de olmuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Halis Parlak

Rakipleriyle kardeş; ama rakiplerinden daha ucuz...

Açıkçası, bir arabaya verebileceğim bu kadar param yok ama; eğer D segmentinde bir araç almayı düşünüyor olsaydım; aklımın bir kenarına mutlaka SuberB'i görmeyi yazardım. 

Bir önceki kasanın da çok fazla taliplisi olmuştu. Lakin tasarım olarak yuvarlak hatların seçilmesi araca mahsun bir ifade veriyordu. Yeni tasarımda daha köşeli hatların tercih edilmesi bu mahsun ifadeyi agresife doğru kaydırmış. Güzel de olmuş...

Aynen size katılıyorum. :good1:

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

MQB platformu üst segmentte de kopyalarını pardon meyvelerini vermeye başlamış... :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

İyi güzel de, gerçekte 90-100 bin gibi parayı masaya koyup Skoda alırmıyım bilmiyorum. Sadece mantık yetmez aşk da lazım :) Onu da canı canlı görünce anlarız.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Yeni Superb,eğer anlatıldığı gibi fiyat ve performans aracı olursa passat satışlarını bile baltalayacaktır ki diğerlerini saymıyorum.Ben merakla bekliyorum Ağustos ayında piyasaya çıkacak.

1.4 Tsi 150 Hp Dsg favorim :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Halis Parlak

Arkadaşlar yeni superb piyasaya çıktı.Benim gibi fiyat listesini bekleyenler için liste aşağıdadır.Düşük motorlarda tıpkı passatda olduğu gibi öncelikle manueli sürmüşler dsg sonra gelecek sanırım.1.6 tdi manuel fiyatı bence yüksek passat ile arada 20 bin tl olmadıktan sonra satışı zor.Yine de ben takip edeceğim görelim millet alsın öncelikle.. :)

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/fiyat-listesi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...