İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Aracım 2011 Focus 2,5 Titanium Tdci

Emre Şimşek

Recommended Posts

Bi xenon yapana kadar selektor için Cree led yapmalısın :) Maşallah güzel dokunuşlar ama en beğendiğim ve imrendigim yalıtım olayı :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bi xenon yapana kadar selektor için Cree led yapmalısın :) Maşallah güzel dokunuşlar ama en beğendiğim ve imrendigim yalıtım olayı :)

Bi-xenondan vazgeçtim. Cree ledden emin olmalıyım. Görüş benim için önemli ;)

Yalıtım benim de içime sindi.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Bi-xenondan vazgeçtim. Cree ledden emin olmalıyım. Görüş benim için önemli ;)

Yalıtım benim de içime sindi.

Abi bi xenon dan neden vazgeçtin.
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Avradı ikna edemeyeceğimi anladım Süleyman :)

:) :) diyecek bişey yok abi.
Yorum bağlantısı

Avradı ikna edemeyeceğimi anladım Süleyman :)

Iç işleri bakanı olaya mudalim oldumu bi xenon parası ya mutfak aletine gider ya hali alınır ya elbise [emoji16]
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Abi bende bulabilirsem x paket farı alacağım. Bi xenon olmasa bile ayrı bir hava katıyor arabaya.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Evet mercek işi bitiriyor aslında. Arabayı satsam mı ne yapsam ya, kazadan sonra bir değişiklik istiyor canım. Ama fiyatlar çok uçuk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Emre bayram yolculuğunda rüzgar sesi biraz rahatsız etti beni.

Senin aldığın fitiller nasıl memnun musun, hangilerini alayım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Evet mercek işi bitiriyor aslında. Arabayı satsam mı ne yapsam ya, kazadan sonra bir değişiklik istiyor canım. Ama fiyatlar çok uçuk.

Abi o kaza için araba değiştirilir mi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre bayram yolculuğunda rüzgar sesi biraz rahatsız etti beni.

Senin aldığın fitiller nasıl memnun musun, hangilerini alayım.

Şu linkten 3 tane P tipi 1 tane z tipi eğer kaputa yapacaksan small D ya da big D 1 tane yeterli.

Gelince ayrıntılı anlatırım. P normalde 2 tane yetmesi lazım ama çok az bir boşluk kalıyor malesef. O nedenle 3 tane önerdim.

https://tr.aliexpress.com/item/4-meter-Small-D-Big-D-Z-P-Car-Door-Rubber-Seal-Noise-Car-Sound-Insulation/32619379915.html?spm=2114.13010608.0.77.4xqX0E

Abi o kaza için araba değiştirilir mi.

Ya Süleyman, servis far ayarını yapamamıştı, ondan bile canım sıkılmıştı. Dün kendim çıkardım farı bir baktım kısa farı yuvaya oturtamamış gerizekalılar. Onu taktım gittim 10 liraya far ayarı yaptırdım koç gibi oldu. Artık değiştirmem :)

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Şu linkten 3 tane P tipi 1 tane z tipi eğer kaputa yapacaksan small D ya da big D 1 tane yeterli.

Yaklaşık 150-160 dolar tutuyor :shok:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yaklaşık 150-160 dolar tutuyor :shok:

Çok pardon ya kargo ücretsizdi eskiden, şimdi kargo 30 dolar olmuş. :)

3 tane P

1 tane Z

1 tane d

aynı özellikte farklı satıcılara bakabilirsin. Site zaten kendini Türkçe'ye çeviriyor otomatik. Biraz saçma çevirse de Ford Focus=Ford Odak gibi, hiç bilmeyen için yine iş görüyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Emre konuyu şimdiye kadar nasıl farkedememişim hayret ediyorum. Çok güzel işler bunlar. Ellerine sağlık. :bravo:  :bravo::nazar:  :nazar:  

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre konuyu şimdiye kadar nasıl farkedememişim hayret ediyorum. Çok güzel işler bunlar. Ellerine sağlık. :bravo::bravo::nazar::nazar:

Teşekkür ederim Mükremin abi, senin projelerinin yanında bunlar çok küçük şeyler o nedenle bizim konu biraz sessiz, "yalıtımlı" oldu.
Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim Mükremin abi, senin projelerinin yanında bunlar çok küçük şeyler o nedenle bizim konu biraz sessiz, "yalıtımlı" oldu.

Yalıtım iyidir [emoji3]
Yorum bağlantısı
Misafir

O zaman bi maşallah çekelim :)

Önceki iletilerde çokça maşallah çekmiştim fazlası göz çıkarmaz :nazar:
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Can Şahin

Abi çok iyi olmuş. Benim ledler hep kötü çıkıyor en sonunda söküp atacam hepsini.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

URO gibi olmuş.. :D

O ne abi yahu?

Abi çok iyi olmuş. Benim ledler hep kötü çıkıyor en sonunda söküp atacam hepsini.

Kardeşim linklerini vereyim. BT10'lar hiç patlamadı da plakalıktaki bir defa patladı değiştirdim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Tanimlanamayan uçan cisimin yer hali..

Unidentified Running Object sanırım :D

Çok mu ledlemişim yoksa?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...