İçeriğe Yönlendir

Sustali Anahtar

Serhan Kaya

Recommended Posts

Serhan Kaya

Arkadaşlar merhaba tekrar, anahtarın ucunu akşam üstü anahtarcıdan açtırdım. sonra anahtarcı anahtarı bir kontrol etti benim orjinal anahtarın çipi ile aldığım anahtarın çipi aynı yani d4 60. Ama bir sorun varki çip boş ve kodlanmayı bekliyor. Başladık anahtarcı ile pazarlığa ve son olarak 70 tl ye uç açma, pil ve kodlama anlaştık ve sonuç anahtarım orjinal oldu. Yedek anahtarım yoktu. şimdi ise 2 adet kumandalı anahtarım var. Toplam maliyet 113 tl. kargo süresi 20 gün. Bu arada Ali CİHANGİROĞLU beye ürün tavsiyesi için teşekkür ederim. Soru ve görüşlerinize yardımcı olmaya çalışırım anahtar ile ilgili olarak. Hayırlı akşamlar

Uğur abim sağolsun siparişi geçtik bugün 2 adet bakalım ne zaman gelir artık anahtarcılara sordum adam hiç ellemeden 130 tl dedi kodlama vs 250 diyo dedim ben kodlicam immoyu da eskiyi takıcam diyo bozulabilir kodlarken ne adamlar ya para almak için neler sallıyolar

benim yazdığım fiyattan yukarı yaptırma kardeşim.

b5e9a0d926d4e53c7040163298b5d75e.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşlar merhaba tekrar, anahtarın ucunu akşam üstü anahtarcıdan açtırdım. sonra anahtarcı anahtarı bir kontrol etti benim orjinal anahtarın çipi ile aldığım anahtarın çipi aynı yani d4 60. Ama bir sorun varki çip boş ve kodlanmayı bekliyor. Başladık anahtarcı ile pazarlığa ve son olarak 70 tl ye uç açma, pil ve kodlama anlaştık ve sonuç anahtarım orjinal oldu. Yedek anahtarım yoktu. şimdi ise 2 adet kumandalı anahtarım var. Toplam maliyet 113 tl. kargo süresi 20 gün. Bu arada Ali CİHANGİROĞLU beye ürün tavsiyesi için teşekkür ederim. Soru ve görüşlerinize yardımcı olmaya çalışırım anahtar ile ilgili olarak. Hayırlı akşamlar

benim yazdığım fiyattan yukarı yaptırma kardeşim.

Hayırlı olsun, sen yapan anahtarcı bulmuşsun ne güzel :)   10tl uç açma 60 tl. çipi halletme olmuş, bunada şükür :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Hayırlı olsun, sen yapan anahtarcı bulmuşsun ne güzel :)   10tl uç açma 60 tl. çipi halletme olmuş, bunada şükür :)

Aynen abi. Şükür ki benim anahtarcı senin ki gibi saçmalamadı. Değilse işimiz servise kalmıştı:)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bana 230 demişlerdi :D demediğim lafı bırakmadım, 18 dolar tam anahtar, utanmıyormusun dedim, adam benden almadın açmam ucunu dedi,, yahu dedim hadi bu orjinal olsun, zamanla ucu aşındı, yeni uç açmayacakmısın yoksa 230 bayılıp anahtarmı alacağız senden dedim, vs....

Kodlamayı araba yapıyor, çip tam boşsa servis yapar, uç açma 10 kaat.

Öyle kızdımki az kaldı uç açan anahtar makinasını alacaktım, sonradan bir baktımki bu alette konturlu gibiymiş, aleti alıyorsun sana belli bir sayıda anahtar açıyor, limit dolunca aldığın yere gidip para bayılıyorsun limiti sıfırlıyorlar :angry: (aslında dert değil, kırar atarım o sistemi)

Çinden falan alacağım yada yapısını inceledim, hassas bir tezgah yaparım ve dremelle açarım arkadaş, kodara göre ne ayarda olacağını falanda buldum, o kadar tepem attı anlatamam, adamlara bak ya, ülen size 1 kuruş vermem, servise bayılırım parayı yine vermem, fırsatçı uyanıklar.... :angry:

Abi valla senden gaza gelip aldım yoksa güvenemem olur mu olmaz mı diye bakalım bi gelsin de gerisi kolay [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu sustalı anahtarları komple olarak 100 liraya yaptırdığımda demek ki epey ucuzmuş.. :)

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Bu sustalı anahtarları komple olarak 100 liraya yaptırdığımda demek ki epey ucuzmuş.. :)

Kaç sene evvel yaptırdınız? Şimdi bu fiyata sadece boş kasayı satıyorlar neredeyse[emoji47]
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kaç sene evvel yaptırdınız? Şimdi bu fiyata sadece boş kasayı satıyorlar neredeyse[emoji47]

İki sene önceydi.. Forumdan epey kişi faydalandı, kargoya yapılıp gönderilen bile oldu..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Ali abi kumandayı kullanmaya devam mı ? Sipariş geçiyorum. Sadece uç açtırma ve eski immoyu taşıma gerekecek sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gümüş

büyük şehirlerde 150 hatta belkide 100 tl ye yaptırabilirsiniz

bende ankarada genarali den 180 tl yaotırdım

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Tolgahan Köroğlu

Selam herkese,

Linkteki anahtarı aldım,  geldiğinde kodlama için destek isteyeceğim.

433 mhz ve 4d60 chip li olması dışında bir gereklilik yok diye okudum mesajlardan. 

Sadece ucunu çektirip araca tanıtmak var o kadar.  Umarım yanılmıyorum,

https://tr.aliexpress.com/item/32882507190.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.56af4c4dW5gQuf

Anahtar  57,80 TL ye geldi  vergi vs 70 civarı sanırım maliyeti olacak.

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
Tolgahan Köroğlu yazdı:

Selam herkese,

Linkteki anahtarı aldım,  geldiğinde kodlama için destek isteyeceğim.

433 mhz ve 4d60 chip li olması dışında bir gereklilik yok diye okudum mesajlardan. 

Sadece ucunu çektirip araca tanıtmak var o kadar.  Umarım yanılmıyorum,

https://tr.aliexpress.com/item/32882507190.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.56af4c4dW5gQuf

Anahtar  57,80 TL ye geldi  vergi vs 70 civarı sanırım maliyeti olacak.

aldıgınız anahtar dogru. aynı anahtardan bende aldım. paylaştıgım konuda gerekli bilgiler mevcut. rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgahan Köroğlu
Yusuf Davaz yazdı:

aldıgınız anahtar dogru. aynı anahtardan bende aldım. paylaştıgım konuda gerekli bilgiler mevcut. rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Cevap için teşekkürler, anahtarı almaya zaten konuyu gördükten sonra karar verdim, sizin liknteki açıklamalara uyan anahtarı aradım ve aldım. 

Geldiğinde konuyu tekrar okuyup aktif etmeye çalışacağım. 

Mk2 de de anahtar alıp kapıları aktif etmiş ama ucunu çektiremeden aracı satmıştım. 

mk2 de yedek vardı ama bunda yok,  amacım tamamen yedeklemek kayıp vs durumu için. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...