İçeriğe Yönlendir

Michelin Iyi Diyolar Hadi Ordan

Serkan Erden

Recommended Posts

Önder Özcan

Cüllük gibi olur

yani ? :crazy:

olur anlamını çıkarıyorum ben burdan?

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

önceki sayfada sordum ama kimsenin dikkatini çekmedi sanırım,bilgisi olan var mı, 215 yerine 205 taksam ne olur

215-55-16 yerine 205-55-16 taksam

Jant ölçüni bilmek lazim ama abi eğer orjinal 215 tabana goreyse jant çok az bisey dışarı atar başkada herhangi bi sıkıntı olmaz ..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2 cmye yakın çapı ufalacak. Arada altında cüllük ( ufak ) görünür bence

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

1 santim ufalir çap, ama ufak duracağı kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Benim araç üzerinde fabrika çıkışı 225/45/17 er300 turanzalar ile geldi. Hemen kış lastikleri ile değiştirdiğimden kullanamadım. Bazı forumlarda bu lastik için birçok olumsuz yorum okudum? Gerçekten kötü bir lastik midir? Gerçi şuan aracımda 225/40/18 Michelin ps3 çok az kullanılmış 2014 üretimi lastikler var. Fren ve yol tutuşu bilmem ama ıslak kuru farketmeksizin 1. viteste hareket halinde iken gaza asılınca patinaja düşüyor. Yere göğe sığdırılamayan bu lastiği bile böyleyse Michelinin diğer modelleri nasıldır bilemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Benim araç üzerinde fabrika çıkışı 225/45/17 er300 turanzalar ile geldi. Hemen kış lastikleri ile değiştirdiğimden kullanamadım. Bazı forumlarda bu lastik için birçok olumsuz yorum okudum? Gerçekten kötü bir lastik midir? Gerçi şuan aracımda 225/40/18 Michelin ps3 çok az kullanılmış 2014 üretimi lastikler var. Fren ve yol tutuşu bilmem ama ıslak kuru farketmeksizin 1. viteste hareket halinde iken gaza asılınca patinaja düşüyor. Yere göğe sığdırılamayan bu lastiği bile böyleyse Michelinin diğer modelleri nasıldır bilemiyorum.

Abi ben michelin primacy hp ile 3.viteste gaza asılınca patinaja düşüyorum, senin dediğin neymiş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bende Turanza ER300 den sonra Michelin Energy Saver lastiklerimden hiç memnun kalmadım. Zamanında ödüllü bir lastikmiş ER300.. Bu arada turanza ile 190 a rahat çıktığım yerde michelin ile 180 de zorlanmaya başladım...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Olcay birinci vites dip gazda araç patinaj çekiyorsa lastikler onca torkun altında ne yapsın?

Sarp, Saver nasıl yol tutuyor benim naylonu kullananlar anlatsın. :f1:

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Abi çok güzel tutuyor valla ne yalan söyleyeyim, öyle tutuyor ki yapışıyor hissi bile veriyor bana. Hele benim arabanın 1700 (benimle birlikte) kiloluk ağırlığı altında o yumuşaklıkla yola tutunmaması imkansız :D

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu
(düzenlendi)

Bende Turanza ER300 den sonra Michelin Energy Saver lastiklerimden hiç memnun kalmadım. Zamanında ödüllü bir lastikmiş ER300.. Bu arada turanza ile 190 a rahat çıktığım yerde michelin ile 180 de zorlanmaya başladım...

Fabrika çıkışı gelenler genelde şikayetçiymiş. Sert lastik olduğundan konfor ve fren mesafesi yönünden pek beğenilmiyormuş. Araç üzerinde gelenle, sonradan alınan lastik arasında kalite farkı da olabilir tabi.

Turanza er300 kullandim güzel lastik.yakitida güzel.şimdi petlas var 0 aldik 120 den sonra bariz ses var yakit ta birazcık yüksek.

Petlasın hangi modelini kullanıyorsunuz?

Olcay birinci vites dip gazda araç patinaj çekiyorsa lastikler onca torkun altında ne yapsın?

Sarp, Saver nasıl yol tutuyor benim naylonu kullananlar anlatsın. :f1:

Servet abi araç hareket halindeyken gaza basınca patinaja düşüyor. Kalkış esnasında olsa neyse. Daha önce Michelin primacy hp, energy saver, kış lastiği olarak alpin modellerini kullandım. Michelini genel anlamda severim. Belki de şuanki aracım bugüne kadar kullandığım araçlar arasında en güçlüsü olduğundan bu şekilde davranıyordur. [emoji4] tarihinde Olcay Eyüboğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bırak birinci vitesi ikiye al, viraj gibi yerde yürürken dip gazda yine patinaj çeker. Alet güçlü :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

İmpetus pt 515 215 /55 16

Bu lastik hakkında bilgim yok. Pt 741 kullananlar genelde memnunmuş.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İmpetus pt 515 215 /55 16

petlas mı demek istediniz

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet petlas impetus pt 515.parasının karşılığını veriyo daha fazla bekleyemem zaten.biraz ses e de razı olacaz artık.

Petlas imperium

Lassa impetus :good1:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Evet petlas impetus pt 515.parasının karşılığını veriyo daha fazla bekleyemem zaten.biraz ses e de razı olacaz artık.

Impetus Lassa değil miydi?

Petlas ise imperium olması lazım..

Edit: Çok yaşa Çağlar

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...