İçeriğe Yönlendir

Led Farın Halojen Farla Karşılaştırması

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Servet Aydın

Benim elime bir model geçti ki, üff diyorum, oem  bi led ile benim (servet king'in elleriyle yaptığı) bi ledin karşılaştırmalı testleri yakında gelecek.

İşi bilen birileri foto çeksin. noolur sen karışma traş makinan ile :excl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Elime iki model geçti. Bunlardan biri ciddi anlamda harika ancak aynı üründen bulamıyorum. Fuar ürünü. Far mercekli ise tavsiye edebileceğim ürün var

D2S ampül yuvasına uyacak var mı abi? 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

İşi bilen birileri foto çeksin. noolur sen karışma traş makinan ile :excl:

Fotoyu ben çekmezsem 2 olsun :fiuw: .

Yorum bağlantısı

h7nin kenarları ufak işlem ile olur

Peki bunu muayene sorun yaratıyor mu? kanıtlanmaz bence gaz deşarjlı olarak geçmiyor çünkü, maliyeti nedir iyi bir aydınlatma için

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Peki bunu muayene sorun yaratıyor mu? kanıtlanmaz bence gaz deşarjlı olarak geçmiyor çünkü, maliyeti nedir iyi bir aydınlatma için

Led far için otomatik yükseklik ayarı yada far yıkama gibi zorunluluk yok onun için muayenede sorun olmaz. Maliyeti de sanayide aksesuarcılarda 150-200 TL gibi rakamlara bulabilmek mümkün.

Yorum bağlantısı

Led far için otomatik yükseklik ayarı yada far yıkama gibi zorunluluk yok onun için muayenede sorun olmaz. Maliyeti de sanayide aksesuarcılarda 150-200 TL gibi rakamlara bulabilmek mümkün.

Servet abiden onaylı, kalitesi iyi bir şey olursa düşünürüm cidden,xenon kitten daha uygun 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Resim göremiyorum o yüzden soruyorum, motorun ampullerini daha güçlüleri ile değiştirmek istiyorum. Osram Silverstar gibi bir ampül mü yoksa bahsi geçen led ampüller mi daha uygun olur?

Hangi tip ampül kullanılıyor, reflektör fotosu görebilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim valeo bi xenon mercek lere göre led varmı? Çin işi d2s ampul aldım biri deneme sırasında yanıp sönmeye başladı :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cemin aracına taktıklarım gün ışığında iyi ama gece fotosu göremedik hala. Sahibi traş makinası ile foto çekme derdinde

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Servet abi benim bu farın ayarı varmı çok sellektör yaptılar gelirken

Yorum bağlantısı

Ustam fena halde çorabı örmüşsün.Giyilebilecek mi? :p  :D

Selçuk ustam yakında yassagı koyar bunlara. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Elime iki model geçti. Bunlardan biri ciddi anlamda harika ancak aynı üründen bulamıyorum. Fuar ürünü. Far mercekli ise tavsiye edebileceğim ürün var

Farda mercek yok. Samsunda bu işleri yapabilen de yok. kısalara mı yoksa uzunlara mı led uygulanmalı sizce,

Yorum bağlantısı
Guest Aykut Can

H4 led ampuller yola çıktı. Bakalım neler olacak :)

Abi, bizim kör naylonun kısmetine düşer mi bir şeyler? Göremiyoruz. Yoksa gidip xenon yaptıracağım, ben göremiyorsam kimse görmesin diyeceğim. :D Hem de en maviye çalanından.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Abi, bizim kör naylonun kısmetine düşer mi bir şeyler? Göremiyoruz. Yoksa gidip xenon yaptıracağım, ben göremiyorsam kimse görmesin diyeceğim. :D Hem de en maviye çalanından.

Mir mor :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az daha sabır :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Az daha sabır :)

bizim neden pisgevitimiz yok bize neden ledli piskevit olmuyor amca neden bana da led li piskevit almıyorsun uzunu kısası üzerinde olan piskevitlerden halamı çıkmadı bu nasıl piskevit :tongue:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

40$ eder ve bizim led ler piyasaya çıkar:)

şimdi abi sen h4 ün 4 ünü at kaldımı h, sonra led kaç harfli üç , üç harfli deyice akla ilk gelen töbe bismillah şey le, h yi çarp, sonra ledci hareket h4 ü çıkarır, cinşeytanişi sellektör olur ve  h4ledler farda iktidar olur:)

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

18 + 40 % 70 $ = ne eder ?

Abi bu ledleri kullanmak içinde mercek gerekiyormu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...