İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Aracım 2011 Focus 2,5 Titanium Tdci

Emre Şimşek

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Çok geçmiş olsun Emre. Şükür ki hızın azmış daha büyük bir kazadan önlemiş

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Emre tekrardan geçmiş olsun. Tamponu nasıl boyamışlar? Beğendin mi?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre tekrardan geçmiş olsun. Tamponu nasıl boyamışlar? Beğendin mi?

Sağol Fırat abi, tampon gayet iyi görünüyor. Güzel bir yıkayayım da fotoğraf atarım inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hepinize çok teşekkür ederim. Bu bahsi kapatmak adına haftasonu gittiğim Datça dönüşü çektiğim fotoyu ekliyorum, bana moral olsun :)

IMG_9304-_zpsvdjy5qjj.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu

İlk kazamı yaptım. Buraya da notunu düşeyim dedim.

6 Ağustos 2016, Fethiye.

Çok şükür ki 5 aylık bebeğim ve arka koltukta oturan eşim dahil o gün herkesin emniyet kemerleri takılıydı. Hiç sarsılmadık, sadece arabaya biraz üzüldüm. Yine şükür ki çok büyük bir hasarımız olmadı. Ön çamurluk ve far değişti, tampon boyandı. Bütün işlemleri de yetkili serviste yapıldı...

emre büyük geçmiş olsun. aracın yapıldıktan sonraki resmi varmı eklermisin. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

emre büyük geçmiş olsun. aracın yapıldıktan sonraki resmi varmı eklermisin.

Abi anca çekebildim kusura bakma.

Dün servise tekrar goturdum. Çamurluk içindeki yalıtım süngeri ve far parklarının arka kapağı eksik diye. Süngeri sıfır alıp taktılar ama far kapağını yine bulamamışlar. Bu böyle olmaz diyerekten tam isyan etmeye hazirlaniyordum ki bir tane usta çıkageldi ve arabayı inceledi. Sonra bana döndü, bu araba ben eğitimdeyken yapılmış ve ayarları düzgün yapılmamış, dedi. Bayramdan sonra getirirsen baştan söker yaparım, dedi. Ben de eyvallah deyip ayrıldım. Yoksa çok pis cıngar çıkaracaktım :)

116063785be2765e957068aa387a07b9.jpg

e1f96ace3d50f262c1ec2cace1281cd4.jpg

99b310fe2c0130ba8daa3c2235123d68.jpg

2d14cb5cf40aca32ee981b98891a9e63.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi anca çekebildim kusura bakma.

Dün servise tekrar goturdum. Çamurluk içindeki yalıtım süngeri ve far parklarının arka kapağı eksik diye. Süngeri sıfır alıp taktılar ama far kapağını yine bulamamışlar. Bu böyle olmaz diyerekten tam isyan etmeye hazirlaniyordum ki bir tane usta çıkageldi ve arabayı inceledi. Sonra bana döndü, bu araba ben eğitimdeyken yapılmış ve ayarları düzgün yapılmamış, dedi. Bayramdan sonra getirirsen baştan söker yaparım, dedi. Ben de eyvallah deyip ayrıldım. Yoksa çok pis cıngar çıkaracaktım :)

hangi usta ise alkışlamak lazım :bravo:  :bravo:  aynı şekilde servise de ağız dolusu konuşmak lazım yapılabilecek olan işlem varken aracı tamamlamadan teslim ettiği için. aracının bu fotolarını sakla sonra işlem yapıldıktan sonra bitmiş halinin de fotolarını çek ve servis müdürüne götür göster. eğitimlerde yapamayan ustalara göstersin ki; insanların boşa vakitlerini çalmasınlar. anca bu kadar oluyor deyip araçları teslim etmesinler.

çok güzel bir haber inşallah gönlünce toplarlar arabayı. tamamen ayarla alakalı tırnaklarda kırık yoksa ayarla yerine gelir gibi görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

hangi usta ise alkışlamak lazım :bravo:  :bravo:  aynı şekilde servise de ağız dolusu konuşmak lazım yapılabilecek olan işlem varken aracı tamamlamadan teslim ettiği için. aracının bu fotolarını sakla sonra işlem yapıldıktan sonra bitmiş halinin de fotolarını çek ve servis müdürüne götür göster. eğitimlerde yapamayan ustalara göstersin ki; insanların boşa vakitlerini çalmasınlar. anca bu kadar oluyor deyip araçları teslim etmesinler.

çok güzel bir haber inşallah gönlünce toplarlar arabayı. tamamen ayarla alakalı tırnaklarda kırık yoksa ayarla yerine gelir gibi görünüyor. 

Abi zaten kaskodan kırık olan her şeyi aldılar. Yani şurası kırıktı olmadı deme imkanları yok. Madem kırıktı değiştirseydin derler adama. :)

İnşallah bakalım Yakup usta bizi memnun edecek gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim tekrar geçmiş olsun. :( Araç almak zor usta ve doğru servis bulmak dahada zor :angry: . Sırf gittiğim özel ford  servisimden dolayı ilerde alırsam yine Ford alacağım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bugün denizden gelir gelmez ufak bir bayram temizliği yapayım dedim, kendimi yalıtım yaparken buldum. :)

Bagaja takılan plakalık çok ses yapıyordu. Ben de söktüm attım. Plakayı da çift taraflı scotch bantla yapıştırdım. Bagajı kapattigimda duyduğum ses inanılmaz derecede guzellesmisti.

77ea866be70d16b9c1c703ac11d2736f.jpg

ce30ac90eb450e9e0bd830224695f1b5.jpg

Videosunu Tapatalk almadı. Birazdan YouTube'a atıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Eline sağlık abi. Yalıtım yapmadığın biyer kalmadı.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Eline sağlık abi. Yalıtım yapmadığın biyer kalmadı.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağol kardeşim. Yok yahu tavan kaldı. Ona da gözüm yemiyor :)
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Güle güle kullan kardeşim çok iyi yapmışsın. Kazasız belasız binmek nasip olsun :)

Teşekkür ederim kardeşim.

Bunlar da ufaktan değiştirdiğim ledler ;)

b76db095f20633af0f1ba393e968bf33.jpg

30664fd47f08d944612fa318207df8a2.jpg

454c275470e024a66bb1c01691678c30.jpg

09e7ef0ce12fa44d4f85b4483f4502ab.jpg

8271fa60d3e593d14e924e27aea84326.jpg

e8e62027099e0b088032ec8299313729.jpg

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...